Қалалық және қала маңындағы қатынастарда жолаушылар мен багажды автомобильмен тұрақты тасымалдау тарифтерін келісу туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының 2024 жылғы 29 наурыздағы № 144 шешімі.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 шілдедегі "Автомобиль көлігі туралы" Заңының 19-бабының 5-тармағына сәйкес Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды қаласының аумағында қалалық және қала маңындағы қатынастарда жолаушылар мен багажды автомобильмен тұрақты тасымалдауға сараланатын тариф келесі мөлшерде келісілсін:
1) Интернет желісі және ұялы байланыс құрылғыларын қоса алғанда, электрондық төлеу жүйесі арқылы жол ақысын қолма-қол ақшасыз төлеу кезінде - 120 (жүз жиырма) теңге;
2) жол ақысын қолма-қол төлеу кезінде - 250 (екі жүз елу) теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды қалалық мәслихатының 01.10.2025 № 300 шешімімен.
Қалалық мәслихат төрағасы А. Бөкенов

О согласовании тарифов на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городском и пригородном сообщениях
Решение Карагандинского городского маслихата от 29 марта 2024 года № 144.
В соответствии с пунктом 5 статьи 19 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте" Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Согласовать дифференцированный тариф на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городском и пригородном сообщениях на территории города Караганды в следующих размерах:
1) при безналичной оплате за проезд через систему электронной оплаты, включая посредством сети Интернет и устройств сотовой связи – 120 (сто двадцать) тенге;
2) при наличной оплате за проезд – 250 (двести пятьдесят) тенге
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Карагандинского городского маслихата от 01.10.2025 № 300.
Председатель городского маслихата А. Букенов