"Карантиндік режимді енгізе отырып, карантинді аймақты белгілеу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2020 жылғы 29 сәуірдегі № 100 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2023 жылғы 4 тамыздағы № 124 қаулысы. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2026 жылғы 5 қаңтардағы № 1 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 05.01.2026 № 1 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Карантиндік режимді енгізе отырып, карантинді аймақты белгілеу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2020 жылғы 29 сәуірдегі № 100 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6284 болып тіркелді) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің ауыл шаруашылығы және жер қатынастары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте қамтамасыз етсін:
1) осы қаулыға қол қойылған күннен бастап бес жұмыс күні ішінде оның қазақ және орыс тіліндегі электрондық түрдегі көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Солтүстік Қазақстан облысы бойынша филиалына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне қосу үшін жолдауды;
2) осы қаулыны ресми жариялағаннан кейін Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысының әкімі А. Сапаров
Солтүстік Қазақстан
облысы әкімдігінің
2023 жылғы "04" тамыздағы
№ 124 қаулысына
қосымша
Солтүстік Қазақстан
облысы әкімдігінің
2020 жылғы "29" сәуірдегі
№ 100 қаулысына
қосымша
Карантиндік режимді енгізе отырып, жатаған укекіре бойынша карантинді аймақ белгіленетін шаруашылық жүргізуші субъектілер
Аудан атауы
Шаруашылық атауы
Залалданған аудан, гектар
Өңдеуге жататын аудан, гектар
1
Айыртау
"Достық Дән" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі

О внесении изменения в постановление акимата Северо–Казахстанской области от 29 апреля 2020 года № 100 "Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима"
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 4 августа 2023 года № 124. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 5 января 2026 года № 1
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 05.01.2026 № 1 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Северо–Казахстанской области "Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима" от 29 апреля 2020 года № 100 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6284) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление сельского хозяйства и земельных отношений акимата Северо-Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего постановления направление его копии в электронном виде на казахском и русском языках в филиал республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан по Северо-Казахстанской области для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Северо-Казахстанской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Северо-Казахстанской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Северо-Казахстанской области А. Сапаров
Приложение
к постановлению акимата
Северо-Казахстанской области
от "04" августа 2023 года № 124
Приложение
к постановлению акимата
Северо-Казахстанской области
от "29" апреля 2020 года № 100
Карантинная зона с введением карантинного режима по горчаку ползучему на территориях хозяйствующих субъектов
Наименование района
Наименование хозяйства
Площадь заражения, гектар
Площадь под обработку, гектар
1
Айыртауский
Товарищество с ограниченной ответственностью "Достық Дән"