Қостанай облысы Сарыкөл ауданы Большие Дубравы ауылының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 251 шешімі.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Сарыкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарыкөл ауданы Большие Дубравы ауылының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 140 180,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 10 215,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 562,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 129 403,0 мың теңге;
2) шығындар – 144 107,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 926,7 мың теңге;

О бюджете села Большие Дубравы Сарыкольского района Костанайской области на 2025-2027 годы
Решение маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 30 декабря 2024 года № 251.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Сарыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Большие Дубравы Сарыкольского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 140 180,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 10 215,7 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 562,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 129 403,0 тысячи тенге;
2) затраты – 144 107,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 926,7 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 926,7 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 3 926,7 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 05.09.2025 № 329 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2025 жылға арналған Большие Дубравы ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемі 16 118,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 926,7 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3 926,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 05.09.2025 № 329 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Учесть, что в бюджете села Большие Дубравы на 2025 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в сумме 16 118,0 тысяч тенге.