2025-2027 жылдарға арналған Бастау ауылдық округінің бюджеті туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 23 желтоқсандағы № 8С 24/5 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 7-бабы 1-тармағының 4-тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 25.06.2025 № 8С 29/6 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1. 2025-2027 жылдарға арналған Бастау ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 34 671,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 913,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 726,6 мың теңге;
трансферттер түсімі – 29 031,5 мың теңге;
2) шығындар – 34 891,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -219,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 219,7 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 219,7 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 17.10.2025 № 8С 32/8 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1.2. 2025 жылға арналған Бастау ауылдық округінің бюджетінде жоғары тұрған бюджеттерден нысаналы трансферттер 4-қосымшаға сәйкес, қарастырылғаны ескерілсін
Ескерту. Шешім 1.2 тармағымен толықтырылды - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 25.06.2025 № 8С 29/6 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

О бюджете сельского округа Бастау на 2025-2027 годы
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 23 декабря 2024 года № 8С 24/5.
В соответствии соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 7 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 25.06.2025 № 8С 29/6 (вводится в действие с 01.01.2025).
1. Утвердить бюджет сельского округа Бастау на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 27 902,5 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 340,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 22 562,5 тысячи тенге;
2) затраты – 28 122,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -219,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 219,7 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 219,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 25.06.2025 № 8С 29/6 (вводится в действие с 01.01.2025).
1.2. Учесть, что в бюджете сельского округа Бастау на 2025 год предусмотрены целевые трансферты из вышестоящих бюджетов, согласно приложению 4.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1.2 в соответствии с решением Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 25.06.2025 № 8С 29/6 (вводится в действие с 01.01.2025).

2024 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 8С 24/5 шешіміне
4- қосымша
2025 жылға арналған жоғары тұрған бюджеттерден нысаналы трансферттер
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 17.10.2025 № 8С 32/8 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома,
мың теңге
Барлығы
1 541,5
Аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
1 541,5
Ел ішіндегі іссапарлар мен қызметтік сапарлар

от 23 декабря 2024 года
№ 8С 24/5
Целевые трансферты из вышестоящих бюджетов на 2025 год
Сноска. Решение дополнено приложением 4 в соответствии с решением Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 25.06.2025 № 8С 29/6 (вводится в действие с 01.01.2025).
Наименование
Сумма, тысячи тенге
Всего
1 541,5
Целевые текущие трансферты из районного бюджета
1 541,5
Командировки и служебные разъезды внутри страны