2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 232 шешiмi.
Ескерту. 01.01.2025 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі осы шешімнің 13 тармағымен.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасы Кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 11 023 533,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 213 265 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 43 160 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 500 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 8 763 608,4 мың теңге;
2) шығындар – 13 156 064,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 117 906 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 320 458 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 202 552 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 250 437,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 250 437,3 мың теңге;
қарыздар түсімі – 1 921 316 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 202 552 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 531 673,3 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 17.06.2025 № 288 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2025 жылға аудандық бюджеттен облыстық бюджетке кірістерді бөлу нормативтері төмендегідей көлемде белгіленгені ескерілсін:
1) 101.201 "Төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы" коды бойынша және 101.205 "Төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы" коды бойынша аудандық бюджетке 50 пайыз, облыстық бюджетке 50 пайыз;
2) 103.101 "Әлеуметтік салық" коды бойынша аудандық бюджетке 50 пайыз, облыстық бюджетк 50 пайыз.
3. 2025-2027 жылдарға аудандық бюджетке берілетін бюджеттік субвенция көлемдері төмендегі мөлшерінде белгіленгені ескерілсін:
2025 жылы – 6 657 552 мың теңге;
2026 жылы – 4 191 408 мың теңге;
2027 жылы – 4 191 408 мың теңге.
4. 2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджетте, аудандық бюджеттен кенттер, ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенциялар төмендегі көлемдер бойынша көзделсін, оның ішінде:
2025 жылға:

О районном бюджете на 2025-2027 годы
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2024 года № 232.
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 01.01.2025 в соответствии с п. 13 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кармакшинский районный маслихат Кызылординской области ПРИНЯЛ РЕШЕНИЕ:
1. Утвердить районный бюджет на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 11 023 533,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 213 265 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 43 160 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 500 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8 763 608,4 тысяч тенге;
2) затраты – 13 156 064,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 117 906 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 320 458 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 202 552 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 250 437,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 250 437,3 тысяч тенге;
поступление займов – 1 921 316 тысяч тенге;
погашение займов – 202 552 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 531 673,3 тысяч тенге
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 17.06.2025 № 288 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Учесть, что на 2025 год с районного бюджета в областной бюджет определены нормативы распределения доходов в нижеследующих размерах:
1) по коду 101.201 "Индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты" и по коду 101.205 "Индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты" в районный бюджет 50 процентов, в областной бюджет 50 процентов;
2) по коду 103.101 "Социальный налог" в районный бюджет 50 процентов, в областной бюджет 50 процентов.
3. Учесть, что на 2025-2027 годы передаваемые объемы бюджетной субвенций в районный бюджет установлены в нижеследующих размерах:
2025 год – 6 657 552 тысяч тенге;
2026 год – 4 191 408 тысяч тенге;
2027 год – 4 191 408 тысяч тенге.
4. Предусмотреть в районном бюджете на 2025-2027 годы нижеследующие объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты поселкам, сельским округам, в том числе:
на 2025 год:

Жосалы кенті – 77 059 мың теңге;
Төретам кенті – 61 482 мың теңге;
Ақай ауылдық округі – 96 385 мың теңге;
Қармақшы ауылдық округі –84 882 мың теңге;
Жосалы ауылдық округі – 69 393 мың теңге;
Иіркөл ауылдық округі – 65 106 мың теңге
Жаңажол ауылдық округі – 85 080 мың теңге;
ІІІ-Интернационал ауылдық округі – 80 810 мың теңге;
Ақтөбе ауылдық округі – 79 355 мың теңге;
Ақжар ауылдық округі – 90 349 мың теңге;
Дауылкөл ауылдық округі – 97 864 мың теңге;
Алдашбай Ахун ауылдық округі – 64 340 мың теңге;
Қуандария ауылдық округі – 82 919 мың теңге;
Т.Көмекбаев ауылдық округі – 72 759 мың теңге.
2026 жылға:
Жосалы кенті – 76 719 мың теңге;
Төретам кенті – 59 093 мың теңге;
Ақай ауылдық округі – 95 711 мың теңге;
Қармақшы ауылдық округі – 85 484 мың теңге;
Жосалы ауылдық округі – 69 233 мың теңге;
Иіркөл ауылдық округі – 65 503 мың теңге
Жаңажол ауылдық округі – 86 277 мың теңге;
ІІІ-Интернационал ауылдық округі – 81 511 мың теңге;
Ақтөбе ауылдық округі – 79 925 мың теңге;
Ақжар ауылдық округі – 91 244 мың теңге;
Дауылкөл ауылдық округі – 98 906 мың теңге;
Алдашбай Ахун ауылдық округі – 65 058 мың теңге;
Қуандария ауылдық округі – 83 743 мың теңге;
Т.Көмекбаев ауылдық округі – 73 378 мың теңге.
2027 жылға:
Жосалы кенті – 78 211 мың теңге;
Төретам кенті – 57 118 мың теңге;
Ақай ауылдық округі – 96 562 мың теңге;
Қармақшы ауылдық округі – 86 616 мың теңге;
Жосалы ауылдық округі – 70 059 мың теңге;
Иіркөл ауылдық округі – 66 314 мың теңге
Жаңажол ауылдық округі – 87 602 мың теңге;
ІІІ-Интернационал ауылдық округі – 82 334 мың теңге;
Ақтөбе ауылдық округі – 81 179 мың теңге;
Ақжар ауылдық округі – 92 323 мың теңге;
Дауылкөл ауылдық округі – 100 282 мың теңге;
Алдашбай Ахун ауылдық округі – 65 656 мың теңге;
Қуандария ауылдық округі – 84 924 мың теңге;
Т.Көмекбаев ауылдық округі – 74 175 мың теңге.
5. 2025 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер 4-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
6. 2025 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер 5-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
7. 2025 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджет қаржысы есебінен мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілетін несиеге 320 458 мың теңге қаралғаны ескерілсін.
7-1. 2025 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражаты есебінен төмендегі жобаларға несиелер берілгені ескерілсін:
1) Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы, III Интернационал елді мекеніндегі тұрғын үйлер секторының инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысы – 332 369 мың теңге;

Поселок Жосалы – 77 059 тысяч тенге;
Поселок Торетам – 61 482 тысяч тенге;
Сельский округ Акай – 96 385 тысяч тенге;
Сельский округ Кармакшы – 84 882 тысяч тенге;
Сельский округ Жосалы – 69 393 тысяч тенге;
Сельский округ Ирколь – 65 106 тысяч тенге;
Сельский округ Жанажол – 85 080 тысяч тенге;
Сельский округ ІІІ-Интернационал – 80 810 тысяч тенге;
Сельский округ Актобе – 79 355 тысяч тенге;
Селський округ Акжар – 90 349 тысяч тенге;
Сельский округ Дауылколь – 97 864 тысяч тенге;
Сельский округ Алдашбай Ахун – 64 340 тысяч тенге;
Сельский округ Куандария – 82 919 тысяч тенге;
Сельский округ Т.Көмекбаева – 72 759 тысяч тенге.
на 2026 год:
Поселок Жосалы – 76 719 тысяч тенге;
Поселок Торетам – 59 093 тысяч тенге;
Сельский округ Акай – 95 711 тысяч тенге;
Сельский округ Кармакшы – 85 484 тысяч тенге;
Сельский округ Жосалы – 69 233 тысяч тенге;
Сельский округ Ирколь – 65 503 тысяч тенге;
Сельский округ Жанажол – 86 277 тысяч тенге;
Сельский округ ІІІ-Интернационал – 81 511 тысяч тенге;
Сельский округ Актобе – 79 925 тысяч тенге;
Селський округ Акжар – 91 244 тысяч тенге;
Сельский округ Дауылколь – 98 906 тысяч тенге;
Сельский округ Алдашбай Ахун – 65 058 тысяч тенге;
Сельский округ Куандария – 83 743 тысяч тенге;
Сельский округ Т.Көмекбаева – 73 378 тысяч тенге.
на 2027 год:
Поселок Жосалы – 78 211 тысяч тенге;
Поселок Торетам – 57 118 тысяч тенге;
Сельский округ Акай – 96 562 тысяч тенге;
Сельский округ Кармакшы – 86 616 тысяч тенге;
Сельский округ Жосалы – 70 059 тысяч тенге;
Сельский округ Ирколь – 66 314 тысяч тенге;
Сельский округ Жанажол – 87 602 тысяч тенге;
Сельский округ ІІІ-Интернационал – 82 334 тысяч тенге;
Сельский округ Актобе – 81 179 тысяч тенге;
Селський округ Акжар – 92 323 тысяч тенге;
Сельский округ Дауылколь – 100 282 тысяч тенге;
Сельский округ Алдашбай Ахун – 65 656 тысяч тенге;
Сельский округ Куандария – 84 924 тысяч тенге;
Сельский округ Т.Көмекбаева – 74 175 тысяч тенге.
5. Утвердить целевые трансферты, предусмотренные в районном бюджете, на 2025 год за счет областного бюджета согласно приложению 4.
6. Утвердить целевые трансферты, предусмотренные в районном бюджете, на 2025 год за счет республиканского бюджета согласно приложению 5.
7. Учесть, что в районном бюджете на 2025 год за счет средств республиканского бюджета предусмотрены кредиты на реализацию мер социальной поддержки специалистов 320 458 тысяч тенге.
7-1. Учесть, что в районном бюджете на 2025 год за счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов предусмотрены кредиты на нижеследующие проекты:
1) Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры (линий электропередач) жилищного сектора в населенном пункте III Интернационал, Кармакшинского района – 332 369 тысяч тенге;

2) Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы, Алдашбай Ахун елді мекеніндегі тұрғын үйлер секторының инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысы – 184 244 мың теңге;
3) Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы, Ақжар елді мекеніндегі тұрғын үйлер секторының инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысы – 331 488 мың теңге;
4) Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы, Иіркөл ауылына газ құбырымен кварталішілік газ тарату желілерін салу – 321 192 мың теңге;
5) Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы, Төребай би ауылына газ құбыры мен кварталішілік газ тарату желілерін салу – 431 565 мың теңге.
Ескерту. Шешім 7-1-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 17.06.2025 № 288 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. Азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімдері қызметінің республикалық деңгейге берілуіне байланысты 8 938 мың теңге облыстық бюджетке трансферттеу көзделсін.
9. Жұмыспен қамту орталықтары қызметінің аудандық деңгейден облыстық деңгейге беруге байланысты 2 481 116 мың теңге облыстық бюджетке трансферттеу көзделсін.
10. Мемлекеттік сатып алу саласындағы қызметтердің аудандық деңгейден облыстық деңгейге беруге байланысты 18 555 мың теңге облыстық бюджетке трансферттеу көзделсін.
10-1. 2024 жылы республикалық бюджеттен бөлінген нысаналы трансферттердің пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) 4,7 мың теңге сомасында облыстық бюджетке қайтару ескерілсін.
Ескерту. Шешім 10-1-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 28.02.2025 № 254 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
10-2. 2024 жылы облыстық бюджеттен бөлінген нысаналы трансферттердің пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) 6 376,4 мың теңге сомасында облыстық бюджетке қайтару ескерілсін.
Ескерту. Шешім 10-2-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 28.02.2025 № 254 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
10-3. 2024 жылы Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) 8 137,8 мың теңге сомасында облыстық бюджетке қайтару ескерілсін".
Ескерту. Шешім 10-3-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 28.02.2025 № 254 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

2) Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры (линий электропередач) жилищного сектора в населенном пункте Алдашбай Ахун Кармакшинского района – 184 244 тысяч тенге;
3) Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры (линий электропередач) жилищного сектора в населенном пункте Акжар Кармакшинского района – 331 488 тысяч тенге;
4) Строительство газопровода и внутриквартальных газораспределительных сетей в селе Ирколь Кармакшинского района – 321 192 тысяч тенге;
5) Cтроительство газопровода и внутриквартальных газораспределительных сетей в селе Торебай би Кармакшинского района – 431 565 тысяч тенге
Сноска. Решение дополнено пунктом 7-1 в соответствии с решением Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 17.06.2025 № 288 (вводится в действие с 01.01.2025).
8. Предусмотреть трансферты в областной бюджет в связи с передачей функций отделов регистрации актов гражданского состояния с районного на республиканский уровень 8 938 тысяч тенге.
9. Предусмотреть трансферты в областной бюджет в связи с передачей функций центра занятости с районного на областной уровень 2 481 116 тысяч тенге.
10. Предусмотреть трансферты в областной бюджет в связи с передачей функций государственного закупа с районного на областной уровень 18 555 тысяч тенге.
10-1. Предусмотреть возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета в 2024 году в областной бюджет в сумме 4,7 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 10-1 в соответствии с решением Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 28.02.2025 № 254 (вводится в действие с 01.01.2025).
10-2. Предусмотреть возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из областного бюджета в 2024 году в областной бюджет в сумме 6 376,4 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 10-2 в соответствии с решением Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 28.02.2025 № 254 (вводится в действие с 01.01.2025).
10-3. Предусмотреть возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан в 2024 году в областной бюджет в сумме 8 137,8 тысяч тенге
Сноска. Решение дополнено пунктом 10-3 в соответствии с решением Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 28.02.2025 № 254 (вводится в действие с 01.01.2025).

11. 2025 жылға жеке тұлғаларға мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілген бюджеттік кредиттердің өтеуі 202 552 мың теңге көлемінде белгіленсін.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 17.06.2025 № 288 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
12. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2025 жылға арналған резерві 45 657 мың теңге сомасында бекітілсін.

11. Установить погашение бюджетных кредитов, выданных физическим лицам для реализаций мер социальной поддержки специалистов, на 2025 год в размере 202 552 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 – в редакции решения Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 17.06.2025 № 288 (вводится в действие с 01.01.2025).
12. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2025 год в сумме 45 657 тысяч тенге.

13. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы аудандық мәслихатының төрағасы Ә.Қошалақов
Қызылорда облысы Қармақшы
аудандық мәслихатының
2024 жылғы "26" желтоқсандағы
№232 шешіміне 1-қосымша
2025 жылға арналған аудандық бюджет
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 17.06.2025 № 288 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1.Кірістер

13. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Кармакшинского районного маслихата Ә.Қошалақов
Приложение 1 к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от "26" декабря 2024 года № 232
Районный бюджет на 2025 год
Сноска. Приложение 1 –в редакции решения Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 17.06.2025 № 288 (вводится в действие с 01.01.2025).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы

2031
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
26875
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
26875
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
26875
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
26875
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2619974
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
888954
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
888954
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
888954
2
Әлеуметтiк көмек
1514026
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1514026
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
50530
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
77644
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
156469
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
17012
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
264582
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
873833
027
Халықты әлеуметтік қорғау жөніндегі іс-шараларды іске асыру
73956
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
216994
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
216994
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
146636
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
450
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту
29563
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
40345
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1366564
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1104952
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

2031
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
26875
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
26875
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
26875
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
26875
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2619974
1
Социальное обеспечение
888954
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
888954
005
Государственная адресная социальная помощь
888954
2
Социальная помощь
1514026
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1514026
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
50530
006
Оказание жилищной помощи
77644
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
156469
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
17012
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
264582
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
873833
027
Реализация мероприятий по социальной защите населения
73956
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
216994
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
216994
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
146636
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
450
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
29563
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
40345
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1366564
1
Жилищное хозяйство
1104952
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

1 310 420,8
1
өңірге қажет мамандықтар бойынша әлеуметтік тұрғыдан халықтың осал тобы қатарынан білім алушы студенттерге әлеуметтік көмек көрсетуге
25 036
2
санаторлы-курорттық емделу қызметін алатын мүгедектігі бар адамдарға ілесіп жүрушілердің шығындарын өтеу үшін әлеуметтік көмекке
4 718
3
"Облыс тұрғындары арасында діни ағартушылық жұмыстарын жүргізу" әлеуметтік жобасын іске асыруға
20 083
4
Дене шынықтыру-сауықтыру кешенін ұстап тұру шығындарына
63 233
5
Мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
27 402
6
Қармақшы ауданы, Қармақшы ауылында орталық алаңына ағымдағы жөндеу жұмыстарына
15 000
7
Қармақшы ауданы, Жосалы кенті Самара-Шымкент тас жолында орналасқан Орталық стадион ғимаратының ұстау шығындарына
20 073
8
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға, оның ішінде:
233 826
Қармақшы ауданы, Жосалы кентіндегі Келмембет батыр көшесінің автомобиль жолын күрделі жөндеу
173 912
Қармақшы ауданы, Жосалы кентіндегі Шыңғысов көшесінің атвомобиль жолдарын күрделі жөндеу
59 914
9
Қармақшы ауданы "Төретам-Ақай" аудандық маңыздағы автомобиль жолын күрделі жөндеу
528 417
10
Қармақшы ауданы, Ақжар ауылдық округі Ш.Уалиханов, Р.Жиенбаев, С.Сейфуллин көшелерін күрделі жөндеу
192 164,6
11
Қармақшы ауданы, Жосалы кентіндегі Н.Накыпов көшесінің автомобиль жолын күрделі жөндеу
163 918,6
12
Қармақшы ауданы Жосалы кентіндегі Сырдария 0-0,312 шқ көшесінің автомобиль жолын орташа жөндеу
0
13
Қармақшы ауданы, Жосалы кентіндегі Сырлытам көшесінің жолын орташа жөндеу
0
14
Қармақшы ауданы Жосалы кентіндегі Тәуелсіздік көшесінің автомобиль жолын орташа жөндеу
0
15
Қармақшы ауданы Жосалы кентіндегі Ш.Шегебаев 0-0,27 шқ көшесінің автомобиль жолын орташа жөндеу
0
16
Қармақшы ауданы Жосалы кентіндегі Алтынасар көшесінің орташа жөндеу
12 630,6
17
Байқоңыр қаласы мен Төретам кентінің бас жоспарларын цифрландыру және геоақпараттық жүйелердің талаптарына сәйкестендіру
3 920
Нысаналы даму трансферттер:
16 654,6
1
"Байқоңыр қаласындағы сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкциялау" жобасын қоса қаржыландыруға
1
2
Қармақшы ауданы Байқоныр қаласында 50-пәтерлік бес тұрғын үйлер құрылысы
21
3
Қармақшы ауданындағы аудандық маңызы бар "Қызылтам елді мекеніне кіреберісі" автомобиль жолын қайта жаңғырту
1
4
"Байқоңыр" кешенінде Қазақстан Республикасы Президентінің арнайы өкілінің қызметін қамтамасыз ету басқармасының "Ғарыш-инфрақұрылым" КММ әкімшілік ғимараты үшін автономды қазандық салу

1 310 420,8
1
на оказание социальной помощи для обучения студентов из числа семей социально-уязвимых слоев населения по востребованным в регионе специальностям
25 036
2
на оказание социальной помощи по возмещению затрат сопровождающего для лиц с инвалидностью, получающих услуги санаторно-курортного лечения
4 718
3
на реализацию социального проекта "Проведение религиозно-просветительской работы среди населения области"
20 083
4
На расходы на содержание вновь введенного в эксплуатацию спортивно-оздоровительного комплекса в поселке Жосалы
63 233
5
на обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью
27 402
6
На текущий ремонт центральной площади села Кармакшы, Кармакшинского района
15 000
7
расходы на содержание здания центрального стадиона, расположенного на трассе Самара-Шымкент в поселке Жосалы, Кармакшинского района
20 073
8
на реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі", в том числе:
233 826
Капитальный ремонт автомобильной дороги улицы Келмембет батыр поселке Жосалы, Кармакшинского района
173 912
Капитальный ремонт автомобильной дороги улицы Шынгысов поселке Жосалы, Кармакшинского района
59 914
9
Капитальный ремонт автомобильных дорог районного значения "Торетам -Акай" Кармакшинского района
528 417
10
Капитальный ремонт улиц Ш.Уалиханов, Р.Жиенбаев, С.Сейфуллин в с.Акжар, Кармакшинского района
192 164,6
11
Капитальный ремонт автомобильной дороги улицы Н.Накипова поселке Жосалы Кармакшинского района
163 918,6
12
Средний ремонт автомобильной дороги улицы Сырдария 0-0,312 км в поселке Жосалы Кармакшинского района
0
13
Средний ремонт улицы Сырлытам в поселке Жосалы Кармакшинского района
0
14
Средний ремонт автомобильной дороги улицы Тауелсиздик в поселке Жосалы Кармакшинского района
0
15
Средний ремонт автомобильной дороги улицы Ш.Шегебаева 0-0,27 км в поселке Жосалы Кармакшинского района
0
16
Средний ремонт автомобильной дороги Алтынасар в поселке Кармакшинского района
12 630,6
17
Цифровизация и приведение в соответствие с требованиями геоинформационных систем генеральных планов города Байконыр и поселка Торетам
3 920
Целевые трансферты на развитие:
16 654,6
1
Софинансирование проекта "Реконструкция систем водоснабжения и водоотведения в городе Байконыр"
1
2
Строительство пяти 50-ти квартирных жилых домов в городе Байконур Кармакшинского района
21
3
Реконструкция автомобильной дороги районного значения "Подъезд к населенному пункту Кызылтам" Кармакшинского района
1
4
Строительство автономной котельной для административного здания КГУ "Ғарыш-инфрақұрылым" управления по обеспечению деятельности специального представителя Президента Республики Казахстан на комплексе "Байконур"