Мәслихаттың 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 107 "Қостанай ауданының 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2024 жылғы 19 қыркүйектегі № 202 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қостанай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Қостанай ауданының 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 107 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қостанай ауданының 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 27449478,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 7506259,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 168115,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 105174,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 19669930,8 мың теңге;
2) шығындар - 30644411,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 101241,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 199368,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу - 98127,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -3296174,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 3296174,0 мың теңге.
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата от 22 декабря 2023 года № 107 "О районном бюджете Костанайского района на 2024-2026 годы"
Решение маслихата Костанайского района Костанайской области от 19 сентября 2024 года № 202. Прекращено действие в связи с истечением срока
Костанайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Костанайского района на 2024-2026 годы" от 22 декабря 2023 года № 107 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Костанайского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы - 27449478,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 7506259,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 168115,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 105174,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов - 19669930,8 тысяч тенге;
2) затраты - 30644411,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 101241,0 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 199368,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 98127,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -3296174,0 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета -3296174,0 тысячи тенге.
приложения 1, 2, 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.

292821,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
292821,0
2
Қаржылық қызмет
7257,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
7257,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
5018,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
2239,0
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттік қызметтер
144963,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
57108,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
57108,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
798187,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
87855,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
87855,0
02
Қорғаныс
29002,0
1
Әскери мұқтаждар
22376,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
22376,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
22376,0
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
6626,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
6626,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
5876,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
750,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
766592,0
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
150708,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
150708,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
150708,0
2
Әлеуметтiк көмек
411839,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
411839,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
2142,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
175303,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
9149,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
129727,0
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік - ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп - тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий - курорттық емдеу, жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету

292821,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
292821,0
2
Финансовая деятельность
7257,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
7257,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
5018,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
2239,0
9
Прочие государственные услуги общего характера
144963,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
57108,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
57108,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
798187,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
87855,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
87855,0
02
Оборона
29002,0
1
Военные нужды
22376,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
22376,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
22376,0
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
6626,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
6626,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
5876,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
750,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
766592,0
1
Социальное обеспечение
150708,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
150708,0
005
Государственная адресная социальная помощь
150708,0
2
Социальная помощь
411839,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
411839,0
006
Оказание жилищной помощи
2142,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
175303,0
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
9149,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
129727,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью