Теміртау қаласының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2024 жылғы 24 желтоқсандағы № 23/5 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 38 442 147 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсiмдер бойынша – 35 626 038 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 275 107 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 462 196 мың тенге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 2 078 806 мың теңге;
2) шығындар – 48 854 003 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -21 868 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 21 868 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – - 2 034 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 2 034 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 10 387 954 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитті пайдалану) қаржыландыру – 10 387 954 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 5 773 752 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4 614 202 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 04.12.2025 № 37/4 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
1-1. 2025 жылға арналған қала бюджетінде 2 138 мың теңге сомасындағы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару көзделсін.
Ескерту. Шешім 1-1-тармақпен толықтырылды - Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 17.02.2025 № 25/4 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2025 жылға арналған облыстық бюджетке бюджеттік алып қою көлемі 1 841 662 мың теңге сомасында белгіленгені ескерілсін.
3. 2025 жылға арналған қалалық бюджеттің түсімдері құрамында жоғары тұрған бюджеттерден берілген нысаналы трансферттер 4-қосымшаға сәйкес ескерілсін.
4. 2025 жылға арналған қалалық бюджет шығындары құрамында "Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек" бағдарламасы бойынша 945 112 мың теңге көзделсін, оның ішінде:
1) Ауғанстан Демократиялық Республикасынан кеңестік шектеулі әскери контингентінің шығарылған күні қарсаңында біржолғы әлеуметтік көмек көрсетуге – 40 000 мың теңге;

О бюджете города Темиртау на 2025-2027 годы
Решение Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 24 декабря 2024 года № 23/5.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 38 442 147 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 35 626 038 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 275 107 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 462 196 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 078 806 тысяч тенге;
2) затраты – 48 854 003 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -21 868 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 21 868 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – - 2 034 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 2 034 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 10 387 954 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 10 387 954 тысяч тенге:
поступление займов – 5 773 752 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 4 614 202 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 04.12.2025 № 37/4 (вводится в действие с 01.01.2025).
1-1. Предусмотреть в бюджете города на 2025 год возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов в сумме 2 138 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-1 в соответствии с решением Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 17.02.2025 № 25/4 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Учесть, что объем бюджетных изъятий в областной бюджет на 2025 год установлен в сумме 1 841 662 тысяч тенге.
3. Учесть в составе поступлений городского бюджета на 2025 год целевые трансферты из вышестоящих бюджетов согласно приложению 4.
4. Предусмотреть в составе расходов городского бюджета на 2025 год по программе "Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов" – 945 112 тысяч тенге, в том числе:
1) на оказание единовременной социальной помощи ко Дню вывода ограниченного контингента советских войск из Демократической Республики Афганистан – 40 000 тысяч тенге;

2) 8 наурыз Халықаралық әйелдер күні қарсаңында бірінші, екінші, үшінші топтағы мүгедектігі бар адамдарға, жеті жасқа дейінгі мүгедектігі бар балаларға, бірінші, екінші, үшінші топтағы жеті жастан оң сегіз жасқа дейінгі мүгедектігі бар балаларға біржолғы әлеуметтік көмек көрсетуге – 423 240 мың теңге;
3) Қазақстан Республикасындағы Отан қорғаушылар күні қарсаңында біржолғы әлеуметтік көмек көрсетуге – 23 200 мың теңге;
4) Ұлы Отан соғысындағы Жеңіс күні қарсаңында біржолғы әлеуметтік көмек көрсетуге – 72 300 мың теңге;
5) Республика күні қарсаңында біржолғы әлеуметтік көмек көрсетуге – 160 000 мың теңге;
6) өмірлік қиын жағдай туындаған кезде әлеуметтік көмек көрсетуге – 50 140 мың теңге;
7) 8 наурыз Халықаралық әйелдер күніне орай "Алтын алқа", "Күміс алқа" алқаларымен наградталған көп балалы аналарға біржолғы әлеуметтік көмек көрсетуге – 56 000 мың теңге;
8) тұрғын үйлерді газбен жабдықтау бойынша біржолғы әлеуметтік көмек көрсетуге – 46 516 мың теңге;
9) мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында тәрбиеленетін балалары бар көп балалы отбасыларға біржолғы төлем көрсетуге – 49 060 мың теңге;
10) бірінші топтағы мүгедектігі бар адамдарды санаторийге алып жүргені үшін жолдама құнын өтеуге – 6 356 мың теңге;
11) Ұлы Отан соғысының ардагерлері, басқа мемлекеттердің аумағындағы ұрыс қимылдарының ардагерлері және жеңілдіктер бойынша Ұлы Отан соғысына қатысушыларға теңестірілген адамдар санатына жататын тұлғаларға санаторлық-курорттық емдеу шығындарын өтеуге әлеуметтік көмек – 3 868 мың теңге;
12) мерекелік күндердің қарсаңында амбулаториялық емдеу кезеңінде туберкулезбен ауыратын науқастарға біржолғы әлеуметтік көмек көрсетуге - 3 932 мың теңге;
13) мемлекеттік мерекелердің қарсаңында құттықтау үшін мүгедектігі бар балаларға біржолғы төлем көрсетуге - 10 500 мың теңге.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 28.08.2025 № 32/4 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).

2) на оказание единовременной социальной помощи лицам с инвалидностью первой, второй, третьей групп, детям с инвалидностью до семи лет, детям с инвалидностью с семи до восемнадцати лет – первой, второй, третьей групп к Международному женскому дню 8 марта – 423 240 тысяч тенге;
3) на оказание единовременной социальной помощи ко Дню защитника Отечества в Республике Казахстан – 23 200 тысяч тенге;
4) на оказание единовременной социальной помощи ко Дню Победы в Великой Отечественной войне – 72 300 тысяч тенге;
5) на оказание единовременной социальной помощи ко Дню Республики – 160 000 тысяч тенге;
6) на оказание социальной помощи при наступлении трудной жизненной ситуации – 50 140 тысяч тенге;
7) на оказание единовременной социальной помощи многодетным матерям, награжденным подвесками "Алтын алқа", "Күміс алқа" к Международному женскому дню 8 марта – 56 000 тысяч тенге;
8) на оказание единовременной социальной помощи на газификацию жилых домов – 46 516 тысяч тенге;
9) на оказание единовременной выплаты многодетным семьям, имеющим детей, воспитывающихся в дошкольных организациях образования – 49 060 тысяч тенге;
10) на возмещение стоимости путевки за сопровождение лиц с инвалидностью первой группы в санаторий – 6 356 тысяч тенге;
11) социальная помощь на возмещение затрат санаторно-курортного лечения лицам, относящимся к категории ветеранов Великой Отечественной войны, ветеранов боевых действий на территории других государств, ветеранов, приравненным по льготам к ветеранам Великой Отечественной войны – 3 868 тысяч тенге;
12) на оказание единовременной социальной помощи больным туберкулезом на период амбулаторного лечения к праздничным датам – 3 932 тысяч тенге;
13) на оказание единовременной выплаты детям с инвалидностью для поздравления к государственным праздникам – 10 500 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 – в редакции решения Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 28.08.2025 № 32/4 (вводится в действие с 01.01.2025).

5. Қалалық бюджет шығындары құрамында 2025 жылға Ақтау кентінің бюджетіне берілетін субвенциялардың көлемі 690 000 мың теңге сомасында көзделсін.
5-1. Теміртау қаласының бюджетінен Ақтау кентінің 2025 жылға арналған бюджетіне бөлінген нысаналы ағымдағы трансферттер 6-қосымшаға сәйкес көзделді.
Ескерту. Шешім 5-1-тармақпен толықтырылды -- Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 10.07.2025 № 31/4 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).

5. Предусмотреть в составе расходов городского бюджета объем субвенций в бюджет посҰлка Актау на 2025 год в сумме 690 000 тысяч тенге.
5-1. В составе расходов городского бюджета предусмотрены целевые текущие трансферты нижестоящему бюджету поселка Актау на 2025 год согласно приложению 6.
Сноска. Решение дополнено пунктом 5-1 в соответствии с решением Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 10.07.2025 № 31/4 (вводится в действие с 01.01.2025).

6. Қарағанды облысы әкімдігінің 2023 жылғы 11 шілдедегі № 46/01 "Қарағанды облысының бюджетінен қаржыландырылатын ұйымдар қызметкерлерінің лауазымдық жалақыларына ынталандыру үстемеақыларын белгілеу тәртібі мен шарттарын бекіту туралы" қаулысына сәйкес 2025 жылға арналған қалалық бюджет шығыстарының құрамында Теміртау қаласының бюджетінен қаржыландырылатын ведомстволық бағыныстағы ұйымдар қызметкерлерінің лауазымдық жалақыларына ынталандыру үстемеақыларын белгілеу 5-қосымша сәйкес ескерілсін.

6. Предусмотреть в составе расходов городского бюджета на 2025 год установление стимулирующих надбавок к должностным окладам работников подведомственных организаций, финансируемых из бюджета города Темиртау в соответствии с постановлением акимата Карагандинской области от 11 июля 2023 года № 46/01 "Об утверждении порядка и условий установления стимулирующих надбавок к должностным окладам работников организаций, финансируемых из бюджета Карагандинской области", согласно приложению 5.

7. Теміртау қаласы жергілікті атқарушы органының резерві 2025 жылға 66 521 теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 04.12.2025 № 37/4 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы А. Ломакин
Теміртау қалалық мәслихатының
2024 жылғы 24 желтоқсандағы

7. Утвердить резерв местного исполнительного органа города Темиртау на 2025 год в сумме 66 521 тенге.
Сноска. Пункт 7 – в редакции решения Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 04.12.2025 № 37/4 (вводится в действие с 01.01.2025).
8. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата А. Ломакин
Приложение 1
к решению Темиртауского
городского маслихата
от 24 декабря 2024 года

43499
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
957
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
143953
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
143953
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
143953
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
143953
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
3224610
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
154105
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
154105
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
154105
2
Әлеуметтiк көмек
2593649
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
2427658
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
444
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
942746
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
4999
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
159027
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
236183
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
1084259
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
165991
068
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау
165991
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
476856
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
476856
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
89862
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1627
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер

43499
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
957
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
143953
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
143953
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
143953
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
143953
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
3224610
1
Социальное обеспечение
154105
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
154105
005
Государственная адресная социальная помощь
154105
2
Социальная помощь
2593649
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
2427658
006
Оказание жилищной помощи
444
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
942746
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
4999
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
159027
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
236183
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
1084259
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
165991
068
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
165991
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
476856
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
476856
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
89862
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1627
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия

221102
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
1051177
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
130996
068
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау
130996
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
305957
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
305957
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
91802
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2363
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
107642
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
102650
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
1500
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
5675425
1
Тұрғын үй шаруашылығы
66782
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
13941
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
13941
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
52841
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
52841
2
Коммуналдық шаруашылық
3636398
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2313726
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
13179
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
905379
028
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
400401
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
994767
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1322672
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
822672
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
500000
3
Елді-мекендерді көркейту
1972245

221102
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
1051177
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
130996
068
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
130996
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
305957
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
305957
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
91802
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2363
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
107642
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
102650
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
1500
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
5675425
1
Жилищное хозяйство
66782
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
13941
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
13941
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
52841
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
52841
2
Коммунальное хозяйство
3636398
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2313726
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
13179
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
905379
028
Развитие коммунального хозяйства
400401
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
994767
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1322672
005
Развитие коммунального хозяйства
822672
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
500000
3
Благоустройство населенных пунктов
1972245

Қарағанды облысы, Теміртау қаласы, 9-шағын аудан, 99 үй көпқабатты тұрғын үйдің инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымының құрылысына
266900
266900
17
Қарағанды облысы, Теміртау қаласы, 9-шағын аудан, 101 үй көпқабатты тұрғын үйдің инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымының құрылысына
112600
112600
18
Қарағанды облысы, Теміртау қаласы, 9-шағын аудан, 103 үй көпқабатты тұрғын үйдің инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымының құрылысына
37534
37534
Теміртау қалалық мәслихатының
2024 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 23/5 шешіміне
5-қосымша
Қала бюджетінен 2025 жылға ведомстволық бағынысты ұйымдар қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларына ынталандырушы үстемеақылар белгілеуге бөлінген сомаларды бөлінуі (мәдениет саласындағы ерекше еңбек жағдайы үшін қосымша ақы алатын басқарушы және негізгі персонал қызметкерлерін қоспағанда)
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 28.08.2025 № 32/4 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Сомасы (мың теңге)
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
Қалалық бюджеттік бағдарламалардың әкімшілері бойынша барлығы, оның ішінде:
215176
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
198865
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
168801
"Қалалық мәдениет және демалыс саябағы" КМҚК
116297
"Теміртау мәдениет сарайы" КМҚК
25703
"Тау" спорт клубы" КМҚК
26801
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
13546
"Теміртау қаласының орталық кітапхана жүйесі" КММ
13546
007
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
16518
"Теміртау қаласының тілдерді дамыту орталығы" КММ
10339
"Теміртау қаласының ресурстық тіл орталығы" КММ
6179
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
16311
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
16311
"Теміртау қаласының конфессияаралық қатынастарды зерттеу және талдау орталығы" КММ
3286
"Теміртау қаласының жастар ресурстық орталығы" КММ
13025
Теміртау қалалық мәслихатының
2024 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 23/5 шешіміне
6-қосымша
Теміртау қаласының бюджетінен Ақтау кентінің 2025 жылға арналған бюджетіне бөлінген нысаналы ағымдағы трансферттер
Ескерту. Шешім 6-қосымшамен толықтырылды -- Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 10.07.2025 № 31/4 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 04.12.2025 № 37/4 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
Функционалдық топ
Сомасы (мың теңге)
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
5
6
Барлығы, оның ішінде:

На строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к многоэтажному жилому дому в Карагандинской области, г. Темиртау, 9 микрорайон, 99 дом
266900
266900
17
На строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к многоэтажному жилому дому в Карагандинской области, г. Темиртау, 9 микрорайон, 101 дом
112600
112600
18
На строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к многоэтажному жилому дому в Карагандинской области, г. Темиртау, 9 микрорайон, 103 дом
37534
37534
Приложение 5
к решению Темиртауского городского
маслихата
от 24 декабря 2024 года
№ 23/5
Распределение сумм, выделенных из бюджета города на установление стимулирующих надбавок к должностным окладам работников подведомственных организаций на 2025 год (за исключением работников управленческого и основного персонала получающих доплату за особые условия труда в сфере культуры)
Сноска. Приложение 5 – в редакции решения Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 28.08.2025 № 32/4 (вводится в действие с 01.01.2025).
Администратор бюджетных программ
Сумма (тысяч тенге)
Программа
Наименование
1
2
3
Всего по администраторам городских бюджетных программ, в том числе:
215176
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
198865
003
Поддержка культурно-досуговой работы
168801
КГКП "Городской парк культуры и отдыха"
116297
КГКП "Темиртауский Дворец культуры"
25703
КГКП "Спортивный клуб "Тау"
26801
006
Функционирование районных (городских) библиотек
13546
КГУ "Центральная библиотечная система города Темиртау"
13546
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
16518
КГУ "Центр развития языков города Темиртау"
10339
КГУ "Языковой ресурсный центр города Темиртау"
6179
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
16311
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
16311
КГУ "Центр изучения и анализа проблем межконфессиональных отношений города Темиртау"
3286
КГУ "Молодежный ресурсный центр города Темиртау"
13025
Приложение 6
к решению Темиртауского
городского маслихата
от 24 декабря 2024 года
№ 23/5
Целевые текущие трансферты, выделенные из бюджета города Темиртау, бюджету поселка Актау на 2025 год
Сноска. Решение дополнено приложением 6 в соответствии с решением Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 10.07.2025 № 31/4 (вводится в действие с 01.01.2025); в редакции решения Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 04.12.2025 № 37/4 (вводится в действие с 01.01.2025).
Функциональная группа
Сумма (тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
1
2
3
4
5
6
Всего, в том числе: