Ақтөбе облысы Қобда ауданы бойынша жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Ақтөбе облысы Қобда ауданы әкімінің 2024 жылғы 28 наурыздағы № 1 шешімі. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда ауданы әкімінің 2026 жылғы 20 наурыздағы № 3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда ауданы әкімінің 20.03.2026 № 3 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 33-бабындағы 1-тармағының 13) тармақшасына, "Азаматтық қорғау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 48-бабына және 50-бабындағы 2-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің міндетін атқарушысының 2023 жылғы 10 мамырдағы "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" № 240 бұйрығына, Қобда ауданының төтенше жағдайлардың алдын алу және жою жөніндегі аудандық комиссиясының кезектен тыс шұғыл отырысының 2024 жылғы 27 наурыздағы № 1 хаттамасының негізінде ШЕШТІМ:
1. Ақтөбе облысы Қобда ауданы аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жоюға бағытталған іс-шараларды өткізуге төтенше жағдайлардың алдын алуға басшы етіп өзімді тағайындаймын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2024 жылдың 28 наурызынан бастап пайда болған құқықтық қатынастарға таратылады.
Аудан әкімі І. Тынымгереев

Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба по Кобдинскому району Актюбинской области
Решение акима Кобдинского района Актюбинской области от 28 марта 2024 года № 1. Утратило силу решением акима Кобдинского района Актюбинской области от 20 марта 2026 года № 3
Сноска. Утратило силу решением акима Кобдинского района Актюбинской области от 20.03.2026 № 3 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 и подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан "О гражданской защите", приказ исполняющего обязанности министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 10 мая 2023 года № 240 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба по Кобдинскому району Актюбинской области" на основании протокола внеочередного оперативного заседания районной комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций Кобдинского района от 27 марта 2024 года № 1, РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию природного характера местного масштаба на территории Кобдинского района Актюбинской области.
2. Для проведения мероприятий, направленных на ликвидацию чрезвычайной ситуации природного характера назначаю себя руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 28 марта 2024 года.
Аким района И. Тынымгереев