Бейімбет Майлин ауданының 2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 137 шешімі.
"Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 91-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттік басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес ауданның мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 29.09.2025 № 192 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
1. 2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7 452 967,7 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 4 129 256,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 28 077,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 51 955,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 3 243 679,7 мың теңге;
2) шығындар – 7 960 080,7 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 8 955,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 125 824,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 116 869,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -516 068,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 516 068,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 29.09.2025 № 192 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2025 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық бюджеттен облыстық бюджетке 1 899 590,0 мың теңге сомасында бюджеттік алып қою көлемі көзделгені ескерілсін.
3. Аудандық бюджеттен Тобыл кенті, ауылдық округі бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенциялардың көлемдері көзделсін:
1) аудандық бюджеттен кент, ауылдық округі бюджеттеріне берілетін 2025 жылға арналған бюджеттік субвенциялар 202 152,0 мың теңге сомасында, оның ішінде:
Асенкритов ауылдық округi – 30 231,0,0 мың теңге;
Белинский ауылдық округi – 25 231,0 мың теңге;
Калинин ауылдық округi – 4 473,0 мың теңге;
Майский ауылдық округi – 16 982,0 мың теңге;
Байшуақ ауылдық округi – 26 951,0 мың теңге;
Новоильинов ауылдық округi – 24 991,0 мың теңге;
Павлов ауылдық округi – 25 268,0 мың теңге;
Әйет ауылдық округi – 24 755,0 мың теңге;
Тобыл кентi – 23 270,0 мың теңге;
2) аудандық бюджеттен кент, ауылдық округі бюджеттеріне берілетін 2026 жылға арналған бюджеттік субвенциялар 201 688,0 мың теңге сомасында, оның ішінде:

О районном бюджете района Беимбета Майлина на 2025-2027 годы
Решение маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 27 декабря 2024 года № 137.
В соответствии со статьей 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат района РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула в редакции решения маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 29.09.2025 № 192 (вводится в действие с 01.01.2025).
1. Утвердить районный бюджет на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 452 967,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4 129 256,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 28 077,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 51 955,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3 243 679,7 тысяч тенге;
2) затраты – 7 960 080,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 8 955,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 125 824,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 116 869,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -516 068,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 516 068,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 29.09.2025 № 192 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Учесть, что в районном бюджете на 2025 год предусмотрен объем бюджетных изъятий из районного бюджета в областной бюджет в сумме 1 899 590,0 тысяч тенге.
3. Установить объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета бюджетам сельских округов, поселка Тобол:
1) бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета бюджетам сельских округов, поселка на 2025 год в сумме 202 152,0 тысяч тенге, в том числе:
Асенкритовский сельский округ – 30 231,0 тысяч тенге;
Белинский сельский округ – 25 231,0 тысяч тенге;
Калининский сельский округ – 4 473,0 тысяч тенге;
Майский сельский округ – 16 982,0 тысяч тенге;
сельский округ Байшуақ – 26 951,0 тысяч тенге;
Новоильиновский сельский округ – 24 991,0 тысяч тенге;
Павловский сельский округ – 25 268,0 тысяч тенге;
сельский округ Әйет – 24 755,0 тысяч тенге;
поселок Тобол – 23 270,0 тысяч тенге;
2) бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета бюджетам сельских округов, поселка на 2026 год в сумме 201 688,0 тысяч тенге, в том числе:

Асенкритов ауылдық округi – 30 362,0 мың теңге;
Белинский ауылдық округi – 25 603,0 мың теңге;
Калинин ауылдық округi – 4 044,0 мың теңге;
Майский ауылдық округi – 16 555,0 мың теңге;
Байшуақ ауылдық округi – 27 227,0 мың теңге;
Новоильинов ауылдық округi – 25 036,0 мың теңге;
Павлов ауылдық округi – 25 931,0 мың теңге;
Әйет ауылдық округi – 24 420,0 мың теңге;
Тобыл кентi – 22 510,0 мың теңге;
3) аудандық бюджеттен кент, ауылдық округі бюджеттеріне берілетін 2027 жылға арналған бюджеттік субвенциялар 201 112,0 мың теңге сомасында, оның ішінде:
Асенкритов ауылдық округi – 30 463,0 мың теңге;
Белинский ауылдық округi – 25 987,0 мың теңге;
Калинин ауылдық округi – 3 602,0 мың теңге;
Майский ауылдық округi – 16 104,0 мың теңге;
Байшуақ ауылдық округi – 27 509,0 мың теңге;
Новоильинов ауылдық округi – 25 056,0 мың теңге;
Павлов ауылдық округi – 26 427,0 мың теңге;
Әйет ауылдық округi – 24 209,0 мың теңге;
Тобыл кентi – 21 755,0 мың теңге.
4. 2025 жылға арналған аудандық бюджетте мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін республикалық бюджеттен кредиттер сомасы түсімінің көзделгені ескерілсін.
5. 2025 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен қаражат, оның ішінде нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін:
1) Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға;
2) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге;
3) мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға.
6. 2025 жылға арналған аудандық бюджетте Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
Аталған трансферттерді бөлу Бейімбет Майлин ауданы әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.

Асенкритовский сельский округ – 30 362,0 тысяч тенге;
Белинский сельский округ – 25 603,0 тысяч тенге;
Калининский сельский округ – 4 044,0 тысяч тенге;
Майский сельский округ – 16 555,0 тысяч тенге;
сельский округ Байшуақ – 27 227,0 тысяч тенге;
Новоильиновский сельский округ – 25 036,0 тысяч тенге;
Павловский сельский округ – 25 931,0 тысяч тенге;
сельский округ Әйет – 24 420,0 тысяч тенге;
поселок Тобол – 22 510,0 тысяч тенге;
3) бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета бюджетам сельских округов, поселка на 2027 год в сумме 201 112,0 тысяч тенге, в том числе:
Асенкритовский сельский округ – 30 463,0 тысяч тенге;
Белинский сельский округ – 25 987,0 тысяч тенге;
Калининский сельский округ – 3 602,0 тысяч тенге;
Майский сельский округ – 16 104,0 тысяч тенге;
сельский округ Байшуақ – 27 509,0 тысяч тенге;
Новоильиновский сельский округ – 25 056,0 тысяч тенге;
Павловский сельский округ – 26 427,0 тысяч тенге;
сельский округ Әйет – 24 209,0 тысяч тенге;
поселок Тобол – 21 755,0 тысяч тенге.
4. Учесть, что в районном бюджете на 2025 год предусмотрено поступление сумм кредитов из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов.
5. Учесть, что в районном бюджете на 2025 год предусмотрено поступление средств из республиканского бюджета, в том числе целевых трансфертов:
1) на обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан;
2) на выплату государственной адресной социальной помощи;
3) на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий.
6. Учесть, что в районном бюджете на 2025 год предусмотрено поступление целевых трансфертов из Национального фонда Республики Казахстан на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах.
Распределение указанных трансфертов осуществляется на основании постановления акимата района Беимбета Майлина.

7. Бейімбет Майлин ауданы жергілікті атқарушы органының 2025 жылға арналған резерві 116 000,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 29.09.2025 № 192 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан мәслихатының төрағасы Д. Мартин
Мәслихаттың
2024 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 137 шешіміне
1-қосымша
2025 жылға арналған аудандық бюджет

7. Утвердить резерв местного исполнительного органа района Беимбета Майлина на 2025 год в сумме 116 000,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 – в редакции решения маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 29.09.2025 № 192 (вводится в действие с 01.01.2025).
8. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата района Д. Мартин
Приложение 1
к решению маслихата
от 27 декабря 2024 года
№ 137
Районный бюджет на 2025 год

382,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
33 141,4
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 519,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
72 677,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
96 524,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
71 077,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
71 077,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
49 984,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
303,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
19 834,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
956,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 392 246,6
1
Тұрғын үй шаруашылығы
265 438,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
254 280,0
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
254 280,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
11 158,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
11 158,0
2
Коммуналдық шаруашылық
1 126 808,6
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
53 931,6
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
10 065,0
028
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
14 692,0
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
29 174,6
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1 072 877,0
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
1 072 877,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
703 524,8
1
Мәдениет саласындағы қызмет
285 406,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі

382,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
33 141,4
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
2 519,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
72 677,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной
96 524,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
71 077,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
71 077,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
49 984,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
303,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
19 834,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
956,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 392 246,6
1
Жилищное хозяйство
265 438,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
254 280,0
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
254 280,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
11 158,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
11 158,0
2
Коммунальное хозяйство
1 126 808,6
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
53 931,6
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
10 065,0
028
Развитие коммунального хозяйства
14 692,0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
29 174,6
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1 072 877,0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
1 072 877,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
703 524,8
1
Деятельность в области культуры
285 406,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)

227,0
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
626 844,5
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
545 029,5
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36 450,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
508 579,5
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
81 815,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
81 815,0
02
Қорғаныс
13 926,0
1
Әскери мұқтаждар
12 180,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
12 180,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
12 180,0
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
1 746,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
1 746,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
1 746,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
257 128,0
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
47 475,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
47 475,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
47 475,0
2
Әлеуметтiк көмек
146 143,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
146 143,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
401,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
31 773,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 943,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
71 641,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
40 385,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
63 510,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
63 510,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

227,0
9
Прочие государственные услуги общего характера
626 844,5
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
545 029,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
36 450,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
508 579,5
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
81 815,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
81 815,0
02
Оборона
13 926,0
1
Военные нужды
12 180,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
12 180,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
12 180,0
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
1 746,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
1 746,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
1 746,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
257 128,0
1
Социальное обеспечение
47 475,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
47 475,0
005
Государственная адресная социальная помощь
47 475,0
2
Социальная помощь
146 143,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
146 143,0
006
Оказание жилищной помощи
401,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
31 773,0
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 943,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
71 641,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной
40 385,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
63 510,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
63 510,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
42 321,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
64 633,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
64 633,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
55 327,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
224,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
9 082,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 500 000,0
2
Коммуналдық шаруашылық
1 500 000,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 500 000,0
028
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
1 500 000,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
697 362,0
1
Мәдениет саласындағы қызмет
231 923,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
231 923,0
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
231 923,0
2
Спорт
160 097,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
160 097,0
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 902,0
005
Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту
119 186,0
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
7 860,0
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
12 149,0
3
Ақпараттық кеңiстiк
204 030,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
189 756,0
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
153 288,0
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту
36 468,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
14 274,0
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
14 274,0
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
101 312,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі

017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной
42 321,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
64 633,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
64 633,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
55 327,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
224,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
9 082,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 500 000,0
2
Коммунальное хозяйство
1 500 000,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 500 000,0
028
Развитие коммунального хозяйства
1 500 000,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
697 362,0
1
Деятельность в области культуры
231 923,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
231 923,0
003
Поддержка культурно-досуговой работы
231 923,0
2
Спорт
160 097,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
160 097,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
20 902,0
005
Развитие массового спорта и национальных видов спорта
119 186,0
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
7 860,0
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
12 149,0
3
Информационное пространство
204 030,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
189 756,0
006
Функционирование районных (городских) библиотек
153 288,0
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
36 468,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
14 274,0
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
14 274,0
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
101 312,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)