2025-2027 жылдарға арналған Краснояр ауылдық округінің бюджеті туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № С-18/10 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6- бабы, 2-тармағының 2-7) тармақшасына сәйкес Көкшетау қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025–2027 жылдарға арналған Краснояр ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 705 859,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 118 692,4 мың теңге;
трансферттер түсімі –587 167,3 мың теңге;
2) шығындар –716 973,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсімдер – 0,0 мың теңге;

О бюджете Красноярского сельского округа на 2025-2027 годы
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 26 декабря 2024 года № С-18/10.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 2-7) пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат города Кокшетау РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Красноярского сельского округа на 2025–2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы –705 859,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 118 692,4 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 587 167,3 тысяч тенге;
2) затраты – 716 973,6 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов –0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -11 113,9 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 11 113,9 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 04.12.2025 № С-27/3 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2025 жылға арналған Краснояр ауылдық округі бюджеті кірістерінің құрамында Көкшетау қаласының бюджетінен 686 703,0 мың теңге көлемінде бюджеттік субвенция ескерілсін.

5) дефицит (профицит) бюджета – -11 113,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 11 113,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 04.12.2025 № С-27/3 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Учесть, что в составе поступлений бюджета Красноярского сельского округа на 2025год предусмотрена бюджетная субвенция из бюджета города Кокшетау в сумме 686 703,0 тысяч тенге.

3. Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт саласындағы мамандарға, қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың айлықақыларымен және тарифтiк мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер қарастырылсын.
4. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Д.Әкімов
Көкшетау қаласы мәслихатының

3. Предусмотреть специалистам социального обеспечения, культуры и спорта, являющихся гражданскими служащими и работающим в сельской местности повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки, по сравнению с окладами и тарифными ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата Д.Акимов
Приложение 1 к решению
маслихата города Кокшетау