Ақүйік ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 306 шешiмi.
Ескерту. 01.01.2025 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі осы шешімнің 3 тармағымен.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасы кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабының 1-тармағының 1)тармақшасына сәйкес Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақүйік ауылдық округінің 2025 - 2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер –283 949,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 38 417,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 48,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1507,9 мың теңге;
трансферттердің түсімі – 243 976,5 мың теңге;
2) шығындар – 285 669,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 720,0 мың теңге;

О бюджете сельского округа Акуйик на 2025-2027 годы
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 25 декабря 2024 года № 306.
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 01.01.2025 в соответствии с п. 3 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктам 1) пункта 1статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Акуйик на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующем объеме:
1) доходы –283 949,5 тысяч тенге,в том числе:
налоговые поступления – 38 417,1 тысяч тенге;
неналоговым поступления- 48,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1507,9 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 243 976,5 тысяч тенге;
2) затраты – 285 669,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредит – 0;
погащение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобритение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 720,0 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 720,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 24.09.2025 № 408 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшері 2025 жылға 96 706 мың теңге.
3. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі .
Жаңақорған ауданы мәслихатының төрағасы Ғ.Жарқынбек
Жаңақорған ауданы
мәслихатының 2024 жылғы
№306 шешіміне 1- қосымша
Ақүйік ауылдық округінің 2025 жылға арналған бюджеті

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 720,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 24.09.2025 № 408 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Обьем субвенций за 2025 год передаваемый из районного бюджета в бюджет сельского округа 96 706 тыс тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата Жанакорганского района Г.Жаркынбек
приложение 1 к решению
маслихата Жанакорганского района
от 25 декабря 2024 года №306
Бюджет сельского округа Акуйик на 2025 год