2025-2027 жылдарға арналған Ярославка ауылдық округінің бюджеті туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 23 желтоқсандағы № 8С 24/16 шешімі.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 7-бабы 1-тармағының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес, Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 25.06.2025 № 8С 29/17 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1. 2025-2027 жылдарға арналған Ярославка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 27 047,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 959,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 31,5 мың теңге;
трансферттер түсімі – 18 256,0 мың теңге;
2) шығындар – 29 165,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 918,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 918,6 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 918,6 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 17.10.2025 № 8С 32/18 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2025 жылға арналған Ярославка ауылдық округінің бюджетінде, аудандық бюджеттен Ярославка ауылдық округінің бюджетіне берiлетiн 15 056 мың теңге сомада бюджеттік субвенцияның көлемі қарастырылғаны ескерілсін.

О бюджете Ярославского сельского округа на 2025-2027 годы
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 23 декабря 2024 года № 8С 24/16.
В соответствии соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 7 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула - в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 25.06.2025 № 8С 29/17 (вводится в действие с 01.01.2025).
1. Утвердить бюджет Ярославского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 27 047,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 959,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 31,5 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 18 256,0 тысяч тенге;
2) затраты – 29 165,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 918,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 918,6 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 918,6 тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 17.10.2025 № 8С 32/18 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Учесть в бюджете Ярославского сельского округа на 2025 год объем бюджетной субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет Ярославского сельского округа в сумме 15 056 тысяч тенге.

3. 2025 жылға арналған Ярославка ауылдық округінің бюджетінде жоғары тұрған бюджеттерден нысаналы трансферттер 4-қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.
4. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Атбасар аудандық мәслихатының төрағасы Н.Рахимов
Атбасар аудандық
мәслихатының
2024 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 8С 24/16 шешіміне
1-қосымша
2025 жылға арналған Ярославка ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 17.10.2025 № 8С 32/18 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сома,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер
27 047,0
1
Салықтық түсімдер

3. Учесть, что в бюджете Ярославского сельского округа на 2025 год предусмотрены целевые трансферты из вышестоящих бюджетов, согласно приложению 4.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Атбасарского районного маслихата Н.Рахимов
Приложение 1 к решению
Атбасарского районного маслихата
от 23 декабря 2024 года
№ 8С 24/6
Бюджет Ярославского сельского округа на 2025 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 17.10.2025 № 8С 32/18 (вводится в действие с 01.01.2025).
Категория
Сумма, тысячи тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы
27 247,0
1
Hалоговые поступления

2024 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 8С 24/16 шешіміне
4-қосымша
2025 жылға арналған жоғары тұрған бюджеттерден нысаналы трансферттер
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 25.06.2025 № 8С 29/17 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома, мың теңге
Барлығы
500
Аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
500
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
500

от 23 декабря 2024 года
№ 8С 24/16
Целевые трансферты из вышестоящих бюджетов на 2025 год
Сноска. Приложение 4 - в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 25.06.2025 № 8С 29/17 (вводится в действие с 01.01.2025).
Наименование
Сумма,
тысячи тенге
Всего
500
Целевые текущие трансферты из районного бюджета
500
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
500