2025 – 2027 жылдарға арналған Мақпалкөл ауылдық округінің бюджеті туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2024 жылғы 23 желтоқсандағы № 28-13 шешiмi.
Ескерту. 01.01.2025 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі осы шешімнің 2 тармағымен.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабының 2-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025 – 2027 жылдарға арналған Мақпалкөл ауылдық округінің бюджеті осы шешімнің тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 102 218 мың теңге, оның ішінде:
cалықтық түсімдер – 7 770 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –200 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 237 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 94 011 мың теңге;
2) шығындар – 102 629,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -411,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 411,4 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

О бюджете сельского округа Макпалкол на 2025 - 2027 годы
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 23 декабря 2024 года № 28-13.
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 01.01.2025 в соответствии с п. 2 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан и пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Макпалкол на 2025 – 2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 102 218 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 770 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 200 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 237 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 94 011 тысяч тенге;
2) затраты – 102 629,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -411,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 411,4 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 411,4 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 09.07.2025 № 32-14 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш аудандық мәслихатының төрағасы У.Елеусинов
Жалағаш аудандық мәслихатының
2024 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 28-13 шешіміне 1-қосымша
2025 жылға арналған Мақпалкөл ауылдық округінің бюджеті

используемые остатки бюджетных средств – 411,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 09.07.2025 № 32-14 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Жалагашского районного маслихата Елеусинов У.
Приложение 1 к решению
Жалагашского районного маслихата
от 23 декабря 2024 года № 28-13
Бюджет сельского округа Макпалкол на 2025 год