2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 23 желтоқсандағы № 347 шешімі.
Ескерту. 01.01.2025 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі осы шешімнің 12 тармағымен.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17912674,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2600123 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 74513 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 15238038,4 мың теңге;
2) шығындар – 18021517,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 45458 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 306696 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 261238 мың теңге;

О районном бюджете на 2025-2027 годы
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 23 декабря 2024 года № 347.
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 01.01.2025 в соответствии с п. 12 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2025-2027 годы, согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 17912674,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2600123 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 74513 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 15238038,4 тысяч тенге;
2) затраты – 18021517,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 45458 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 306696 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 261238 тысяч тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -154301 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 154301 мың теңге;
қарыздар түсімі – 306696 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 261238 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 108843 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -154301 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 154301 тысяч тенге;
поступление займов – 306696 тысяч тенге;
погашение займов – 261238 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 108843 тысяч тенге;

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 03.06.2025 № 414 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2025 жылға аудандық бюджеттен облыстық бюджетке кірістерді бөлу нормативі төмендегідей көлемде белгіленсін:
1) 101.201 "Төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы" және 101.205 "Төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы" кодтары бойынша облыстық бюджетке – 50 пайыз, аудандық бюджетке – 50 пайыз;

Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 03.06.2025 № 414 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Определить на 2025 год нормативы распределения доходов с районного бюджета в областной бюджет в нижеследующих размерах:
1) по кодам 101.201 "Индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты" и 101.205 "Индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты" в областной бюджет – 50 процентов, в районный бюджет – 50 процентов;

4. 2025 жылға арналған облыстық бюджетте аудан бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттердің бөлінуі Қазалы ауданы әкімдігінің қаулысы негізінде төмендегілер үшін айқындалады:
1) "Облыс тұрғындары арасында діни ағартушылық жұмыстарын жүргізу" әлеуметтік жобасын іске асыру;
2) өңірге қажет мамандықтар бойынша әлеуметтік тұрғыдан халықтың осал тобы қатарынан білім алушы студенттерге әлеуметтік көмек көрсету;
3) санаторлы-курорттық емделу қызметін алатын мүгедектігі бар адамдарға ілесіп жүрушілердің шығындарын өтеу үшін әлеуметтік көмек;
4) мүгедектігі бар адамдардың құқығын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту;
5) абаттандыру;
6) автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу;
7) "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру.
5. 2025 жылға арналған облыстық бюджетте аудан бюджетіне нысаналы даму трансферттердің бөлінуі Қазалы ауданы әкімдігінің қаулысы негізінде төмендегілер үшін айқындалады:
1) газбен жабдықтау жүйесін дамыту;
2) сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту;
3) мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту.
6. 2025 жылға арналған облыстық бюджетте аудан бюджетіне республикалық бюджет қаражаты есебінен ағымдағы нысаналы трансферттердің бөлінуі Қазалы ауданы әкімдігінің қаулысы негізінде төмендегілер үшін айқындалады:
1) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеу;
2) Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту;
3) мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыру.
7. 2025 жылға арналған облыстық бюджетте аудан бюджетіне республикалық бюджет қаражаты есебінен нысаналы даму трансферттердің бөлінуі Қазалы ауданы әкімдігінің қаулысы негізінде төмендегілер үшін айқындалады:
1) сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту;
2) электрмен жабдықтау желілерін дамыту;
3) газбен жабдықтау жүйесін дамыту;
4) шағын және моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру;
5) "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту.
8. 2025 жылға арналған облыстық бюджетте аудан бюджетіне республикалық бюджет қаражаты есебінен төмендегідей несие қаралғаны ескерілсін:
1) мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру.
9. Қала, кент және ауылдық округтер бюджеттеріне аудандық бюджет есебінен 2025 жылға арналған ағымдағы нысаналы трансферттердің бөлінуі Қазалы ауданы әкімдігінің қаулысы негізінде төмендегілер үшін айқындалады:

4. Учесть, что в областном бюджете на 2025 год распределение целевых текущих трансфертов бюджету района определяется на основании постановления акимата Казалинского района нижеследующим:
1) реализация социального проекта "Проведение религиозно-просветительской работы среди населения области";
2) оказание социальной помощи для обучения студентов из числа семей социально-уязвимых слоев населения по востребованным в регионе специальностям;
3) оказание социальной помощи по возмещению затрат сопровождающего для лиц с инвалидностью получающи услуги санаторно-курортного лечения;
4) обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью;
5) благоустройство;
6) капитальный и средний ремонт автомобильных дорог;
7) реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі".
5. Учесть, что в областном бюджете на 2025 год распределение целевых трансфертов на развитие бюджету района определяется на основании постановления акимата Казалинского района нижеследующим:
1) развитие системы газоснабжения;
2) развитие систем водоснабжения и водоотведения;
3) развитие объектов государственных органов.
6. Учесть, что в областном бюджете на 2025 год распределение целевых текущих трансфертов бюджету района за счет средств республиканского бюджета определяется на основании постановления акимата Казалинского района нижеследующим:
1) выплата государственной адресной социальной помощи;
2) обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан;
3) повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий;
7. Учесть, что в областном бюджете на 2025 год распределение целевых трансфертов на развитие бюджету района за счет средств республиканского бюджета определяется на основании постановления акимата Казалинского района нижеследующим:
1) развитие систем водоснабжения и водоотведения;
2) развитие сетей электроснабжения;
3) развитие системы газоснабжения;
4) реализация бюджетных инвестиционных проектов в малых и моногородах;
5) развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі".
8. Учесть, что в областном бюджете на 2025 год в бюджет района за счет средств республиканского бюджета предусмотрен нижеследующий кредит:
1) реализация мер социальной поддержки специалистов.
9. Распределение целевых текущих трансфертов бюджетам города, кента и сельских округов на 2025 год за счет средств районного бюджета определяется на основании постановления акимата Казалинского района нижеследующим:

1) әкім аппараты қызметін қамтамасыз ету шығындары;
2) мәдениет саласы;
3) жарықтандыруға, санитарияға, абаттандыруға;
4) автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу.
10. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2025 жылға арналған резерві 47930 мың теңге көлемінде бекітілсін.
10-1. Қала, кент, ауылдық округ бюджеттерінен 2024 жылы пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің түсімдері 2220,2 мың теңге сомасында көзделсін.
Ескерту. Шешім 10-1-тармақпен толтырылды - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 26.02.2025 № 377 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

1) расходы на обеспечение деятельности аппарата акима;
2) сферу культуры;
3) освещение, санитария, благоустройство;
4) капитальный и средний ремонт автомобильных дорог.
10. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2025 год в размере 47930 тысяч тенге.
10-1. предусмотреть поступления неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов из бюджетов города, поселка, сельского округа в 2024 году в сумме 2220,2 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 10-1 в соответствии с решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 26.04.2025 № 377 (вводится в действие с 01.01.2025).

11. 2025 жылға арналған аудандық бюджеттің бюджеттік даму бағдарламаларының және заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту тізбесі 4 – қосымшаға сәйкес бекітілсін.
12. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихатының төрағасы Ғ. ӘЛІШ
Қазалы аудандық мәслихатының
2024 жылғы "23" желтоқсандағы
№347 шешіміне 1-қосымша
2025 жылға арналған аудандық бюджет

11. Утвердить перечень местных бюджетных программ развития и формирования уставного капитала или увеличение уставного капитала юридических лиц районного бюджета на 2025 год согласно приложению 4.
12. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Казалинского районного маслихата Г. АЛИШ
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "23" декабря 2024 года №347
Районный бюджет на 2025 год

5374
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
321979,9
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
81674,9
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6926
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
233379
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
125002
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
117531
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
3947
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
3524
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
40811
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
39953
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
858
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
727799
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
727799
02
Қорғаныс
39188
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
39188
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
12102
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
19534
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
7552
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
21938
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
21938
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
21938
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1641590,4
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1641590,4
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
156751
003
Қайтыс болған Совет Одағының батырларын, "Халық қаһармандарын", Социалистік Еңбек ерлерін, Даңқ Орденінің үш дәрежесімен және "Отан" орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектігі бар адамдарді жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету

5374
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
321979,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
81674,9
013
Капитальные расходы государственного органа
6926
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
233379
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
125002
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
117531
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с эти
3947
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
3524
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
40811
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
39953
003
Капитальные расходы государственного органа
858
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
727799
040
Развитие объектов государственных органов
727799
02
Оборона
39188
122
Аппарат акима района (города областного значения)
39188
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
12102
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
19534
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
7552
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
21938
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
21938
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
21938
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1641590,4
451
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
1641590,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
156751
003
Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, "Халық Қаһарманы", Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом "Отан" из числа участников и лиц с инвалидностью войны

138
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
70077
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
173346
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
3633
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
112849
009
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
141
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
8854
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
852
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
283806,4
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
672155
027
Халықты әлеуметтік қорғау жөніндегі іс-шараларды іске асыру
59683
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
37558
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
56562
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
5185
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1393411,1
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1032945,1
015
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
4928
018
Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру
711560
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
5709
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
4953
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
299753
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
607
059
Елді мекенге бірыңғай сәулеттік келбет беруге бағытталған, көппәтерлі тұрғын үйлердің қасбеттерін, шатырларын ағымдағы немесе күрделі жөндеу
5435,1
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
360466
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру

138
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
70077
005
Государственная адресная социальная помощь
173346
006
Оказание жилищной помощи
3633
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
112849
009
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
141
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
8854
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
852
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
283806,4
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
672155
027
Реализация мероприятий по социальной защите населения
59683
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
37558
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
56562
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
5185
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1393411,1
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1032945,1
015
Освещение улиц в населенных пунктах
4928
018
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
711560
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
5709
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
4953
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
299753
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
607
059
Текущий и капитальный ремонт фасадов, кровли многоквартирных жилых домов, направленных на придание единого архитектурного облика населенному пункту
5435,1
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
360466
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры

036
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
13
Өзгелер
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
062
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
064
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
085
Шағын және моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту

036
Развитие газотранспортной системы
13
Прочие
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
062
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
064
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
085
Реализация бюджетных инвестиционных проектов в малых и моногородах
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
079
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"