2025-2027 жылдарға арналған Бородулиха ауданы Петропавловка ауылдық округінің бюджеті туралы
Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 28-16-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2025 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және Бородулиха аудандық мәслихатының 2024 жылғы 24 желтоқсандағы № 27-2-VIII "2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Петропавловка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 71752,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 49107 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1000 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 21645,2 мың теңге;
2) шығындар – 90084,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -18332,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 18332,6 мың теңге, соның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 18332,6 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 24.11.2025 № 38-16-VIII шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2025 жылға арналған Петропавловка ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 155,2 мың теңге сомасында көзделсін.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 24.11.2025 № 38-16-VIII шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).

О бюджете Петропавловского сельского округа Бородулихинского района на 2025-2027 годы
Решение Бородулихинского районного маслихата области Абай от 30 декабря 2024 года № 28-16-VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2025.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Бородулихинского районного маслихата от 24 декабря 2024 года № 27-2-VIII "О районном бюджете на 2025-2027 годы" Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Петропавловского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 71752,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 49107 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 21645,2 тысяч тенге;
2) затраты – 90084,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -18332,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 18332,6 тысяч тенге, в том числе:
используемые остатки бюджетных средств – 18332,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Бородулихинского районного маслихата области Абай от 24.11.2025 № 38-16-VIII (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Предусмотреть в бюджете Петропавловского сельского округа на 2025 год целевые текущие трансферты из областного бюджета сумме 155,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения Бородулихинского районного маслихата области Абай от 24.11.2025 № 38-16-VIII (вводится в действие с 01.01.2025).

3. 2025 жылға арналған Петропавловка ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 21490 мың теңге сомасында көзделсін.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 09.07.2025 № 34-15-VIII шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы С. Урашева
Бородулиха аудандық
мәслихатының

3. Предусмотреть в бюджете Петропавловского сельского округа на 2025 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 21490 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 в редакции решения Бородулихинского районного маслихата области Абай от 09.07.2025 № 34-15-VIII (вводится в действие с 01.01.2025).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель районного маслихата С. Урашева
Приложение 1 к решению
Бородулихинского районного
маслихата