"2025-2027 жылдарға арналған Бекбауыл ауылдық округінің бюджеті туралы"
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 325 шешiмi.
Ескерту. 01.01.2025 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі осы шешімнің 3 тармағымен.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасы Кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 2-7 тармағына сәйкес Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Бекбауыл ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 92 909 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 418,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 9430,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 107 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 77 953 мың теңге;
2) шығындар – 94 644 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 735 мың теңге;

"О бюджете сельского округа Бекбауыл на 2025-2027 годы"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 27 декабря 2024 года № 325.
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 01.01.2025 в соответствии с п. 3 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Бекбауыл на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1)доходы - 92 909 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 5 418,3 тыс. тенге;
неналоговые поступления - 9430,7 тыс. тенге;
поступления от продажи основного капитала - 107 тыс. тенге;
поступления трансфертов - 77 953 тысяч тенге;
2) затраты - 94 644 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0 ;
поступления от продажи финансовых активов государства-0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 735 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 735 мың теңге;
қарыздар түсімі - 0;
қарыздарды өтеу - 0;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 1 735 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 02.12.2025 № 444 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2025 жылға арналған Бекбауыл ауылдық округ бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

6)финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1 735 тысяч тенге;
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств - 1 735 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Аральского районного маслихата Кызылординской области от 02.12.2025 № 444 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета сельского округа Бекбауыл на 2025 год согласно приложения 4.