2025-2027 жылдарға арналған Мұратбаев ауылдық округінің бюджеті туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 369 шешiмi
Ескерту. 01.01.2025 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі осы шешімнің 3 тармағымен.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 75 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 2-7 тармағына сәйкес, Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Мұратбаев ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 114952 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6673 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 213 мың теңге;
трансферттер түсімі – 108066 мың теңге;
2) шығындар – 114952 мың теңге, оның ішінде;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.".

О бюджете сельского округа Муратбаев на 2025-2027 годы
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 27 декабря 2024 года № 369.
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 01.01.2025 в соответствии с п. 3 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пункта 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Г.Муратбаев на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 115754 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6962 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступлениям от продажи основного капитала – 726 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 108066 тысяч тенге;
2) затраты – 117271 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1517 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1517 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1517 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 07.10.2025 № 470 (вводится в действие с 01.01.2025).

279
2
Мәдениет Үйіне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
87

279
2
Сельскому Дому культуры на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, работников казенных предприятий
87