Шалқия кентінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 304 шешімі.
Ескерту. 01.01.2025 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі осы шешімнің 4 тармағымен.
1."Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасы кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабына сәйкес Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шалқия кентінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 231 824,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 13 872,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 28 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 ;
трансферттердің түсімі – 217 924,5 мың теңге;
2) шығындар – 237 441,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0 ;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5616,7 мың теңге;

О бюджете поселке Шалкия на 2025-2027 годы
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 25 декабря 2024 года № 304.
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 01.01.2025 в соответствии с п. 4 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, к подпункту 1 статьи 73-1 Кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" и статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихата Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Шалхия на 2025- 2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующем объеме:
1) доходы – 240 533,0 тысяч тенге,в том числе:
налоговые поступления – 16 372,0 тысяч тенге;
неналоговым поступления- 28,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 224 133,0 тысяч тенге;
2) затраты – 246 149,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредит – 0;
погащение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобритение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5616,7 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –5616,7 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 16.07.2025 № 379 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Аудандық бюджеттен кент бюджетіне берілетін субвенция мөлшері 2025 жылға 223 937 мың теңге.
3. 2025 жылға арналған аудандық бюджетті атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалар осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес бекітілсін.

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –5616,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 24.09.2025 № 407 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Обьем субвенций за 2025 год передаваемый из районного бюджета в бюджет поселка 223 937 тыс тенге.
3. Перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2025 год утвердить согласно приложению № 4 к настоящему решению.

336
028
Жергілікті деңгейде денешынықтыру- сауықтыру және спорттық ісшараларды өткізу
336
3.Таза бюджеттік кредит беру
0
4. Қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо
0
5. Бюджет тапшылығы (профициті)
0
6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)
0
Жаңақорған аудандық маслихатының
2024 жылғы 25 желтоқсандағы
№304 шешіміне 4-қосымша
2025-2027 жылдарға арналған кент бюджетін атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Атауы
Денсаулық сақтау
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру

336
028
Проведение физкультурно- оздравительных и спортивных мероприятии на местном уровне
336
3. Бюджетная ссуда
0
4. Баланс транзакций с финансовыми активами
0
5. Дефицит бюджета (избыток)
0
6. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0
приложение 4 к решению
маслихата Жанакорганского района
от 25 декабря 2025 года № 304
Перечень местных бюджетных программ, не подлежающих секвестированию в процессе исполнения местных бюджетов на 2025-2027 годы
Наименование
Здравоохранение
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь