Қаражал қалалық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 129 "2024-2026 жылдарға арналған Жәйрем және Шалғы кенттерінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ұлытау облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2024 жылғы 14 наурыздағы № 143 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қаражал қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаражал қалалық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Жәйрем және Шалғы кенттерінің бюджеті туралы" 2023 жылы 29 желтоқсандағы №129 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №191993 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Жәйрем кентінің бюджеті тиісінше 1, 7-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 322 806 мың тенге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 50 885 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 115 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1 267 806 мың теңге;
2) шығындар – 1 369 199 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 46 393 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 46 393 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 46 393 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімге 1, 7 қосымшалар осы шешімге 1, 2 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение Каражалского городского маслихата от 29 декабря 2023 года № 129 "О бюджете поселков Жайрем и Шалгинский на 2024–2026 годы"
Решение Каражалского городского маслихата области Ұлытау от 14 марта 2024 года № 143. Прекращено действие в связи с истечением срока
Каражалский гордской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каражалского городского маслихата "О бюджете поселков Жайрем и Шалгинский на 2024-2026 годы" от 29 декабря 2023 года №129 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №191993) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Жайрем на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 7 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 322 806 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 50 885 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4 115 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 267 806 тысяч тенге;
2) затраты – 1 369 199 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 46 393 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 46 393 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 46 393 тысяч тенге".
2) приложения 1, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.