2025 - 2027 жылдарға арналған Баянауыл ауылдық округінің бюджеті туралы
Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 253/28 шешімі
Ескерту. 01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 2-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес, Баянауыл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2025 - 2027 жылдарға арналған Баянауыл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде өзгертілсін:
1) кірістер – 1202544,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 134430,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 59329,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 13100,3 мың теңге;
трансферттер түсімі – 995685,0 мың теңге;
2) шығындар – 1209327,3 мың теңге;

О бюджете Баянаульского сельского округа на 2025 - 2027 годы
Решение Баянаульского районного маслихата Павлодарской области от 30 декабря 2024 года № 253/28
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2025 в соответствии с пунктом 2 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Баянаульский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Баянаульского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3 - соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах с изменениями:
1) доходы – 1202544,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 134430,2 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 59329,3 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 13100,3 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 995685,0 тысяч тенге;
2) затраты – 1209327,3 тысяч тенге;

3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -6782,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6782,5 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 02.12.2025 № 372/40 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Баянауыл аудандық мәслихатының төрағасы Р. Мукашев
Баянауыл аудандық
мәслихатының 2024 жылғы
30 желтоқсандағы № 253/28
шешіміне 1 қосымша
2025 жылға арналған Баянауыл ауылдық округінің бюджеті
(өзгерістермен)

3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 6782,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6782,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Баянаульского районного маслихата Павлодарской области от 02.12.2025 № 372/40 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Баянаульского районного маслихата Р. Мукашев
Приложение 1
к решению Баянаульского
районного маслихата
от 30 декабря 2024 года
№ 253/28
Бюджет Баянаульского сельского округа на 2025 год
(с изменениями)