Шалқия кентінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 304 шешімі.
Ескерту. 01.01.2025 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі осы шешімнің 4 тармағымен.
1."Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасы кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабына сәйкес Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шалқия кентінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 239 584,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 21 632,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 28 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімі – 217 924,5 мың теңге;
2) шығындар – 245 201,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5616,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –5616,7 мың теңге.

О бюджете поселке Шалкия на 2025-2027 годы
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 25 декабря 2024 года № 304.
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 01.01.2025 в соответствии с п. 4 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, к подпункту 1 статьи 73-1 Кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" и статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихата Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Шалхия на 2025- 2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующем объеме:
1) доходы – 239 584,5 тысяч тенге,в том числе:
налоговые поступления – 21 632,0 тысяч тенге;
неналоговым поступления- 28,0 тысяч тенге ;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 224 133,0 тысяч тенге;
2) затраты – 217 924,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредит – 0;
погащение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобритение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5616,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –5616,7 тысяч тенге.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 24.10.2025 № 426 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Аудандық бюджеттен кент бюджетіне берілетін субвенция мөлшері 2025 жылға 223 937 мың теңге.
3. 2025 жылға арналған аудандық бюджетті атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалар осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес бекітілсін.

Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 24.10.2025 № 426 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Обьем субвенций за 2025 год передаваемый из районного бюджета в бюджет поселка 223 937 тыс тенге.
3. Перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2025 год утвердить согласно приложению № 4 к настоящему решению.

4. Осы шешім 2025 жылдың 1 қантарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Жаңақорған ауданы маслихатының төрағасы Ғ.Жарқынбек
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2024 жылғы 25 желтоқсандағы
№304 шешіміне 1 қосымша
Шалқия кентінің 2025 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 24.10.2025 № 426 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкісыныбы
Атауы
I. КІРІСТЕР
239 584,5
1
Салықтықтүсімдер

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель маслихата Жанакорганского района Г. Жаркинбек
приложение 1 к решению
маслихата Жанакорганского района
от 25 декабря 2024 года №304
Бюджет поселка Шалхия на 2025 год
Сноска. Приложение 1 – в редакции решения Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 24.10.2025 № 426 (вводится в действие с 01.01.2025).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
I. ДОХОДЫ
239 584,0
1
Налоговые поступления

4. Қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо
0
5. Бюджет тапшылығы (профициті)
0
6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)
0
Жаңақорған аудандық маслихатының
2024 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 304 шешіміне 4-қосымша
2025-2027 жылдарға арналған кент бюджетін атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Атауы
Денсаулық сақтау
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру

4. Баланс транзакций с финансовыми активами
0
5. Дефицит бюджета (избыток)
0
6. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0
приложение 4 к решению
маслихата Жанакорганского района
от 25 декабря 2025 года № 304
Перечень местных бюджетных программ, не подлежающих секвестированию в процессе исполнения местных бюджетов на 2025-2027 годы
Наименование
Здравоохранение
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь