2025-2027 жылдарға арналған Ақжарма ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2024 жылғы 24 желтоқсандағы № 231-33/3 шешімі.
Ескерту. 01.01.2025 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі осы шешімнің 4 тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Ақжарма ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 470 728,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 070,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 164,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 419 203,0 мың теңге;
2) шығындар – 473 885,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3 156,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 3 156,7 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

Об утверждении бюджета сельского округа Акжарма на 2025-2027 годы
Решение Кызылординского городского маслихата от 24 декабря 2024 года № 231-33/3.
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 01.01.2025 в соответствии с п. 4 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Акжарма на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2025 год в следующем объеме:
1) Доходы – 470 728,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9 070,0 тысяч теңге;
не налоговые поступление – 164,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 419 203,0 тысяч тенге;
2) расходы – 473 885,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0, в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета) – - 3 156,7тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 156,7 тысяч теңге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 156,7 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда қалалық мәслихатының 29.09.2025 № 298-42/4 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Қалалық бюджеттен Ақжарма ауылдық округі бюджетіне берілетін субвенция көлемі 2025 жылға – 126 958,0 мың теңге, 2026 жылға – 123 981,0 мың теңге, 2027 жылға – 126 130,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
3. 2025 жылға арналған Ақжарма ауылдық округі бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

используемые остатки бюджетных средств – 3 156,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Кызылординского городского маслихата от 29.09.2025 № 298-42/4 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Утвердить обьем субвенций из городского бюджета бюжету сельского округа Акжарма в сумме на 2025 год – 126 958,0 тысяч тенге, на 2026 год – 123 981,0 тысяч тенге, на 2027 год – 126 130,0 тысяч тенге.
3. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета сельского округа Акжарма на 2025 год согласно приложению 4.