Әулиекөл ауданы Қазанбасы ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 266 шешімі.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазанбасы ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 208 537,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 8 602,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 199,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 635,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 199 101,1 мың теңге;
2) шығындар – 209 104,7 мың теңге;

О бюджете Казанбасского сельского округа Аулиекольского района на 2025-2027 годы
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 27 декабря 2024 года № 266.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Казанбасского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 208 537,1 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 8 602,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 199,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 635,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 199 101,1 тысяча тенге;
2) затраты – 209 104,7 тысяч тенге;

3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 567,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 567,6 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 26.09.2025 № 342 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2025 жылға арналған Қазанбасы ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 32 599,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.

3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 567,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 567,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 26.09.2025 № 342 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Учесть, что в бюджете Казанбасского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2025 год в сумме 32 599,0 тысяч тенге.