Жолаушыларды ауданаралық бағыттардағы әлеуметтік мәні бар тұрақты тасымалдау тарифтерін белгілеу туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2024 жылғы 21 мамырдағы № 130 қаулысы.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және "Автомобиль көлігі туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жолаушыларды ауданаралық бағыттардағы әлеуметтік мәні бар тұрақты тасымалдау тарифтерінің кестелері осы қаулының 1-6-қосымшаларына сәйкес белгіленсін.
2. "Жамбыл облысы әкімдігінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыға қол қойылған күннен бастап бес жұмыс күні ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Жамбыл облысы бойынша филиалына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
2) осы қаулының ресми жарияланғаннан кейін оның Жамбыл облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Жамбыл облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл облысының әкімі Е. Қарашөкеев
"КЕЛІСІЛДІ"
Жамбыл облыстық мәслихаты
А. Нұралиев "17" мамыр 2024 жыл
Жамбыл облысы әкімдігінің
2024 жылғы "21" мамырдағы
№ 130 қаулысына 1-қосымша
Ескерту. 1-қосымша толықтырылды - Жамбыл облысының әкімдігінің 04.02.2025 № 19 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Әлеуметтік мәні бар ауданаралық "Жаңатас-Тараз" бағытының тариф кестесі
Пункттер
Жаңатас
Ақтоғай
Көктал
Майтөбе
Қарабастау
Бірлесу Еңбек
Тараз
Жаңатас
Х
70 тг.
210 тг.
310 тг.
380 тг.
480 тг.
600 тг.
Ақтоғай
70 тг.
Х
135 тг.
240 тг.
310 тг.
405 тг.
560 тг.
Көктал
210 тг.
135 тг.
Х
100 тг.
180 тг.
275 тг.
400 тг.
Майтөбе
310 тг.
240 тг.
100 тг.
Х
70 тг.
165 тг.
290 тг.
Қарабастау
380 тг.
310 тг.
180 тг.
70 тг.
Х
95 тг.
220 тг.
Бірлесу Еңбек
480 тг.
405 тг.
275 тг.
165 тг.
95 тг.
Х
125 тг.
Тараз
600 тг.
560 тг.
400 тг.
290 тг.
220 тг.
125 тг.
Х
Әлеуметтік мәні бар ауданаралық (облысiшiлiк қалааралық) "Жаңатас-Тараз" бағытындағы аралық пункттеріне дейінгі тариф – 1 (бір) километрге 3,3 (үш бүтін оннан үш) теңге. 1 километрге тариф құны тариф құнының маршруттың бастапқы пункті мен соңғы пунктінің арақашықтығына қатынасымен есептеледі (600 теңге / 184 км = 3,3 теңге).
Әлеуметтік мәні бар ауданаралық "Ойық а. – Аққұм а. (Талас ауданы) – Тараз қ." бағытының тариф кестесі
Пункттер
Ойық
Жаңа-
тұр-
мыс
Та-
ма-
бек
С. Шәкіров
Аққұм
Бос-
тан-
дық
Та-
лап-
ты
Тегістік
Мыр-
за-
тай
Көктал
Тараз
Ойық
Х
35 тг.
70 тг.
95 тг.
155 тг.
125 тг.
195 тг.
320 тг.
430 тг.
460 тг.
500 тг.
Жаңатұрмыс
35 тг.
Х
40 тг.
60 тг.
120 тг.
95 тг.
165 тг.
290 тг.
395 тг.
430 тг.
460 тг.
Тамабек
70 тг.
40 тг.
Х
20 тг.
80 тг.
55 тг.
125 тг.
250 тг.
355 тг.
390 тг.
420 тг.
С. Шәкіров
95 тг.
60 тг.
20 тг.
Х
60 тг.
35 тг.
100 тг.
225 тг.
335 тг.
370 тг.
400 тг.
Аққұм
155 тг.
120 тг.
80 тг.
60 тг.
Х
25 тг.
45 тг.
170 тг.
275 тг.
310 тг.
340 тг.
Бостандық
125 тг.
95 тг.
55 тг.
35 тг.
25 тг.
Х
15 тг.
140 тг.
245 тг.
280 тг.
315 тг.
Талапты
195 тг.
165 тг.
125 тг.
100 тг.
45 тг.
15 тг.
Х
125 тг.
230 тг.
265 тг.
300 тг.
Тегістік
320 тг.
290 тг.
250 тг.
225 тг.
170 тг.
140 тг.
125 тг.
Х
105 тг.
140 тг.
175 тг.
Мырзатай
430 тг.
395 тг.
355 тг.
335 тг.
275 тг.
245 тг.
230 тг.
105 тг.
Х
35 тг.
65 тг.
Көктал
460 тг.
430 тг.
390 тг.
370 тг.
310 тг.
280 тг.
265 тг.
140 тг.
35 тг.
Х
35 тг.
Тараз
500 тг.
460 тг.
420 тг.
400 тг.
340 тг.
315 тг.
300 тг.
175 тг.
65 тг.
35 тг.
Х

Об утверждении тарифов на регулярные социально значимые перевозки пассажиров на межрайонных маршрутах
Постановление акимата Жамбылской области от 21 мая 2024 года № 130.
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан "Об автомобильном транспорте" акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить тарифные сетки на регулярные социально значимые перевозки пассажиров на межрайонных маршрутах согласно приложениям 1-6 к настоящему постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего постановления направление его копии в электронном виде на казахском и русском языках в филиал республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан по Жамбылской области для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Жамбылской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Жамбылской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жамбылской области Е. Карашукеев
"СОГЛАСОВАНО"
Жамбылский областной маслихат
А. Нуралиев "17" мая 2024 год
Приложение 1 к постановлению
акимата Жамбылской области
от "21" мая 2024 года № 130
Сноска. Приложение 1 с дополнениями, внсенными постановлением акимата Жамбылской области от 04.02.2025 № 19 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Тарифный сетка социально значимого межрайонного маршрута "Жанатас-Тараз"
Пункты
Жанатас
Актогай
Коктал
Майтобе
Карабастау
Бирлесу Енбек
Тараз
Жанатас
Х
70 тг.
210 тг.
310 тг.
380 тг.
480 тг.
600 тг.
Актогай
70 тг.
Х
135 тг.
240 тг.
310 тг.
405 тг.
560 тг.
Коктал
210 тг.
135 тг.
Х
100 тг.
180 тг.
275 тг.
400 тг.
Майтобе
310 тг.
240 тг.
100 тг.
Х
70 тг.
165 тг.
290 тг.
Карабастау
380 тг.
310 тг.
180 тг.
70 тг.
Х
95 тг.
220 тг.
Бирлесу Енбек
480 тг.
405 тг.
275 тг.
165 тг.
95 тг.
Х
125 тг.
Тараз
600 тг.
560 тг.
400 тг.
290 тг.
220 тг.
125 тг.
Х
Тариф между промежуточными пунктами на социально значимом межрайонном маршруте (внутриобластные междугородние) "Жанатас-Тараз" – на 1 (один) километр 3,3 (три целых три десятых) тенге. Стоимость тарифа на 1 километр высчитывается соотношением стоимости тарифа и расстоянием между начальным и конечным пунктами (600 тенге / 184 км = 3,3 тенге).
Тарифная сетка социально значимого межрайонного маршрута "с. Ойык - с. Аккум (Таласский район) - г. Тараз"
Пункты
Ойык
Жана-
тур-
мыс
Тама-
бек
С. Ша-
ки-
ров
Аккум
Бос-
тан-
дык
Та-
лап-
ты
Те-
гис-
тик
Мыр-
за-
тай
Коктал
Тараз
Ойык
Х
35 тг.
70 тг.
95 тг.
155 тг.
125 тг.
195 тг.
320 тг.
430 тг.
460 тг.
500 тг.
Жанатурмыс
35 тг.
Х
40 тг.
60 тг.
120 тг.
95 тг.
165 тг.
290 тг.
395 тг.
430 тг.
460 тг.
Тамабек
70 тг.
40 тг.
Х
20 тг.
80 тг.
55 тг.
125 тг.
250 тг.
355 тг.
390 тг.
420 тг.
С. Шакиров
95 тг.
60 тг.
20 тг.
Х
60 тг.
35 тг.
100 тг.
225 тг.
335 тг.
370 тг.
400 тг.
Аккум
155 тг.
120 тг.
80 тг.
60 тг.
Х
25 тг.
45 тг.
170 тг.
275 тг.
310 тг.
340 тг.
Бостандык
125 тг.
95 тг.
55 тг.
35 тг.
25 тг.
Х
15 тг.
140 тг.
245 тг.
280 тг.
315 тг.
Талапты
195 тг.
165 тг.
125 тг.
100 тг.
45 тг.
15 тг.
Х
125 тг.
230 тг.
265 тг.
300 тг.
Тегистик
320 тг.
290 тг.
250 тг.
225 тг.
170 тг.
140 тг.
125 тг.
Х
105 тг.
140 тг.
175 тг.
Мырзатай
430 тг.
395 тг.
355 тг.
335 тг.
275 тг.
245 тг.
230 тг.
105 тг.
Х
35 тг.
65 тг.
Коктал
460 тг.
430 тг.
390 тг.
370 тг.
310 тг.
280 тг.
265 тг.
140 тг.
35 тг.
Х
35 тг.
Тараз
500 тг.
460 тг.
420 тг.
400 тг.
340 тг.
315 тг.
300 тг.
175 тг.
65 тг.
35 тг.
Х

Әлеуметтік мәні бар ауданаралық (облысiшiлiк қалааралық) "Ойық а. – Аққұм а. (Талас ауданы) – Тараз қ." бағытындағы аралық пункттеріне дейінгі тариф – 1 (бір) километрге 3,3 (үш бүтін оннан үш) теңге. 1 километрге тариф құны тариф құнының маршруттың бастапқы пункті мен соңғы пунктінің арақашықтығына қатынасымен есептеледі (500 теңге / 150 км = 3,3 теңге).
Жамбыл облысы әкімдігінің
2024 жылғы "21" мамырдағы
№ 130 қаулысына 2-қосымша
Ескерту. 2-қосымша толықтырылды - Жамбыл облысының әкімдігінің 04.02.2025 № 199 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Әлеуметтік мәні бар ауданаралық "Досбол-Тараз" бағытының тариф кестесі
Пункттер
Досбол
Тоғызкент
Үшарал
Ақкөл
Қаракемер
Аса
Қостөбе
Тараз
Досбол
Х
30 тг.
55 тг.
170 тг.
255 тг.
270 тг.
285 тг.
300 тг.
Тоғызкент
30 тг.
Х
25 тг.
113 тг.
225 тг.
240 тг.
255 тг.
270 тг.
Үшарал
55 тг.
25 тг.
Х
115 тг.
200 тг.
210 тг.
230 тг.
245 тг.
Ақкөл
170 тг.
113 тг.
115 тг.
Х
85 тг.
100 тг.
115 тг.
130 тг.
Қаракемер
255 тг.
225 тг.
200 тг.
85 тг.
Х
15 тг.
30 тг.
50 тг.
Аса
270 тг.
240 тг.
210 тг.
100 тг.
15 тг.
Х
15 тг.
30 тг.
Қостөбе
285 тг.
255 тг.
230 тг.
115 тг.
30 тг.
15 тг.
Х
15 тг.
Тараз
300 тг.
270 тг.
245 тг.
130 тг.
50 тг.
30 тг.
15 тг.
Х
Әлеуметтік мәні бар ауданаралық (облысiшiлiк қалааралық) "Досбол-Тараз" бағытындағы аралық пункттеріне дейінгі тариф – 1 (бір) километрге 1,8 (бір бүтін оннан сегіз) теңге. 1 километрге тариф құны тариф құнының маршруттың бастапқы пункті мен соңғы пунктінің арақашықтығына қатынасымен есептеледі (300 теңге / 167 км = 1,8 теңге).
Әлеуметтік мәні бар ауданаралық "Мойынқұм а. – Тараз қ." бағытының тариф кестесі
Пункттер
Мойынқұм
Шу
Меркі
Ақыртөбе
Тараз
Мойынқұм
Х
285 тг.
580 тг.
825 тг.
1000 тг.
Шу
285 тг.
Х
300 тг.
540 тг.
700 тг.
Меркі
580 тг.
300 тг.
Х
245 тг.
405 тг.
Ақыртөбе
825 тг.
540 тг.
245 тг.
Х
160 тг.
Тараз
1000 тг.
700 тг.
405 тг.
160 тг.
Х
Әлеуметтік мәні бар ауданаралық (облысiшiлiк қалааралық) "Мойынқұм а. – Тараз қ." бағытындағы аралық пункттеріне дейінгі тариф – 1 (бір) километрге 2,7 (екі бүтін оннан жеті) теңге. 1 километрге тариф құны тариф құнының маршруттың бастапқы пункті мен соңғы пунктінің арақашықтығына қатынасымен есептеледі (1000 теңге / 365 км = 2,7 теңге).
Жамбыл облысы әкімдігінің
2024 жылғы "21" мамырдағы
№ 130 қаулысына 3-қосымша
Әлеуметтік мәні бар ауданаралық "Жайылма-Тараз" бағытының тариф кестесі
Пункттер
Жайылма
Саудакент
Ақкөл
Қаракемер
Аса
Қостөбе
Тараз
Жайылма
Х
45 тг.
290 тг.
430 тг.
455 тг.
475 тг.
500 тг.
Саудакент
45 тг.
Х
245тг.
380 тг.
410 тг.
430 тг.
455 тг.
Ақкөл
290 тг.
245 тг.
Х
135 тг.
165 тг.
180 тг.
210 тг.
Қаракемер
430 тг.
380 тг.
135 тг.
Х
25 тг.
45 тг.
70 тг.
Аса
455 тг.
410 тг.
165 тг.
25 тг.
Х
20 тг.
45 тг.
Қостөбе
475тг.
430 тг.
180 тг.
45 тг.
20 тг.
Х
25 тг.
Тараз
500 тг.
455 тг.
210 тг.
70 тг.
45 тг.
25 тг.
Х

Тариф между промежуточными пунктами на социально значимом межрайонном маршруте (внутриобластные междугородниие) "с. Ойык-с. Аккум (Таласский район) - г. Тараз" – на 1 (один) километр 3,3 (три целых три десятых) тенге. Стоимость тарифа на 1 километр высчитывается соотношением стоимости тарифа и расстоянием между начальным и конечным пунктами (500 тенге / 150 км = 3,3 тенге).
Приложение 2 к постановлению
акимата Жамбылской области
от "21" мая 2024 года № 130
Сноска. Приложение 2 с дополнениями, внсенными постановлением акимата Жамбылской области от 04.02.2025 № 19 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Тарифный сетка социально значимого межрайонного маршрута "Досбол-Тараз"
Пункты
Досбол
Тогызкент
Ушарал
Аккол
Каракемер
Аса
Костобе
Тараз
Досбол
Х
30 тг.
55 тг.
170 тг.
255 тг.
270 тг.
285 тг.
300 тг.
Тогызкент
30 тг.
Х
25 тг.
113 тг.
225 тг.
240 тг.
255 тг.
270 тг.
Ушарал
55 тг.
25 тг.
Х
115 тг.
200 тг.
210 тг.
230 тг.
245 тг.
Аккол
170 тг.
113 тг.
115 тг.
Х
85 тг.
100 тг.
115 тг.
130 тг.
Каракемер
255 тг.
225 тг.
200 тг.
85 тг.
Х
15 тг.
30 тг.
50 тг.
Аса
270 тг.
240 тг.
210 тг.
100 тг.
15 тг.
Х
15 тг.
30 тг.
Костобе
285 тг.
255 тг.
230 тг.
115 тг.
30 тг.
15 тг.
Х
15 тг.
Тараз
300 тг.
270 тг.
245 тг.
130 тг.
50 тг.
30 тг.
15 тг.
Х
Тариф между промежуточными пунктами на социально значимом межрайонном маршруте (внутриобластные междугородние) "Досбол-Тараз" – на 1 (один) километр 1,8 (одна целая восемь десятых) тенге. Стоимость тарифа на 1 километр высчитывается соотношением стоимости тарифа и расстоянием между начальным и конечным пунктами (300 тенге / 167 км = 1,8 тенге).
Тарифная сетка социально значимого межрайонного маршрута "с. Мойынкум - г.Тараз"
Пункты
Мойынқум
Шу
Мерке
Акыртобе
Тараз
Мойынкум
Х
285 тг.
580 тг.
825 тг.
1000 тг.
Шу
285 тг.
Х
300 тг.
540 тг.
700 тг.
Мерке
580 тг.
300 тг.
Х
245 тг.
405 тг.
Акыртобе
825 тг.
540 тг.
245 тг.
Х
160 тг.
Тараз
1000 тг.
700 тг.
405 тг.
160 тг.
Х
Тариф между промежуточными пунктами на социально значимом межрайонном маршруте (внутриобластные междугородниие) "с. Мойынкум - г.Тараз" – на 1 (один) километр 2,7 (две целых семь десятых) тенге. Стоимость тарифа на 1 километр высчитывается соотношением стоимости тарифа и расстоянием между начальным и конечным пунктами (1000 тенге / 365 км = 2,7 тенге).
Приложение 3 к постановлению
акимата Жамбылской области
от "21" мая 2024 года № 130
Тарифный сетка социально значимого межрайонного маршрута "Жайылма-Тараз"
Пункты
Жайылма
Саудакент
Аккол
Каракемер
Аса
Костобе
Тараз
Жайылма
Х
45 тг.
290 тг.
430 тг.
455 тг.
475 тг.
500 тг.
Саудакент
45 тг.
Х
245тг.
380 тг.
410 тг.
430 тг.
455 тг.
Аккол
290 тг.
245 тг.
Х
135 тг.
165 тг.
180 тг.
210 тг.
Каракемер
430 тг.
380 тг.
135 тг.
Х
25 тг.
45 тг.
70 тг.
Аса
455 тг.
410 тг.
165 тг.
25 тг.
Х
20 тг.
45 тг.
Костобе
475тг.
430 тг.
180 тг.
45 тг.
20 тг.
Х
25 тг.
Тараз
500 тг.
455 тг.
210 тг.
70 тг.
45 тг.
25 тг.
Х

Әлеуметтік мәні бар ауданаралық (облысiшiлiк қалааралық) "Жайылма-Тараз" бағытындағы аралық пункттеріне дейінгі тариф – 1 (бір) километрге 2,8 (екі бүтін оннан сегіз) теңге. 1 километрге тариф құны тариф құнының маршруттың бастапқы пункті мен соңғы пунктінің арақашықтығына қатынасымен есептеледі (500 теңге / 175 км = 2,8 теңге).
Жамбыл облысы әкімдігінің
2024 жылғы "21" мамырдағы
№ 130 қаулысына 4-қосымша
Әлеуметтік мәні бар ауданаралық "Тараз-Жаңатас (Тамды арқылы)" бағытының тариф кестесі
Пункттер
Тараз
Аса
Ерназар
Тамды
Қаратау
С. Көктал
Ақтоғай
Жаңатас
Тараз
Х
80 тг.
160 тг.
220 тг.
260 тг.
320 тг.
450 тг.
500 тг.
Аса
80 тг.
Х
85 тг.
140 тг.
180 тг.
240 тг.
370 тг.
425 тг.
Ерназар
160 тг.
85 тг.
Х
60 тг.
95 тг.
155 тг.
290 тг.
340 тг.
Тамды
220 тг.
140 тг.
60 тг.
Х
35 тг.
100 тг.
230 тг.
280 тг.
Қаратау
260 тг.
180 тг.
95 тг.
35 тг.
Х
60 тг.
195 тг.
245 тг.
С. Көктал
320 тг.
240 тг.
155 тг.
100 тг.
60 тг.
Х
130 тг.
185 тг.
Ақтоғай
450 тг.
370 тг.
290 тг.
230 тг.
195 тг.
130 тг.
Х
55 тг.
Жаңатас
500 тг.
425 тг.
340 тг.
280 тг.
245 тг.
185 тг.
55 тг.
Х
Әлеуметтік мәні бар ауданаралық (облысiшiлiк қалааралық) "Тараз – Жаңатас (Тамды арқылы)" бағытындағы аралық пункттеріне дейінгі тариф – 1 (бір) километрге 2,8 (екі бүтін оннан сегіз) теңге. 1 километрге тариф құны тариф құнының маршруттың бастапқы пункті мен соңғы пунктінің арақашықтығына қатынасымен есептеледі (500 теңге / 180 км = 2,8 теңге).
Жамбыл облысы әкімдігінің
2024 жылғы "21" мамырдағы
№ 130 қаулысына 5-қосымша
Әлеуметтік мәні бар ауданаралық "Тараз-Шығанақ" бағытының тариф кестесі
Пункттер
Тараз
Аса
Аққөл
Ойық
Ұланбел
Жайлаукөл
Қамқалы
Шығанақ
Тараз
Х
30 тг.
115 тг.
180 тг.
350 тг.
430 тг.
470 тг.
500 тг.
Аса
30 тг.
Х
85 тг.
145 тг.
320 тг.
395 тг.
440 тг.
470 тг.
Ақкөл
115 тг.
85 тг.
Х
60 тг.
235 тг.
310 тг.
350 тг.
385 тг.
Ойық
180 тг.
145 тг.
60 тг.
Х
175 тг.
300 тг.
340 тг.
375 тг.
Ұланбел
350 тг.
320 тг.
235 тг.
175 тг.
Х
75 тг.
120 тг.
150 тг.
Жайлаукөл
430 тг.
395 тг.
310 тг.
300 тг.
75 тг.
Х
40 тг.
70 тг.
Қамқалы
470 тг.
440 тг.
350 тг.
340 тг.
120 тг.
40 тг.
Х
30 тг.
Шығанақ
500 тг.
470 тг.
385 тг.
375 тг.
150 тг.
70 тг.
30 тг.
Х
Әлеуметтік мәні бар ауданаралық (облысiшiлiк қалааралық) "Тараз – Шығанақ" бағытындағы аралық пункттеріне дейінгі тариф – 1 (бір) километрге 1,3 (бір бүтін оннан үш) теңге. 1 километрге тариф құны тариф құнының маршруттың бастапқы пункті мен соңғы пунктінің арақашықтығына қатынасымен есептеледі (500 теңге / 390 км = 1,3 теңге).
Жамбыл облысы әкімдігінің
2024 жылғы "21" мамырдағы
№ 130 қаулысына 6-қосымша
Әлеуметтік мәні бар ауданаралық "Шу-Мойынқұм-Ақбақай" бағытының тариф кестесі
Пункттер
Шу
Бірлік
Мойынқұм
Хантау
Қияхты
Мирный
Ақбақай
Шу
Х
70 тг.
140 тг.
260 тг.
325 тг.
350 тг.
500 тг.
Бірлік
70 тг.
Х
75 тг.
190 тг.
255 тг.
280 тг.
430 тг.
Мойынқұм
140 тг.
75 тг.
Х
120 тг.
180 тг.
205 тг.
355 тг.
Хантау
260 тг.
190 тг.
120 тг.
Х
60 тг.
85 тг.
170 тг.
Қияхты
325 тг.
255 тг.
180 тг.
60 тг.
Х
25 тг.
125 тг.
Мирный
350 тг.
280 тг.
205 тг.
85 тг.
25 тг.
Х
150 тг.
Ақбақай
500 тг.
430 тг.
355 тг.
170 тг.
125 тг.
150 тг.
Х

Тариф между промежуточными пунктами на социально значимом межрайонном маршруте (внутриобластные междугородние) "Жайылма-Тараз" – на 1 (один) километр 2,8 (две целых восемь десятых) тенге. Стоимость тарифа на 1 километр высчитывается соотношением стоимости тарифа и расстоянием между начальным и конечным пунктами (500 тенге / 175 км = 2,8 тенге).
Приложение 4 к постановлению
акимата Жамбылской области
от "21" мая 2024 года № 130
Тарифный сетка социально значимого межрайонного маршрута "Тараз-Жанатас (через Тамды)"
Пункты
Тараз
Аса
Ерназар
Тамды
Каратау
С. Көктал
Актогай
Жанатас
Тараз
Х
80 тг.
160 тг.
220 тг.
260 тг.
320 тг.
450 тг.
500 тг.
Аса
80 тг.
Х
85 тг.
140 тг.
180 тг.
240 тг.
370 тг.
425 тг.
Ерназар
160 тг.
85 тг.
Х
60 тг.
95 тг.
155 тг.
290 тг.
340 тг.
Тамды
220 тг.
140 тг.
60 тг.
Х
35 тг.
100 тг.
230 тг.
280 тг.
Каратау
260 тг.
180 тг.
95 тг.
35 тг.
Х
60 тг.
195 тг.
245 тг.
С. Көктал
320 тг.
240 тг.
155 тг.
100 тг.
60 тг.
Х
130 тг.
185 тг.
Актогай
450 тг.
370 тг.
290 тг.
230 тг.
195 тг.
130 тг.
Х
55 тг.
Жанатас
500 тг.
425 тг.
340 тг.
280 тг.
245 тг.
185 тг.
55 тг.
Х
Тариф между промежуточными пунктами на социально значимом межрайонном маршруте (внутриобластные междугородние) "Тараз-Жанатас (через Тамды)" – на 1 (один) километр 2,8 (две целых восемь десятых) тенге. Стоимость тарифа на 1 километр высчитывается соотношением стоимости тарифа и расстоянием между начальным и конечным пунктами (500 тенге / 180 км = 2,8 тенге).
Приложение 5 к постановлению
акимата Жамбылской области
от "21" мая 2024 года № 130
Тарифный сетка социально значимого межрайонного маршрута "Тараз-Шыганак"
Пункты
Тараз
Аса
Аккол
Ойык
Уланбел
Жайлаукол
Камкалы
Шыганак
Тараз
Х
30 тг.
115 тг.
180 тг.
350 тг.
430 тг.
470 тг.
500 тг.
Аса
30 тг.
Х
85 тг.
145 тг.
320 тг.
395 тг.
440 тг.
470 тг.
Аккол
115 тг.
85 тг.
Х
60 тг.
235 тг.
310 тг.
350 тг.
385 тг.
Ойык
180 тг.
145 тг.
60 тг.
Х
175 тг.
300 тг.
340 тг.
375 тг.
Уланбел
350 тг.
320 тг.
235 тг.
175 тг.
Х
75 тг.
120 тг.
150 тг.
Жайлаукол
430 тг.
395 тг.
310 тг.
300 тг.
75 тг.
Х
40 тг.
70 тг.
Камкалы
470 тг.
440 тг.
350 тг.
340 тг.
120 тг.
40 тг.
Х
30 тг.
Шыганак
500 тг.
470 тг.
385 тг.
375 тг.
150 тг.
70 тг.
30 тг.
Х
Тариф между промежуточными пунктами на социально значимом межрайонном маршруте (внутриобластные междугородние) "Тараз-Шыганак" – на 1 (один) километр 1,3 (одна целая три десятых) тенге. Стоимость тарифа на 1 километр высчитывается соотношением стоимости тарифа и расстоянием между начальным и конечным пунктами (500 тенге / 390 км = 1,3 тенге).
Приложение 6 к постановлению
акимата Жамбылской области
от "21" мая 2024 года № 130
Тарифный сетка социально значимого межрайонного маршрута "Шу-Мойынкум-Акбакай"
Пункты
Шу
Бирлик
Мойынкум
Хантау
Кияхты
Мирный
Акбакай
Шу
Х
70 тг.
140 тг.
260 тг.
325 тг.
350 тг.
500 тг.
Бирлик
70 тг.
Х
75 тг.
190 тг.
255 тг.
280 тг.
430 тг.
Мойынкум
140 тг.
75 тг.
Х
120 тг.
180 тг.
205 тг.
355 тг.
Хантау
260 тг.
190 тг.
120 тг.
Х
60 тг.
85 тг.
170 тг.
Кияхты
325 тг.
255 тг.
180 тг.
60 тг.
Х
25 тг.
125 тг.
Мирный
350 тг.
280 тг.
205 тг.
85 тг.
25 тг.
Х
150 тг.
Акбакай
500 тг.
430 тг.
355 тг.
170 тг.
125 тг.
150 тг.
Х

Әлеуметтік мәні бар ауданаралық (облысiшiлiк қалааралық) "Шу-Мойынқұм-Ақбақай" бағытындағы аралық пункттеріне дейінгі тариф – 1 (бір) километрге 1,4 (бір бүтін оннан төрт) теңге. 1 километрге тариф құны тариф құнының маршруттың бастапқы пункті мен соңғы пунктінің арақашықтығына қатынасымен есептеледі (500 теңге / 359 км = 1,4 теңге).

Тариф между промежуточными пунктами на социально значимом межрайонном маршруте (внутриобластные междугородние) "Шу-Мойынкум-Акбакай" – на 1 (один) километр 1,4 (одна целая четыре десятых) тенге. Стоимость тарифа на 1 километр высчитывается соотношением стоимости тарифа и расстоянием между начальным и конечным пунктами (500 тенге / 359 км = 1,4 тенге).