2025-2027 жылдарға арналған Макеевка ауылдық округінің бюджеті туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 23 желтоқсандағы № 8С 24/7 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 7-бабы 1-тармағының 4-тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 25.06.2025 № 8С 29/8 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1. 2025-2027 жылдарға арналған Макеевка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 30 334,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 551,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 469,5 мың теңге;
арнаулы түсімдер;
трансферттер түсімі – 20 313,7 мың теңге;
2) шығындар – 31 351,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтермен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржылық активтерді сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 016,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –1 016, 7 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 016,7 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 17.12.2025 № 8С34/10 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

О бюджете Макеевского сельского округа на 2025-2027 годы
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 23 декабря 2024 года № 8С 24/7.
В соответствии с подпунктом 4 пункта 1 статьи 7 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 25.06.2025 № 8С 29/8 (вводится в действие с 01.01.2025).
1. Утвердить бюджет Макеевского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 30 334,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9 051,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 469,5 тысяч тенге;
специальные поступления;
поступления трансфертов – 19 813,7 тысяч тенге;
2) затраты – 31 351,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 016,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 016,7 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 016,7 тысяч тенге;
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 18.12.2025 № 8С34/10 (вводится в действие с 01.01.2025).

2. 2025 жылға арналған Макеевка ауылдық округінің бюджетінде, аудандық бюджеттен Макеевка ауылдық округінің бюджетіне берiлетiн 14 218 мың теңге сомада бюджеттік субвенцияның көлемі қарастырылғаны ескерілсін.
3. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Атбасар аудандық мәслихатының төрағасы Н.Рахимов
Атбасар аудандық
мәслихатының
2024 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 8С 23/7 шешіміне
1-қосымша
2025 жылға арналған Макеевка ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 17.12.2025 № 8С34/10 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сома,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер

2. Учесть в бюджете Макеевского сельского округа на 2025 год объем бюджетной субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет Макеевского сельского округа в сумме 14 218 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Атбасарского районного маслихата Н.Рахимов
Приложение 1 к решению
к решению Атбасарского районного маслихата
от 23 декабря 2024 года
№ 8С 24/7
Бюджет Макеевского сельского округа на 2025 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 18.12.2025 № 8С34/10 (вводится в действие с 01.01.2025).
Категория
Сумма, тысячи тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы