2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 24 желтоқсандағы № С 33-1 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексiнiң 9-бабы 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 551 881,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 512 171,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 17 138,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 380 725,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 4 641 847,1 мың теңге;
2) шығындар – 6 414 954,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 13 828,1 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 23 592,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 9 763,9 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – 123 098,9 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – -123 098,9 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 11.04.2025 № С 37-1 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2025 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық бюджеттен аудандық маңызы бар қала, ауыл, ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін субвенция көлемі 252 347,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін, соның ішінде:
Урюпин ауылдық округіне 41 129,0 мың теңге;
Кеңес ауылдық округіне 39 468,0 мың теңге;
Наумов ауылдық округіне 33 926,0 мың теңге;
Қарасай ауылдық округіне 26 679,0 мың теңге;
Новорыбин ауылдық округіне 26 811,0 мың теңге;
Еңбек ауылдық округіне 30 630,0 мың теңге;
Жалғызқарағай ауылдық округіне 34 880,0 мың теңге;
Азат ауылы 18 824,0 мың теңге.
3. Аудандық бюджет түсімдерінің құрамындағы 2025 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер 4-қосымшаға сәйкес ескерілсін.
Нысаналы трансферттердің белгіленген сомаларының бөлінуі аудан әкімдігінің қаулысымен анықталады.
4. Аудандық бюджет түсімдерінің құрамындағы 2025 жылға арналған облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер 5-қосымшаға сәйкес ескерілсін.
Нысаналы трансферттердің белгіленген сомаларының бөлінуі аудан әкімдігінің қаулысымен анықталады.

О районном бюджете на 2025-2027 годы
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 24 декабря 2024 года № С 33-1.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2025-2027 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 551 881,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 512 171,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 17 138,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 380 725,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 641 847,1 тысяч тенге;
2) затраты – 6 414 954,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 13 828,1 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 23 592,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 9 763,9 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 123 098,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – -123 098,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 11.04.2025 № С 37-1 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Учесть, что в районном бюджете на 2025 год предусмотрены объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета бюджетам города районного значения, села, сельских округов в сумме 252 347,0 тысяч тенге, в том числе:
Урюпинский сельский округ 41 129,0 тысяч тенге;
Кенесский сельский округ 39 468,0 тысяч тенге;
Наумовский сельский округ 33 926,0 тысяч тенге;
Карасайский сельский округ 26 679,0 тысяч тенге;
Новорыбинский сельский округ 26 811,0 тысяч тенге;
Енбекский сельский округ 30 630,0 тысяч тенге;
Жалгызкарагайский сельский округ 34 880,0 тысяч тенге;
село Азат 18 824,0 тысяч тенге.
3. Учесть в составе поступлений районного бюджета на 2025 год целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета согласно приложению 4.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов определяется постановлением акимата района.
4. Учесть в составе поступлений районного бюджета на 2025 год целевые трансферты из областного бюджета согласно приложению 5.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов определяется постановлением акимата района.

5. Аудандық бюджетте 2025 жылға арналған жергілікті атқарушы органның жоғары бюджеттің алдында 390 489,0 мың теңге сомасында қарыз өтелуі ескерілсін.
6. Аудандық бюджет түсімдерінің құрамындағы 2025 жылға арналған облыстық бюджеттен субвенция көлемі 1 004 024,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
7. Ауданның 2025 жылға арналған жергілікті атқарушы органның резерві 34 000,0 мың теңге сомасында бекітілсін.

5. Учесть, что в районном бюджете на 2025 год предусмотрено погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом в сумме 390 489,0 тысяч тенге.
6. Учесть, что в составе поступлений районного бюджета на 2025 год предусмотрен объем субвенции из областного бюджета в сумме 1 004 024,0 тысяч тенге.
7. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2025 год в сумме 34 000,0 тысячи тенге.

8. 2025 жылға арналған облыстық бюджеттің шығыстарының құрамында аудандық бюджеттен аудандық маңызы бар қала, ауыл, ауылдық округтер бюджеттеріне 6-қосымшаға сәйкес нысаналы трансферттердің көзделгені ескерілсін.
9. 2025 жылға арналған аудандық бюджеттің шығыстарының құрамында аудандық маңызы бар қала, ауыл, ауылдық округтер бюджеттеріне 7-қосымшаға сәйкес аудандық бюджеттен нысаналы трансферттердің көзделгені ескерілсін.

8. Учесть, что в составе расходов районного бюджета на 2025 год, предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета бюджетам города районного значения, села, сельских округов согласно приложению 6.
9. Учесть, что в составе расходов районного бюджета на 2025 год, предусмотрены целевые трансферты из районного бюджета бюджетам города районного значения, села, сельских округов согласно приложению 7.

001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
96 969,7
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
2 555,0
028
Коммуналдық меншікке мүлікті сатып алу
4 500,0
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
31 653,3
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31 653,3
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
801 733,3
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
46 091,9
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
205 000,0
113
Төмен тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
550 641,4
02
Қорғаныс
33 906,6
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
33 906,6
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
8 990,8
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
8 376,8
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
16 539,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
7 000,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
7 000,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
7 000,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
558 815,3
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
546 633,3
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
62 330,3
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
18 756,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
33 400,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек

001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
96 969,7
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
2 555,0
028
Приобретение имущества в коммунальную собственность
4 500,0
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
31 653,3
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
31 653,3
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
801 733,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
46 091,9
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
205 000,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
550 641,4
02
Оборона
33 906,6
122
Аппарат акима района (города областного значения)
33 906,6
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
8 990,8
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
8 376,8
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
16 539,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
7 000,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
7 000,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
7 000,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
558 815,3
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
546 633,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
62 330,3
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
18 756,0
005
Государственная адресная социальная помощь
33 400,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов

162 197,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
956,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
925,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
109 211,0
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу, жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
59 342,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту
86 322,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
13 194,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
12 182,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарын қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
12 182,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 024 272,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
881 256,0
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
270 087,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
68 392,3
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
83 057,5
058
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
459 719,2
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
143 016,0
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды үйымдастыру
2 000,0
011
Шағын қалаларды жылумен жабдықтауды үздіксіз қамтамасыз ету
141 016,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
827 885,5
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
76 583,8
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28 492,5
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
12 000,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
36 091,3
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
750 138,7
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

162 197,0
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
956,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
925,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
109 211,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
59 342,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
86 322,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
13 194,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
12 182,0
007
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
12 182,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 024 272,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
881 256,0
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
270 087,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
68 392,3
005
Развитие коммунального хозяйства
83 057,5
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
459 719,2
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
143 016,0
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
2 000,0
011
Обеспечение бесперебойного теплоснабжения малых городов
141 016,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
827 885,5
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
76 583,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
28 492,5
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
12 000,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
36 091,3
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
750 138,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта

Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 11.04.2025 № С 37-1 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома
мың теңге
1
2
Барлығы
2 624 348,2
Ағымдағы нысаналы трансферттер
1 382 782,0
оның iшiнде:
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
415 872,0
Ақкөл ауданында "Smart Aqkol" жобасын дамыту
415 872,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
171 872,0
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
8 383,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
7 770,0
Мүгедектерді атаулы әлеуметтік қамсыздандыруға
81 253,0
Ауылдық жерлерде тұратын педагогтер үшін отын сатып алуға және коммуналдық қызметтерді төлеуге
18 756,0
Жекелеген санаттарға әлеуметтік көмекке
6 782,0
Қарт адамдарға әлеуметтік қолдау көрсету үшін
48 928,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
567 698,0
Жеңілдікпен жол жүруді қамтамасыз етуге
12 182,0
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы материалдық-техникалық базаны нығайтуға
205 000,0
Автомобиль жолдарын жөндеуге
300 000,0
Жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың 2024-2025 жылдарға жылу беру мезгілін аяқтауға (көмір сатып алу)
50 516,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
227 340,0
Мәдениет объектілерін жөндеуге
227 340,0
Нысаналы даму трансферттерi
1 241 566,2
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
857 369,2
Тұрғын үй құрылыс, инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыру
304 592,5
Ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
459 719,2
Қалаларда сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
10 000,0
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
83 057,5
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
384 197,0
Шағын және моноқалалардағы бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға
384 197,0
Ақкөл аудандық мәслихатының
2024 жылғы 24 желтоқсандағы
С 33-1 шешіміне
6-қосымша
2025 жылға арналған облыстық бюджеттен аудандық маңызы бар қала, ауыл, ауылдық округ бюджеттерiне нысаналы трансферттер
Атауы
Сома
мың теңге
1
2
Барлығы
231 916,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
231 916,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
231 916,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
231 916,0
Ақкөл аудандық мәслихатының
2024 жылғы 24 желтоқсандағы
С 33-1 шешіміне
7-қосымша
2024 жылға арналған аудандық бюджеттен аудандық маңызы бар қала, ауыл, ауылдық округ бюджеттерiне нысаналы трансферттер

Сноска. Приложение 5 - в редакции решения Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 11.04.2025 № С 37-1 (вводится в действие с 01.01.2025).
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
2 624 348,2
Целевые текущие трансферты
1 382 782,0
в том числе:
Аппарат акима района (города областного значения)
415 872,0
На развитие проекта "Smart Aqkol" в Аккольском районе
415 872,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
171 872,0
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
8 383,0
На выплату государственной адресной социальной помощи
7 770,0
На социальное обеспечение лиц с инвалидностью
81 253,0
На приобретение топлива и оплату коммунальных услуг для педагогов, проживающих в сельской местности.
18 756,0
На социальную помощь отдельным категориям граждан
6 782,0
На социальную поддержку пожилых людей
48 928,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
567 698,0
На обеспечение льготного проезда
12 182,0
На укрепление материально-технической базы в сфере жилищно-коммунального хозяйства
205 000,0
На ремонт автомобильных дорог
300 000,0
На завершение отопительного сезона 2024-2025 годов теплоснабжающим предприятиям (приобретение угля)
50 516,0
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
227 340,0
На ремонт объектов культуры
227 340,0
Целевые трансферты на развитие
1 241 566,2
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
857 369,2
Жилищное строительство, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
304 592,5
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
459 719,2
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в городах
10 000,0
Развитие теплоэнергетической системы
83 057,5
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
384 197,0
На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в малых и моногородах
384 197,0
Приложение 6 к решению
Аккольского районного маслихата
от 24 декабря 2024 года
№ С 33-1
Целевые трансферты из областного бюджета бюджетам города районного значения, села, сельских округов на 2025 год
Наименование
Сумма
тысяч тенге
1
2
Всего
231 916,0
Целевые текущие трансферты
231 916,0
в том числе:
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
231 916,0
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
231 916,0
Приложение 7 к решению
Аккольского районного маслихата
от 24 декабря 2024 года
№ С 33-1
Целевые трансферты из районного бюджета бюджетам города районного значения, села, сельских округов на 2025 год