Әулиекөл ауданы Диев ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 264 шешімі.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Диев ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 41 351,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 16 427,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 157,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 1 707,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 23 060,9 мың теңге;
2) шығындар – 45 018,1 мың теңге;

О бюджете Диевского сельского округа Аулиекольского района на 2025-2027 годы
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 27 декабря 2024 года № 264.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Диевского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 41 351,9 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 16 427,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 157,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 707,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 23 060,9 тысяч тенге;
2) затраты – 45 018,1 тысяча тенге;

3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3 666,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 666,2 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 23.07.2025 № 322 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2025 жылға арналған Диев ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 15 474,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.

3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 3 666,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 666,2 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 23.07.2025 № 322 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Учесть, что в бюджете Диевского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2025 год в сумме 15 474,0 тысяч тенге.