Қарасу ауданының 2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 192 шешімі.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6 - бабына сәйкес Қарасу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарасу ауданының 2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 380 994,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 295 077,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 43 350,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6 374,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 4 036 193,0 мың теңге;
2) шығындар – 6 499 126,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 7 294,9 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 53 533,9 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 46 239,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – -125 427,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 125 427,5 мың теңге
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 12.12.2025 № 270 шешімімен (12.12.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Аудандық бюджеттен ауылдар, ауылдық округ бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемдері белгіленсін:
1) 2025 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдар, ауылдық округ бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенциялар 213 761,0 мың теңге сомасында, оның ішінде:
Айдарлы ауылдық округі 13 858,0 мың теңге;
Жалғыскан ауылы 17 197,0 мың теңге;
Ильичев ауылдық округі 18 560,0 мың теңге;
Қарасу ауылдық округі 26 930,0 мың теңге;
Қарамырза ауылдық округі 14 556,0 мың теңге;
Қойбағар ауылдық округі 20 956,0 мың теңге;
Люблин ауылдық округі 13 981,0 мың теңге;
Новопавлов ауылы 28 501,0 мың теңге;
Октябрь ауылдық округі 9 352,0 мың теңге;
Ушаков ауылдық округі 21 486,0 мың теңге;
Черняев ауылдық округі 28 384,0 мың теңге.
3. Қарасу ауданының жергілікті атқарушы органының 2025 жылға резерві 1 093,0 мың теңге сомасында бекітілсін, оның ішінде:
шұғыл шығындарға 1 093,0 мың теңге сомасында

О районном бюджете Карасуского района на 2025-2027 годы
Решение маслихата Карасуского района Костанайской области от 30 декабря 2024 года № 192.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан и статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Карасуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет Карасуского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 380 994,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 295 077,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 43 350,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6 374,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4 036 193,0 тысяч тенге;
2) затраты – 6 499 126,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 7 294,9 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 53 533,9 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 46 239,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – - 125 427,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 125 427,5 тысяч тенге
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Карасуского района Костанайской области от 12.12.2025 № 270 (вводится в действие с 12.12.2025).
2. Установить объемы бюджетных субвенций передаваемых из районного бюджета в бюджеты сел, сельских округов:
1) Бюджетные субвенции передаваемые из районного бюджета в бюджеты сел, сельских округов на 2025 год в сумме 213 761,0 тысяча тенге, в том числе:
Айдарлинский сельский округ 13 858,0 тысяч тенге;
село Жалгыскан 17 197,0 тысяч тенге;
Ильичевский сельский округ 18 560,0 тысячи тенге;
Карасуский сельский округ 26 930,0 тысяч тенге;
Карамырзинский сельский округ 14 556,0 тысяч тенге;
Койбагарский сельский округ 20 956,0 тысяч тенге;
Люблинский сельский округ 13 981,0 тысяча тенге;
село Новопавловка 28 501,0 тысяча тенге;
Октябрьский сельский округ 9 352,0 тысяч тенге;
Ушаковский сельский округ 21 486,0 тысяч тенге;
Черняевский сельский округ 28 384,0 тысяч тенге.
3. Утвердить резерв местного исполнительного органа Карасуского района на 2025 год в сумме 1 093,0 тысяч тенге, в том числе:
на неотложные затраты в сумме 1 093,0 тысяч тенге

Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 12.12.2025 № 270 шешімімен (12.12.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2025 жылы аудандық бюджеттен облыстық бюджетке 346 529,0 мың теңге бюджеттік алып қоюлар бар екені ескерілсін.
5. 2025 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі көзделмеген.
6. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарасу аудандық мәслихатының төрағасы С. Қажиев
Мәслихаттың

Сноска. Пункт 3 – в редакции решения маслихата Карасуского района Костанайской области от 12.12.2025 № 270 (вводится в действие с 12.12.2025).
4. Учесть, что в 2025 году предусмотрены бюджетные изъятия из районного бюджета в областной бюджет в сумме 346 529,0 тысяч тенге.
5. Перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2025 год не предусматривается.
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Карасуского районного маслихата С. Кажиев
Приложение 1
к решению маслихата

6065,5
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
6065,5
2
Төтенше жағдайлар жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру
35209,2
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
35209,2
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
35209,2
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
237943,6
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
11642,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
11642,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
11642,0
2
Әлеуметтiк көмек
135429,5
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
135429,5
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
22926,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
2988,5
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
71916,0
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
37599,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
90872,1
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
90872,1
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
61888,1
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
52,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту
28932,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1287711,1
1
Тұрғын үй шаруашылығы
883,7
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
883,7
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
883,7
2
Коммуналдық шаруашылық
1280353,8
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
691326,8
058
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
691326,8
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі

6065,5
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
6065,5
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
35209,2
122
Аппарат акима района (города областного значения)
35209,2
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
35209,2
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
237943,6
1
Социальное обеспечение
11642,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
11642,0
005
Государственная адресная социальная помощь
11642,0
2
Социальная помощь
135429,5
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
135429,5
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
22926,0
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
2988,5
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
71916,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
37599,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
90872,1
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
90872,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
61888,1
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
52,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
28932,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1287711,1
1
Жилищное хозяйство
883,7
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
883,7
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
883,7
2
Коммунальное хозяйство
1280353,8
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
691326,8
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
691326,8
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)

59668,0
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
59668,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
58338,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1075,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
255,0
5
Жоспарлау және статистикалық қызмет
31328,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
31328,0
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31328,0
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттік қызметтер
712470,0
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
63694,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
63694,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
648776,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
35917,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
612859,0
02
Қорғаныс
19019,0
1
Әскери мұқтаждар
8558,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
8558,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
8558,0
2
Төтенше жағдайлар жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру
10461,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
10461,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
10461,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
230650,0
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
20347,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
20347,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
20347,0
2
Әлеуметтiк көмек
127638,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
127638,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
203,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
31077,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
3516,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
54044,0
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету

59668,0
452
Отдел финансов района (города областного значения)
59668,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
58338,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1075,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
255,0
5
Планирование и статистическая деятельность
31328,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
31328,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
31328,0
9
Прочие государственные услуги общего характера
712470,0
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
63694,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
63694,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
648776,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
35917,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
612859,0
02
Оборона
19019,0
1
Военные нужды
8558,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
8558,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
8558,0
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
10461,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
10461,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
10461,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
230650,0
1
Социальное обеспечение
20347,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
20347,0
005
Государственная адресная социальная помощь
20347,0
2
Социальная помощь
127638,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
127638,0
006
Оказание жилищной помощи
203,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
31077,0
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
3516,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
54044,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью

006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
4231,0
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
21944,0
3
Ақпараттық кеңiстiк
236777,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
197546,0
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
171571,0
007
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
25975,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
14231,0
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
14231,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
25000,0
075
Байланыс желілерін салу
25000,0
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
97784,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
24940,0
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24940,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
72844,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31998,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
40846,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
59043,0
6
Жер қатынастары
37111,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
37111,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
37111,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
21932,0
453
Ауданның (облыстықмаңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
21932,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
21932,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
30132,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
30132,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
30132,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
4231,0
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
21944,0
3
Информационное пространство
236777,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
197546,0
006
Функционирование районных (городских) библиотек
171571,0
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
25975,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
14231,0
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
14231,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
25000,0
075
Строительство сетей связи
25000,0
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
97784,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
24940,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
24940,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
72844,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
31998,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
40846,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
59043,0
6
Земельные отношения
37111,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
37111,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
37111,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
21932,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
21932,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
21932,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
30132,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
30132,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
30132,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)