Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Теңдік ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 264/20 шешiмi. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2025 жылғы 8 мамырдағы № 302/23 шешімімен
Ескерту. 01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі – осы шешімнің 6-тармағымен.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 9-1, 75-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Теңдік ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 28351 мың теңге:
салықтық түсімдер – 4600 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 23751 мың теңге;
2) шығындар – 28351 мың теңге;
3) таза бюджеттік кренесиелеу – 0 мың теңге:
бюджеттік несиелер – 0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.
2. Тайынша ауданы Теңдік ауылдық округі бюджетінің кірістері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес қалыптастырылады белгіленсін.
3. 2025 жылға арналған Теңдік ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен Теңдік ауылдық округінің бюджетіне 20 мың теңге сомасында трансферттер түсімі белгіленсін.

Об утверждении бюджета Тендыкского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2025-2027 годы
Решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 27 декабря 2024 года № 264/20. Утратило силу решением Тайыншинского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 8 мая 2025 года № 302/23
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2025 в соответствии с пунктом 6 настоящего решения.
В соответствии со статьями 9-1, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Тайыншинского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Тендыкского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 28351 тысяча тенге:
налоговые поступления – 4600 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 23751 тысяча тенге;
2) затраты – 28351 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.
2. Установить, что доходы бюджета Тендыкского сельского округа Тайыншинского района формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан.
3. Установить в бюджете Тендыкского сельского округа на 2025 год поступление трансфертов из республиканского бюджета в бюджет Тендыкского сельского округа в сумме 20 тысяч тенге.

4. 2025 жылға арналған Теңдік ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен Теңдік ауылдық округінің бюджетіне 819 мың теңге сомасында трансферттер түсімі белгіленсін.
5. 2025 жылға арналған аудандық бюджеттен Теңдік ауылдық округінің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенция 22912 мың теңге сомасы белгіленсін.
6. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының төрағасы С. Бекшенов
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы мәслихатының
2024 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 264/20 шешіміне
1-қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Теңдік ауылдық округінің 2025 жылға арналған бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы

4. Установить в бюджете Тендыкского сельского округа на 2025 год поступление трансфертов из районного бюджета в бюджет Тендыкского сельского округа в сумме 819 тысяч тенге.
5. Установить бюджетную субвенцию, передаваемую из районного бюджета в бюджет Тендыкского сельского округа на 2025 год в сумме 22912 тысяч тенге.
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель маслихат Тайыншинского района Северо-Казахстанской области С. Бекшенов
Приложение 1
к решению маслихата
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
от 27 декабря 2024 года № 264/20
Бюджет Тендыкского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2025 год
Категория
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс