"2025-2027 жылдарға арналған Аққұм ауылдық округінің бюджеті туралы"
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 322 шешiмi.
Ескерту. 01.01.2025 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі осы шешімнің 2 тармағымен.
"Қазақстан Республикасы Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасы Кодексінің 75–бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес Арал аудандық маслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025-2027 жылдарға Аққұм ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 104 559 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 11 412 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 573 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 92 574 мың теңге;
2) шығындар – 105 749 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;

"О бюджете сельского округа Аккум на 2025-2027 годы"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 27 декабря 2024 года № 322.
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 01.01.2025 в соответствии с п. 2 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Аккум на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 104 559 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11 412 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 573 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 92 574 тысяч тенге;
2) затраты – 105 749 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов– 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 190,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 190,0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 190,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 23.07.2025 № 401 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Арал аудандық мәслихатының төрағасы Б. Турахметов
Арал аудандық мәслихатының
2024 жылғы "27" желтоқсандағы
№. 322 шешіміне 1-қосымша
Аққұм ауылдық округінің 2025 жылға арналған бюджеті

5) дефицит (профицит) бюджета – -1 190 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 190,0 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 190 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решенияАральского районного маслихата Кызылординской области от 23.07.2025 № 401 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Аральского районного маслихата Б. Турахметов
Приложение 1 к решению
Аральского районного маслихата
от "27" декабря 2024 года № 322
Бюджет сельского округа Аккум 2025 год