2025 – 2027 жылдарға арналған Шарбақты ауданының ауылдық округтерінің бюджеті туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 112/38 шешімі
Ескерту. 01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 10-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Шарбақты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025 - 2027 жылдарға арналған Александровка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 60047 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 11541 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 93 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 23 мың теңге;
трансферттер түсімі – 48390 мың теңге;
2) шығындар – 60705 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -658 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 658 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 08.08.2025 № 135/46 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2025 - 2027 жылдарға арналған Галкино ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 53204 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 9422 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 200 мың теңге;
трансферттер түсімі – 43582 мың теңге;
2) шығындар – 54371 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1167 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1167 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 08.08.2025 № 135/46 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2025 - 2027 жылдарға арналған Жылы-Бұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 111202 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 15264 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 343 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 300 мың теңге;
трансферттер түсімі – 95295 мың теңге;
2) шығындар – 112204 мың теңге;

О бюджете сельских округов Щербактинского района на 2025 – 2027 годы
Решение Щербактинского районного маслихата Павлодарской области от 27 декабря 2024 года № 112/38
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2025 в соответствии с пунктом 10 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Щербактинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Александровского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы - 60047 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 11541 тысяча тенге;
неналоговые поступления - 93 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала - 23 тысячи тенге;
поступления трансфертов - 48390 тысяч тенге;
2) затраты - 60705 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета - -658 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 658 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Щербактинского районного маслихата Павлодарской области от 08.08.2025 № 135/46 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Утвердить бюджет Галкинского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы - 53204 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления - 9422 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала - 200 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 43582 тысячи тенге;
2) затраты - 54371 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета - -1167 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1167 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Щербактинского районного маслихата Павлодарской области от 08.08.2025 № 135/46 (вводится в действие с 01.01.2025).
3. Утвердить бюджет Жылы-Булакского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы - 111202 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления - 15264 тысячи тенге;
неналоговые поступления - 343 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала - 300 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 95295 тысяч тенге;
2) затраты - 112204 тысячи тенге;

Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 08.08.2025 № 135/46 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7. 2025 - 2027 жылдарға арналған Шарбақты ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 630978 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 190566 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3694 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 650 мың теңге;
трансферттер түсімі – 436068 мың теңге;
2) шығындар – 639253 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -8275 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8275 мың теңге.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 08.08.2025 № 135/46 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. 2025 жылға арналған ауылдық округтердің бюджетінде аудан бюджетінен ауылдық округі бюджетіне берілетін субвенциялардың көлемі жалпы 298868 мың теңге сомада ескерілсін, соның ішінде:
Александровка – 48336 мың теңге;
Галкино – 42530 мың теңге;
Жылы-Бұлақ – 45464 мың теңге;
Орловка – 25842 мың теңге;
Сосновка – 44460 мың теңге;
Шалдай – 40285 мың теңге;
Шарбақты – 51951 мың теңге.
9. 2025 жылға арналған ауылдық округтер бюджетінде жоғары тұрған бюджеттерден жалпы сомасы 506812 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер келесі мөлшерлерде ескерілсін:
43568 мың теңге – жарықтандыру жүйесін ұйымдастыруға және оның жұмыс істеуіне;
14000 мың теңге – балалар алаңдарын абаттандыруға;
13226 мың теңге – аумақты абаттандыруға;
25797 мың теңге – спорт ғимараттарын жөндеуге және орнатуға;
402283 мың теңге – автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеуге;
7938 мың теңге – мемлекеттік органдардың ағымдағы шығындарына.

Сноска. Пункт 6 - в редакции решения Щербактинского районного маслихата Павлодарской области от 08.08.2025 № 135/46 (вводится в действие с 01.01.2025).
7. Утвердить бюджет Шарбактинского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы - 630978 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 190566 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 3694 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала - 650 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 436068 тысяч тенге;
2) затраты - 639253 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета - -8275 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 8275 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения Щербактинского районного маслихата Павлодарской области от 08.08.2025 № 135/46 (вводится в действие с 01.01.2025).
8. Учесть в бюджете сельских округов на 2025 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сельских округов в общей сумме 298868 тысяч тенге, в том числе:
Александровский – 48336 тысячи тенге;
Галкинский – 42530 тысяч тенге;
Жылы-Булакский – 45464 тысячи тенге;
Орловский – 25842 тысячи тенге;
Сосновский – 44460 тысяч тенге;
Шалдайский – 40285 тысяч тенге;
Шарбактинский – 51951 тысяча тенге.
9. Учесть в бюджете сельских округов целевые текущие трансферты на 2025 год из вышестоящих бюджетов в общей сумме 506812 тысяч тенге, в следующих размерах:
43568 тысяч тенге – на организацию и функционирование системы освещения;
14000 тысяч тенге – на благоустройство детских площадок;
13226 тысяч тенге – на благоустройство территории;
25797 тысяч тенге – на ремонт и установку спортивных сооружений;
402283 тысячи тенге – на проведение капитального и среднего ремонта автомобильных дорог;
7938 тысяч тенге – на текущие расходы государственных органов.