2025-2027 жылдарға арналған Шахтинск қаласының Долинка, Новодолинский, Шахан кенттерінің бюджеті туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 384/16 шешімі.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының Бюджеттік кодексіне сәйкес Шахтинск қалалық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 26.11.2025 № 457/24 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады) шешімімен.
1. 2025-2027 жылдарға арналған Шахтинск қаласы Долинка, Новодолинский, Шахан кенттерінің бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 041 096 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 118 944 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 204 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 2 507 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 919 441 мың теңге;
2) шығындар – 1 083 568 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

О бюджете поселков Долинка, Новодолинский, Шахан города Шахтинска на 2025-2027 годы
Решение Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 26 декабря 2024 года № 384/16.
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2025 и подлежит официальному опубликованию.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Шахтинский городской маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула – в редакции решения Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 26.11.2025 № 457/24 (вводится в действие с 01.01.2025 подлежит официальному опубликованию).
1. Утвердить бюджет поселков Долинка, Новодолинский, Шахан города Шахтинска на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 041 096 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 118 944 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 204 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2 507 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 919 441 тысяч тенге;
2) затраты – 1 083 568 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;

5) бюджеттің дефициті (профициті ) – -42 472 мың теңге;
6) бюджет дефицитін (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 42 472 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылған қалдықтары – 42 472 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 26.11.2025 № 457/24 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады).

5) дефицит (профицит) бюджета – -42 472 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 42 472 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 42 472 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 26.11.2025 № 457/24 (вводится в действие с 01.01.2025 и подлежит официальному опубликованию).

2. 2025 жылға арналған Шахтинск қаласы Долинка, Новодолинский, Шахан кенттерінің бюджеті құрамында Шахан кенті бюджеті 4, 5, 6 – қосымшаларға сәйкес, Долинка кенті бюджеті 7, 8, 9 – қосымшаларға сәйкес, Новодолинский кенті бюджеті 10, 11, 12 – қосымшаларға сәйкес кенттер бюджеттік бағдарламалары бойынша шығындар және кірістер қарастырылғаны ескерілсін.
3. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Шахтинск қалалық мәслихатының төрағасы Ж. Мамерханова
Шахтинск қалалық мәслихатының 2024 жылғы
26 желтоқсандағы № 384/16
шешіміне 1 қосымша
2025 жылға арналған кенттер бюджеті

2. Учесть, что в составе бюджета поселков Долинка, Новодолинский, Шахан города Шахтинска на 2025 год предусмотрены доходы и расходы по бюджетным программам, бюджета поселка Шахан согласно приложениям 4, 5, 6, бюджета поселка Долинка согласно приложениям 7, 8, 9, бюджета поселка Новодолинский согласно приложениям 10, 11, 12.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Шахтинского городского маслихата Ж. Мамерханова
Приложение 1 к решению
Шахтинского городского
маслихата от 26 декабря
2024 года № 384/16
Бюджет поселков на 2025 год