Мәртөк аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 80 "2024-2026 жылдарға арналған Мәртөк ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2024 жылғы 19 қарашадағы № 154 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Мәртөк аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәртөк аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Мәртөк ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 80 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 132 188 мың теңге:
салықтық түсімдер – 4 305 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 154 мың теңге;
трансферттер түсімі – 125 729 мың теңге;";
1 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 132 683,1 мың теңге;";
4 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2024 жылға арналған Аққұдық ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 86 590 мың теңге сомасында ескерілсін.";
5 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 43 097 мың теңге:
салықтық түсімдер – 4 350 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 452 мың теңге;
трансферттер түсімі – 38 295 мың теңге;";
5 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 44 649,9 мың теңге;";
8 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8. 2024 жылға арналған Байнассай ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 7 876 мың теңге сомасында ескерілсін.";
9 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 45 592 мың теңге:
салықтық түсімдер – 4 249 мың теңге;
трансферттер түсімі – 41 343 мың теңге;";
9 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 47 966 мың теңге;";
12 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"12. 2024 жылға арналған Байторысай ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 6 352 мың теңге сомасында ескерілсін.";
13 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 80 959 мың теңге:
салықтық түсімдер – 11 646 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 209 мың теңге;
трансферттер түсімі – 68 104 мың теңге;";
13 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 87 178,8 мың теңге;";
17 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 69 845,7 мың теңге:
салықтық түсімдер – 4 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 65 845,7 мың теңге;";
17 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Мартукского районного маслихата от 29 декабря 2023 года № 80 "Об утверждении бюджетов сельских округов Мартукского района на 2024-2026 годы"
Решение Мартукского районного маслихата Актюбинской области от 19 ноября 2024 года № 154. Прекращено действие в связи с истечением срока
Мартукский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мартукского районного маслихата "Об утверждении бюджетов сельских округов Мартукского района на 2024-2026 годы" от 29 декабря 2023 года № 80 следующие изменения:
подпункт 1) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 132 188 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 305 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 154 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 125 729 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 132 683,1 тысяч тенге;";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Учесть в бюджете Аккудыкского сельского округа на 2024 год трансферты, передаваемые из районного бюджета, в сумме – 86 590 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 5 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 43 097 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 350 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 452 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 38 295 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 5 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 44 649,9 тысяч тенге;";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Учесть в бюджете Байнассайского сельского округа на 2024 год трансферты, передаваемые из районного бюджета, в сумме – 7 876 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 9 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 45 592 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 249 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 41 343 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 9 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 47 966 тысяч тенге;";
пункт 12 изложить в новой редакции:
"12. Учесть в бюджете Байторысайского сельского округа на 2024 год трансферты, передаваемые из районного бюджета, в сумме – 6 352 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 13 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 80 959 тысяч тенге:
налоговые поступления – 11 646 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 209 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 68 104 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 13 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 87 178,8 тысяч тенге;";
подпункт 1) пункта 17 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 69 845,7 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 65 845,7 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 17 изложить в новой редакции:

"2) шығындар – 40 187,8 мың теңге;";
48 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"48. 2024 жылға арналған Хазірет ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 7 309 мың теңге сомасында ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

"2) затраты – 40 187,8 тысяч тенге;";
пункт 48 изложить в новой редакции:
"48. Учесть в бюджете Хазретовского сельского округа на 2024 год трансферты, передаваемые из районного бюджета, в сумме – 7 309 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 к настоящему решению.