2025-2027 жылдарға арналған Ақкөл ауданы Жалғызқарағай ауылдық округінің бюджеті туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № С 34-8 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексiнiң 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Ақкөл ауданы Жалғызқарағай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 39 835,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 591,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 36 244,2 мың теңге;
2) шығындар – 42 894,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -3 059,7 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 3 059,7 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 23.10.2025 № С 47-3 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

О бюджете Жалгызкарагайского сельского округа Аккольского района на 2025-2027 годы
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 25 декабря 2024 года № С 34-8.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Жалгызкарагайского сельского округа Аккольского района на 2025-2027 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 39 835,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 591,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 36 244,2 тысяч тенге;
2) затраты – 42 894,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 059,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 059,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 14.05.2025 № С 39-1 (вводится в действие с 01.01.2025).