2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 24 желтоқсандағы № 8С-30/2 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Есіл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3922856,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1402759,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 17719 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4931 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2497446,3 мың теңге;
2) шығындар – 3923315,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – (-437152,8) мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 7864 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 445016,8 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 436693,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – (-436693,8) мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 17.06.2025 № 8С-36/2 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2025 жылға арналған аудандық бюджетте, облыстық бюджеттен 690908 мың теңге сомасында субвенция көзделгені ескерілсін.
3. 2025 жылға арналған аудандық бюджетте, Красногорский кентінің, ауылдардың және ауылдық округтердің бюджеттеріне аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемдері 265170 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
Ақсай ауылына – 19380 мың теңге;
Бұзылық ауылдық округіне – 28276 мың теңге;
Двуречный ауылдық округіне – 13575 мың теңге;
Жаныспай ауылдық округіне – 14692 мың теңге;
Заречный ауылдық округіне – 16378 мың теңге;
Знаменка ауылына – 14070 мың теңге;
Интернациональный ауылдық округіне – 13848 мың тенге;
Қаракөл ауылдық округіне – 13513 мың теңге;
Красивинский ауылдық округіне – 34950 мың теңге;
Красногорский кентіне – 20849 мың теңге;
Московский ауылына – 20119 мың теңге;
Орловка ауылына – 17158 мың теңге;
Свободный ауылдық округіне – 23296 мың теңге;
Юбилейный ауылдық округіне – 15066 мың теңге.
4. 2025 жылға арналған аудандық бюджеттің түсімдерінің құрамында республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер 4 қосымшаға сәйкес көзделгені ескерілсін.
Аудандық бюджет бойынша нысаналы трансферттердің көрсетілген сомаларын бөлу Есіл ауданы әкімдігінің қаулысымен белгіленеді.

О районном бюджете на 2025-2027 годы
Решение Есильского районного маслихата Акмолинской области от 24 декабря 2024 года № 8С-30/2.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Есильский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2025-2027 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 3922856,1 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1402759,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 17719 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4931 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 2497446,3 тысячи тенге;
2) затраты – 3923315,1 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – (-437152,8) тысяч тенге, в том числе: бюджетные кредиты – 7864 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 445016,8 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 436693,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – (-436693,8) тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Есильского районного маслихата Акмолинской области от 17.06.2025 № 8С-36 /2 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Учесть, что в районном бюджете на 2025 год из областного бюджета предусмотрена субвенция в сумме 690908 тысяч тенге.
3. Учесть, что в районном бюджете на 2025 год предусмотрены объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета бюджетам поселка Красногорский, сел, сельских округов в сумме 265170 тысяч тенге, в том числе:
селу Аксай – 19380 тысяч тенге;
Бузулукскому сельскому округу – 28276 тысяч тенге;
Двуреченскому сельскому округу – 13575 тысяч тенге;
Жаныспайскому сельскому округу – 14692 тысячи тенге;
Зареченскому сельскому округу – 16378 тысяч тенге;
Знаменка сельскому округу – 14070 тысяч тенге;
Интернациональному сельскому округу – 13848 тысяч тенге;
Каракольскому сельскому округу – 13513 тысяч тенге;
Красивинскому сельскому округу – 34950 тысяч тенге;
поселку Красногорский – 20849 тысяч тенге;
селу Московское – 20119 тысяч тенге;
селу Орловка – 17158 тысяч тенге;
Свободненскому сельскому округу – 23296 тысяч тенге;
Юбилейному сельскому округу – 15066 тысяч тенге.
4. Учесть, что в районном бюджете на 2025 год предусмотрены целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета согласно приложению 4.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов по районному бюджету определяется постановлением акимата Есильского района.

5. 2025 жылға арналған аудандық бюджеттің шығыстарының құрамында облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер 5 қосымшаға сәйкес көзделгені ескерілсін.
Аудандық бюджет бойынша нысаналы трансферттердің көрсетілген сомаларын бөлу Есіл ауданы әкімдігінің қаулысымен белгіленеді.
6. 2025 жылға арналған аудандық бюджеттің шығыстарының құрамында облыстық бюджеттен Есіл қаласының, Красногорский кентінің, ауылдардың және ауылдық округтердің бюджетiне 6 қосымшаға сәйкес нысаналы трансферттер көзделгені ескерiлсiн.
Аудандық бюджет бойынша нысаналы трансферттердің көрсетiлген сомаларын бөлу Есіл ауданы әкiмдiгiнің қаулысымен белгіленеді.
7. 2025 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджетке 440131 мың теңге сомасында бюджеттік кредиттерді өтеу көзделгені ескерiлсiн, оның ішінде: жергiлiктi атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу – 440131 мың теңге.

5. Учесть, что в районном бюджете на 2025 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета согласно приложению 5.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов по районному бюджету определяется постановлением акимата Есильского района.
6. Учесть, что в составе расходов районного бюджета на 2025 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета бюджету города Есиль, поселка Красногорский, сел и сельских округов согласно приложению 6.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов по районному бюджету определяется постановлением акимата Есильского района.
7. Учесть, что в районном бюджете на 2025 год предусмотрено погашение бюджетных кредитов в областной бюджет в сумме 440131 тысяча тенге, в том числе погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом – 440131 тысяча тенге.

8. 2025 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 23157 мың теңге сомасында бекітілсін.
9. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Есіл аудандық мәслихаты төрайымының
өкілеттігін уақытша жүзеге асырушы
Е.Челюбеева
"КЕЛІСІЛДІ"
Есіл ауданының әкімі С.Балжанов
2024 жыл 24 желтоқсан
Есіл аудандық мәслихатының
2024 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 8С-30/2 шешіміне
1 қосымша
2025 жылға арналған аудандық бюджет

8. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2025 год в сумме 23157 тысяч тенге.
9. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Временно осуществляющий полномочия
председателя Есильского районного маслихата Е.Челюбеева
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Есильского района
С.Балжанов
24 декабря 2024 года
Приложение 1 к решению
Есильского районного маслихата
от 24 декабря 2024 года
№ 8С -30/2
Районный бюджет на 2025 год

73916
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық, тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүрiп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу, жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
4767
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
61122
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
61122
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
60899
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
223
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
80552
1
Тұрғын үй шаруашылығы
5000
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
5000
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
5000
2
Коммуналдық шаруашылық
64552
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
30000
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
30000
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
34552
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
34552
3
Елді мекендерді абаттандыру
11000
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
11000
018
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
11000
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
376538
1
Мәдениет саласындағы қызмет
163560
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
163560
009
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
163560
2
Спорт
45271
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
45271
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28671
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
5700
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
10900
3
Ақпараттық кеңістік
115411
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі

73916
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
4767
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
61122
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
61122
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
60899
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
223
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
80552
1
Жилищное хозяйство
5000
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
5000
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
5000
2
Коммунальное хозяйство
64552
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
30000
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
30000
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
34552
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
34552
3
Благоустройство населенных пунктов
11000
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
11000
018
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
11000
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
376538
1
Деятельность в области культуры
163560
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
163560
009
Поддержка культурно-досуговой работы
163560
2
Спорт
45271
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
45271
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
28671
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
5700
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
10900
3
Информационное пространство
115411
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)

2024 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 8С-30/2 шешіміне
4 қосымша
2025 жылға арналған Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан, республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер
Атауы
Сома
мың теңге
1
2
Барлығы
283607
Ағымдағы нысаналы трансферттер, оның ішінде:
167258
Мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
14994
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
150932
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын арттыру
1332
Нысаналы даму трансферттері, оның ішінде:
116349
Ақмола облысы, Есіл ауданы, Ігілік ауылының сумен жабдықтау жүйесінің қайта жаңарту
71913
Ауыл-Ел бесігі, оның ішінде:
44436
Ақмола облысы, Есіл ауданы, Бұзылық ауылы, Мичурин көшесі, М. Мәметова көшесі, Молодежная көшесі мекенжайы бойынша көше жарығын салу
18066
Ақмола облысы, Есіл ауданы, Бұзылық ауылы, Рассветная көшесі және тұйық көшелер (Рассветная көш. Степная 1 дейін, Рассветная көш. Степная 2 дейін, Рассветная көш. Степная 3 дейін) мекенжайы бойынша көше жарығын салу
13526
Ақмола облысы, Есіл ауданы, Бұзылық ауылы, Каракольская көшесі, Аурухана тұйығы, Почта тұйығы мекенжайы бойынша көше жарығын салу
12844
Бюджеттік кредиттер, оның ішінде:
7864
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
7864
Есіл аудандық мәслихатының
2024 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 8С-30/2 шешіміне
5 қосымша
2025 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома
мың теңге
1
2
Барлығы
1214283
Ағымдағы нысаналы трансферттер, оның iшiнде:
498992
әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру, оның iшiнде:
162259
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
57000
Ауғанстаннан кеңес әскерлерін шығару күнін мерекелеуге Ауған соғысының ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмек төлеуге
1769
басқа мемлекеттердің аумағында жауынгерлік іс-қимыл ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмек төлеуге
492
Чернобыль атом электр станциясындағы апаттың салдарын жоюға қатысқан адамдарға біржолғы әлеуметтік көмек төлеуге
688
басқа мемлекеттер аумағындағы жауынгерлік іс-қимыл ардагерлеріне санаторий-курорттық емделуге жұмсалған шығындарды өтеуге
904
ауылдық жерлерде тұратын педагогтар үшін отын сатып алуға және коммуналдық қызметтерді төлеуге
17281
мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
25975
үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
9646
қарт адамдарға әлеуметтік қолдау көрсету
48504
ағымдағы трансферттер, , оның iшiнде:

от 24 декабря 2024 года
№ 8С-30/2
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из Национального фонда Республики Казахстан, республиканского бюджета на 2025 год
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
283607
Целевые текущие трансферты, в том числе:
167258
на обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
14994
на выплату государственной адресной социальной помощи
150932
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
1332
Целевые трансферты на развитие, в том числе:
116349
Реконструкция системы водоснабжения с Иглик Есильского района Акмолинской области
71913
Ауыл-Ел бесігі, в том числе:
44436
Строительство уличного освещения по адресу: с.Бузулук, ул.Мичурина, ул.М.Маметовой, ул.Молодежная Есильского района, Акмолинской области
18066
Строительство уличного освещения по адресу: с.Бузулук, ул.Рассветная, и переулков (от Рассветной до Степной 1, от Рассветной до Степной 2, от Рассветной до Степной 3) Есильского района, Акмолинской области
13526
Строительство уличного освещения по адресу: с.Бузулук, ул.Каракольская, Больничный переулок, Почтовый переулок, Есильского района, Акмолинской области
12844
Бюджетные кредиты, в том числе:
7864
для реализации мер социальной поддержки специалистов
7864
Приложение 5 к решению
Есильского районного маслихата
от 24 декабря 2024 года
№ 8С-30/2
Целевые трансферты из областного бюджета на 2025 год
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
1214283
Целевые текущие трансферты, в том числе:
498992
социальная помощь и социальное обеспечение, в том числе:
162259
на выплату государственной адресной социальной помощи
57000
на единовременную социальную помощь ветеранам Афганской войны к празднованию Дня вывода советских войск из Афганистана
1769
на выплату единовременной социальной помощи ветеранам боевых действий на территории других государств
492
на выплату единовременной социальной помощи лицам, принимавшим участие в ликвидации последствий катастрофы на Чернобыльской атомной электростанции
688
на возмещение затрат на санаторно-курортное лечение ветеранам боевых действий на территории других государств
904
на приобретение топлива и оплату коммунальных услуг для педагогов, проживающих в сельской местности
17281
на социальное обеспечение лиц с инвалидностью
25975
на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
9646
на социальную поддержку пожилых людей
48504
текущие трансферты, в том числе:

285650
Есіл қалалық коммуналдық шаруашылық" ШЖҚ МКК материалдық-техникалық базасын нығайтуға
166700
Есіл қаласының автомобиль жолын орташа жөндеу (Школьный көшесі, Молдағұлова көшесі, Иманов көшесі, Құрылысшылар көшесі)
60000
Есіл ауданы, Есіл қ. кәріз жүйусінің қайта құру және реконструкция су тазарту имараттарын салу, жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
58950
Ауыл-Ел бесігі, оның ішінде:
51083
Ақмола облысы, Есіл ауданы, Свободный ауылы, Обушко 1 көшесі мекенжайы бойынша мәдениет үйінің ғимаратын күрделі жөндеуге
51083
Нысаналы даму трансферттері, оның ішінде:
715291
Есіл ауданының Заречное ауылының сумен жабдықтау жүйесін қайта жаңарту
216318
Есіл ауданы Знаменка ауылының су құбыры желілерін қайта жаңарту
77037
Есіл ауданы, Красивое ауылының сумен жабдықтау жүйелерін қайта жаңарту
14649
Есіл қаласында "Северный" шағынауданы 6-үй 45 пәтерлі тұрғын үй салу
387714
Шағын ауданы мекенжайында орналасқан 45 пәтерлі төрт тұрғын үйге инженерлік желілер салу және абаттандыру Ақмола облысы Есіл ауданының Солтүстік Есіл қаласы (сыртқы электрмен жабдықтау желілері)
19573
Есіл аудандық мәслихатының
2024 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 8С-30/2 шешіміне
6 қосымша
2025 жылға арналған облыстық бюджеттен Есіл қаласының Красногорский кентінің, ауылдардың және ауылдық округтердің бюджетіне нысаналы трансферттер
Ескерту. 6-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 17.06.2025 № 8С-36/2 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома мың теңге
1
2
Барлығы
87846,8
Облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер, оның ішінде:
60000
Есіл қаласының автомобиль жолын орташа жөндеу (Школьный көшесі, Молдағұлова көшесі, Иманов көшесі, Құрылысшылар көшесі)
60000
Аудандық бюджеттен ағымдағы трансферттер, оның ішінде
27846,8
Есіл қаласының автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
4350,6
Есіл қаласының санитариясын қамтамасыз етуге
6000
Есіл қаласы әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
2957
Ақсай ауылы әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі
401,1
Свободный ауылы әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі
1413,1
Орловка ауылы әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі
988
Интернациональный ауылдық округі әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі
1012
Двуречный ауылдық округі әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі
1011
Юбилейный ауылдық округі әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі
921
Қаракөл ауылдық округі әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі

285650
на укрепление материально-технической базы ГКП на ПХВ "Есильский горкомхоз"
166700
Средний ремонт автомобильной дороги города Есиль (пер.Школьный, ул.Молдагуловой, ул.Иманова, ул.Курылысшылар)
60000
Разработка проектно-сметной документации, реконструкция системы канализации и строительство очистных сооружений в городе Есиль Есильского района Акмолинской области"
58950
Ауыл-Ел бесігі, в том числе:
51083
на капитальный ремонт дома культуры по адресу: Акмолинская область, Есильский район,село Свободное,ул.Обушко 1
51083
Целевые трансферты на развитие, в том числе:
715291
на реконструкцию системы водоснабжения села Заречное Есильского района Акмолинской области
216318
на реконструкцию водопроводных сетей села Знаменка Есильского района Акмолинской области
77037
на реконструкцию системы водоснабжения села Красивое Есильского района Акмолинской области
14649
Строительство 45-ти квартирного жилого дома по адресу город Есиль микрорайон "Северный" дом 6
387714
Строительство инженерных сетей и благоустройство к четырем 45-ти квартирному жилому дому по адресу: мкр.Северный город Есиль Есильского района Акмолинской области (наружные сети электроосвещения и благоустройство)
19573
Приложение 6 к решению
Есильского районного маслихата
от 24 декабря 2024 года
№ 8С-30/2
Целевые трансферты из областного бюджета бюджету города Есиль, поселка Красногорский, сел и сельских округов на 2025 год
Сноска. Приложение 6 - в редакции решения Есильского районного маслихата Акмолинской области от 17.06.2025 № 8С-36 /2 (вводится в действие с 01.01.2025).
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
111408
Целевые текущие трансферты из областного бюджета, в том числе:
60000
Средний ремонт автомобильной дороги города Есиль (пер.Школьный, ул.Молдагуловой, ул.Иманова, ул.Курылысшылар)
60000
Текущие трансферты из районного бюджета, в том числе:
51408
на обеспечение функционирования автомобильных дорог города Есиль
4350,6
на обеспечение санитарии города Есиль
6000
на благоустройство и озеленение города Есиль
17634
услуги по обеспечению деятельности Аппарат акима города Есиль
2957
услуги по обеспечению деятельности Аппарат акима с.Аксай
401,1
услуги по обеспечению деятельности Аппарат акима села Свободный
1413,1
услуги по обеспечению деятельности Аппарат акима села Орловка
988
услуги по обеспечению деятельности Аппарат акима Интернационального сельского округа
1012
услуги по обеспечению деятельности Аппарат акима Двуреченского сельского округа
1011
услуги по обеспечению деятельности Аппарат акима Юбилейного сельского округа
921
услуги по обеспечению деятельности Аппарат акима Каракольского сельского округа