2025 - 2027 жылдарға арналған Май ауданының Майтүбек ауылының бюджеті туралы
Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 6/24 шешімі
Ескерту. 01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 4-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес, Май аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025 - 2027 жылдарға арналған Майтүбек ауылының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 42511 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4051 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 596 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – нөлге тең;
трансферттер түсімі – 37864 мың теңге;
2) шығындар – 42575 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -64 мың теңге;

О бюджете села Майтубек Майского района на 2025 - 2027 годы
Решение Майского районного маслихата Павлодарской области от 30 декабря 2024 года № 6/24
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2025 в соответствии с пунктом 4 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" Майский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Майтубек на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 42511 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4051 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 596 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 37864 тысяч тенге;
2) затраты – 42575 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю, в том числе;
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -64 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 64 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 20.11.2025 № 5/32 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. "Майтүбек ауылының бюджеті туралы" бюджеттен берілетін 2025 жылға арналған субвенция көлемі 23011 мың теңге сомасында ескерілсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихатының бюджеттің игерілуін бақылау, экономиканы және инфрақұрылымды дамыту жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 64 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Майского районного маслихата Павлодарской области от 20.11.2025 № 5/32 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Учесть в бюджете села Майтубек на 2025 год объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в общей сумме 23011 тысяч тенге.
3. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районого маслихата по контролю за исполнением бюджета, развитием экономики и инфраструктуры.