Қаражал қалалық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 129 "2024-2026 жылдарға арналған Жәйрем және Шалғы кенттерінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ұлытау облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2024 жылғы 28 мамырдағы № 175 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қаражал қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаражал қалалық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Жәйрем және Шалғы кенттерінің бюджеті туралы" 2023 жылы 29 желтоқсандағы №129 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №191993 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Жәйрем кентінің бюджеті тиісінше 1 және 7-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 266 806 мың тенге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 50 885 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 115 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1 211 806 мың теңге;
2) шығындар – 1 313 199 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 46 393 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 46 393 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 46 393 мың теңге.";
2) 2-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"2. 2024-2026 жылдарға арналған Шалғы кентінің бюджеті тиісінше 4 және 7 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 12 607 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 533 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 177 мың теңге;
трансферттер түсімі – 11 897 мың теңге;
2) шығындар – 16 451 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 3 844 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 844 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 844 мың теңге.";

О внесении изменений в решение Каражалского городского маслихата от 29 декабря 2023 года № 129 "О бюджете поселков Жайрем и Шалгинский на 2024–2026 годы"
Решение Каражалского городского маслихата области Ұлытау от 28 мая 2024 года № 175. Прекращено действие в связи с истечением срока
Каражалский гордской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каражалского городского маслихата "О бюджете поселков Жайрем и Шалгинский на 2024-2026 годы" от 29 декабря 2023 года №129 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №191993) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Жайрем на 2024-2026 годы согласно приложениям 1 и 7 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 266 806 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 50 885 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4 115 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 211 806 тысяч тенге;
2) затраты – 1 313 199 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государствам – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 46 393 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 46 393 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 46 393 тысяч тенге";
2) пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Шалгинский на 2024-2026 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 12 607 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 533 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 177 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 11 897 тысяч тенге;
2) затраты – 16 451 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 3 844 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 844 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3 844 тысяч тенге".

821350
оның ішінде:
Республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер
169
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
821181
Жәйрем кенті:
821316
оның ішінде:
Республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер
135
оның ішінде:
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
135
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
821181
оның ішінде:
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
37035
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
177830
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу
366000
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
91247
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
33537
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
115532
Шалғы кенті:
34
Республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер
34
оның ішінде:
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
34

821350
в том числе:
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета
169
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
821181
Поселок Жайрем:
821316
в том числе:
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета
135
в том числе:
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
135
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
821181
в том числе:
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
37035
Обеспечение водоснабжением населенных пунктов
177830
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
366000
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
91247
Освещение улиц в населенных пунктах
33537
Содержание аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
115532
Поселок Шалгинский
34
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета
34
в том числе:
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
34