2025-2027 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының Сабынды ауылдық округінің бюджеті туралы
Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 3/28 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 - тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1- тармағынының 1) тармақшасына сәйкес, Қорғалжын аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының Сабынды ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 35 264,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 11 713,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімі – 23 550,3 мың теңге;
2) шығындар – 35 264,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;

О бюджете Сабындинского сельского округа Коргалжынского района на 2025-2027 годы
Решение Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 26 декабря 2024 года № 3/28
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Коргалжынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Сабындинского сельского округа на 2025-2027 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 - соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 33 008,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10 996,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 22 012,0 тысяч тенге;
2) затраты – 33 008,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 04.12.2025 № 4/39 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2025 жылға арналған Сабынды ауылдық округінің бюджетінде аудан бюджетінен 18 888,0 мың тенге сомасында субвенция көзделгені есепке алынсын.
3. 2025 жылға арналған ауылдық округ бюджеті түсімдері құрамында жоғары тұрған бюджеттерден нысаналы ағымдағы трансферттер 4-қосымшаға сәйкес есепке алынсын.
4. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қорғалжын аудандық мәслихатының төрағасы Б.Рыспаев
Қорғалжын аудандық
мәслихатының

5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
2. Учесть, что в бюджете Сабындинского сельского округа на 2025 год из бюджета района предусмотрена субвенция в сумме 18 888,0 тысяч тенге.
3. Учесть в составе поступлений бюджета сельского округа целевые текущие трансферты из вышестоящих бюджетов на 2025 год, согласно приложению 4.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Коргалжынского районного маслихата Б. Рыспаев
Приложение 1 к решению
Коргалжынского районного маслихата