2025-2027 жылдарға арналған Аранды ауылдық округінің бюджеті туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 358 шешiмi.
Ескерту. 01.01.2025 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі осы шешімнің 3 тармағымен.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 75 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 2-7 тармағына сәйкес, Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Аранды ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 136002 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7680 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 355 мың теңге;
трансферттер түсімі – 127958 мың теңге;
2) шығындар – 136002 мың теңге, оның ішінде;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.

О бюджете сельского округа Аранды на 2025-2027 годы
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 27 декабря 2024 года № 358.
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 01.01.2025 в соответствии с п. 3 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пункта 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Аранды на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 136002 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7680 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 355 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 127958 тысяч тенге;
2) затраты – 136002 тысяч тенге, в том числе;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 12.12.2025 № 494 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Ескерілсін:
1) осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес 2025 жылға арналған аудандық бюджетте Аранды ауылдық округі бюджетіне республикалық бюджет қаражаты есебінен қаралған нысаналы трансферттер.
3. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихатының төрағасы Ғ. Әліш
Қазалы аудандық мәслихатының
2024 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 358 шешіміне 1-қосымша
2025 жылға арналған Аранды ауылдық округінің бюджеті

Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 12.12.2025 № 494 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Учесть:
1) в районном бюджете на 2025 год предусмотрены целевые трансферты бюджету сельского округа Аранды за счет средств республиканского бюджета согласно приложению 4 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Казалинского районного маслихата Г. Алиш
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "27" декабря 2024 года №358
Бюджет на 2025 год сельского округа Аранды