2025-2027 жылдарға арналған Бородулиха ауданы Петропавловка ауылдық округінің бюджеті туралы
Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 28-16-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2025 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және Бородулиха аудандық мәслихатының 2024 жылғы 24 желтоқсандағы № 27-2-VIII "2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Петропавловка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 71752 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 49107 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1000 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 21645 мың теңге;
2) шығындар – 98096,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -26344,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 26344,6 мың теңге, соның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 26344,6 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 09.07.2025 № 34-15-VIII шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2025 жылға арналған Петропавловка ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 155 мың теңге сомасында көзделсін.

О бюджете Петропавловского сельского округа Бородулихинского района на 2025-2027 годы
Решение Бородулихинского районного маслихата области Абай от 30 декабря 2024 года № 28-16-VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2025.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Бородулихинского районного маслихата от 24 декабря 2024 года № 27-2-VIII "О районном бюджете на 2025-2027 годы" Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Петропавловского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 71752 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 49107 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 21645 тысяч тенге;
2) затраты – 98096,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -26344,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 26344,6 тысяч тенге, в том числе:
используемые остатки бюджетных средств – 26344,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Бородулихинского районного маслихата области Абай от 09.07.2025 № 34-15-VIII (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Предусмотреть в бюджете Петропавловского сельского округа на 2025 год целевые текущие трансферты из областного бюджета сумме 155 тысяч тенге.

3. 2025 жылға арналған Петропавловка ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 21490 мың теңге сомасында көзделсін.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 09.07.2025 № 34-15-VIII шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы С. Урашева
Бородулиха аудандық
мәслихатының

3. Предусмотреть в бюджете Петропавловского сельского округа на 2025 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 21490 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 в редакции решения Бородулихинского районного маслихата области Абай от 09.07.2025 № 34-15-VIII (вводится в действие с 01.01.2025).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель районного маслихата С. Урашева
Приложение 1 к решению
Бородулихинского районного
маслихата