Екпінді ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 308 шешiмi
Ескерту. 01.01.2025 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі осы шешімнің 3 тармағымен.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі"Қазақстан Республикасы Кодексінің 9-1 бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Екпінді ауылдық округінің 2025 – 2027 жылдарға арналған бюджетті осы шешімге №1,2 және 3- қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кірістер –65220,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1937,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
трансферттердің түсімдері – 63283,0 мың теңге;
2) шығындар –65220,0 мың теңге;
3)Таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттеу – 0;

О бюджете сельского окру Екпинди на 2025-2027 годы
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 25 декабря 2024 года № 308.
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 01.01.2025 в соответствии с п. 3 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьей 9-1 кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекса Республики Казахстан", подпунктам 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Екпинди на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующем объеме:
1) доходы – 65972,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям –2689,3 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0;
поступлениям трансфертов – 63283 тысяч тенге;
2) затраты – 66078,0 тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;