2025-2027 жылдарға арналған Бородулиха ауданы Андреевка ауылдық округінің бюджеті туралы
Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 28-2-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2025 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және Бородулиха аудандық мәслихатының 2024 жылғы 24 желтоқсандағы № 27-2-VIII "2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Андреевка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 52063,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 8860 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2495 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 40708,8 мың теңге;
2) шығындар – 56865,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 4801,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4801,7 мың теңге, соның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4801,7 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 11.12.2025 № 40-2-VIII шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2025 жылға арналған аудандық бюджеттен Андреевка ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенцияның көлемі 34389 мың теңге сомасында көзделсін.
3. 2025 жылға арналған Андреевка ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен 1360,4 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 11.12.2025 № 40-2-VIII шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).

О бюджете Андреевского сельского округа Бородулихинского района на 2025-2027 годы
Решение Бородулихинского районного маслихата области Абай от 30 декабря 2024 года № 28-2-VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2025.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Бородулихинского районного маслихата от 24 декабря 2024 года № 27-2-VIII "О районном бюджете на 2025-2027 годы" Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Андреевского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 52063,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8860 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2495 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 40708,8 тысяч тенге;
2) затраты – 56865,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 4801,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4801,7 тысяч тенге в том числе:
используемые остатки бюджетных средств – 4801,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Бородулихинского районного маслихата области Абай от 11.12.2025 № 40-2-VIII (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Предусмотреть объем бюджетной субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет Андреевского сельского округа на 2025 год в сумме 34389 тысяч тенге.
3. Предусмотреть в бюджете Андреевского сельского округа на 2025 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 1360,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 в редакции решения Бородулихинского районного маслихата области Абай от 11.12.2025 № 40-2-VIII (вводится в действие с 01.01.2025).

3-1. 2025 жылға арналған Андреевка ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен 4959,4 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін.
Ескерту. Шешім 3-1-тармақпен толықтырылды- Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 24.11.2025 № 38-3-VIII (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 11.12.2025 № 40-2-VIII шешімдерімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).

3-1. Предусмотреть в бюджете Андреевского сельского округа на 2025 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 4959,4 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-1 в соответствии с решением Бородулихинского районного маслихата области Абай от 24.11.2025 № 38-3-VIII (вводится в действие с 01.01.2025); в редакции решения Бородулихинского районного маслихата области Абай от 11.12.2025 № 40-2-VIII (вводится в действие с 01.01.2025).

4. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы С. Урашева
Бородулиха аудандық
мәслихатының
2024 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 28-2-VIII шешіміне
1-қосымша
2025 жылға арналған Андреевка ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1 қосымша жаңа редакцияда - Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 11.12.2025 № 40-2-VIII шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Кiрiстер атауы
I.КІРІСТЕР

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель районного маслихата С. Урашева
Приложение 1 к решению
Бородулихинского районного
маслихата
от 30 декабря 2024 года
№ 28-2-VIII
Бюджет Андреевского сельского округа на 2025 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Бородулихинского районного маслихата области Абай от 11.12.2025 № 40-2-VIII (вводится в действие с 01.01.2025).
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование доходов
1.ДОХОДЫ