Шахтинск қалалық мәслихатының 2023 жылғы 20 желтоқсандағы № 304/7 "Шахтинск қаласының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2024 жылғы 4 шілдедегі № 354/12 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Шахтинск қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шахтинск қалалық мәслихатының "Шахтинск қаласының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2023 жылғы 20 желтоқсандағы № 304/7 болып шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Шахтинск қаласының бюджетітиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 11 619 103 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 811 357 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 80 493 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 68 753 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 8 658 500 мың теңге;
2) шығындар – 12 850 004 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 91 234 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 91 234 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджеттің дефициті (профициті ) – -1 322 135 мың теңге;

О внесении изменений в решение Шахтинского городского маслихата от 20 декабря 2023 года № 304/7 "О бюджете города Шахтинска на 2024-2026 годы"
Решение Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 4 июля 2024 года № 354/12. Прекращено действие в связи с истечением срока
Шахтинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шахтинского городского маслихата "О бюджете города Шахтинска на 2024 - 2026 годы" от 20 декабря 2023 года под № 304/7 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Шахтинска на 2024 - 2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 11 619 103 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 811 357 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 80 493 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 68 753 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 8 658 500 тысяч тенге;
2) затраты – 12 850 004 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 91 234 тысячи тенге:
приобретение финансовых активов – 91 234 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 322 135 тысяч тенге;

6) бюджет дефицитін (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 1 322 135 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 306 980 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылған қалдықтары – 1 015 155 мың теңге.
көрсетілген шешімнің 1, 7, 11, 12 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.".
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Шахтинск қалалық мәслихатының төрағасы Ж. Мамерханова
Шахтинск қалалық мәслихатының

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 322 135 тысяч тенге:
поступление займов – 306 980 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 015 155 тысяч тенге.
приложения 1, 7, 11, 12 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.".
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Шахтинского городского маслихата Ж. Мамерханова
Приложение 1 к решению
Шахтинского городского маслихата

21 971
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
11 109
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық - атқару қызметі
38 272
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
38 272
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
38 272
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
38 272
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
998 366
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
32 167
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
32 167
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
32 167
2
Әлеуметтiк көмек
838 097
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
838 097
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
5 147
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
166 982
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 493
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
255 300
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, міндетті гигиеналық құралдармен, арнаулы жүрiп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу, жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
408 175
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
128 102
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
128 102
001
Жергiлiктi деңгейде халық үшiн әлеуметтiк бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етудi iске асыру саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
74 098
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 131
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
433
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
48 576
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
3 864
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
6 227 443
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1 141 751
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

21 971
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
11 109
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
38 272
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
38 272
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
38 272
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
38 272
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
998 366
1
Социальное обеспечение
32 167
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
32 167
005
Государственная адресная социальная помощь
32 167
2
Социальная помощь
838 097
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
838 097
006
Оказание жилищной помощи
5 147
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
166 982
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
2 493
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
255 300
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
408 175
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
128 102
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
128 102
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
74 098
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 131
021
Капитальные расходы государственного органа
433
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
48 576
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
3 864
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
6 227 443
1
Жилищное хозяйство
1 141 751
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

3 134 935
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын дамытуға
3 000 469
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) және елді мекендердің көшелерін күрделі, орташа жөндеуге
134 935
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
134 250
Халықтың әлеуметтік жағынан осал топтарына коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй сатып алуға
134 250
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
52 290
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын арттыруға
52 290
Ауданның (облыстық маңазы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
2 239
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
2 239
Дамуға арналған нысаналы трансферттер:
606 298
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
606 298
Шахтинск қаласы су құбыры желілерін реконструкциялау. 2-кезек
106 136
Шахтинск қаласы су құбыры желілерін реконструкциялау. 3-кезек
100 236
Новодолинский кентінің тазалау ғимаратын қайта құру. Тузету
106 000
Шахан кенті 14 үй 3а-4а ш/а бос кіреберісті қайта құру жұмыс жобасы бойынша
93 926
"Шахтинск қаласы, Карл Маркс көшесіндегі 60 пәтерлі тұрғын
үй құрылысы (абаттандырусыз және сыртқы инженерлік
желілерсіз)" Сметаны түзету
200 000
Бюджеттік кредиттер:
306 980
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
306 980
Тұрғын үй сатып алу үшін
306 980

3 134 935
На жилищно-коммунальное хозяйство
3 000 469
На проведение капитального, среднего и текущего ремонта автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
134 935
Отдел строительства района (города областного значения)
134 250
На приобретение жилья коммунального жилищного фонда для социально уязвимых слоев населения
134 250
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
52 290
На обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
52 290
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта
2 239
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
2 239
Целевые трансферты на развитие:
606 298
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
606 298
Реконструкция водопроводных сетей г. Шахтинска, 2 очередь
106 136
Реконструкция водопроводных сетей г. Шахтинска, 3 очередь
100 236
Реконструкция канализационных очистных сооружений в п.Новодолинский Корректировка
106 000
Реконструкция пустующего подъезда мкр.3а-4а дома 14 п.Шахан
93 926
Строительство 60-ти квартирного жилого дома по улице Карла Маркса города Шахтинск (без благоустройства и наружных инженерных сетей)". (корректировка сметы)
200 000
Бюджетные кредиты:
306 980
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
306 980
Приобретение жилья
306 980