Қазақстан Республикасының Үкіметі Аппаратының "Қазақстан Республикасының Мемлекеттік фельдъегерлік қызметі" республикалық мемлекеттік мекемесінің заттай нормаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Үкімет Аппараты Басшысының 2023 жылғы 17 наурыздағы № 10-4-37 бұйрығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Үкімет Аппараты Басшысының 2025 жылғы 3 желтоқсандағы № 10-4-100 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Премьер-Министрінің орынбасары - Үкімет Аппараты Басшысының 03.12.2025 № 10-4-100 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 69-бабының 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған:
1) осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес көлік құралдарымен қамтамасыз етудің заттай нормалары;
2) осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес телефон байланысы және интернетпен қамтамасыз етудің заттай нормалары;
3) осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес кеңсе және тұрмыстық жиһазбен қамтамасыз етудің заттай нормалары;
4) осы бұйрыққа 4-қосымшаға сәйкес қызметкерлер мен жұмыскерлерді орналастыруға арналған алаңдармен қамтамасыз етудің заттай нормалары;
5) осы бұйрыққа 5-қосымшаға сәйкес тұрмыстық, есептеу және ұйымдастыру техникасымен, байланыс құралдарымен және жабдықпен қамтамасыз етудің заттай нормалары;
6) осы бұйрыққа 6 ҚБП қосымшаға сәйкес мүлікпен, қару-жарақпен және оқ-дәрілермен қамтамасыз етудің заттай нормалары;
7) осы бұйрыққа 7-қосымшаға сәйкес керек-жарақпен, жабдықпен спорттық және басқа мүлікпен қамтамасыз етудің заттай нормалары бекітілсін.
2. "Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі Кеңсесінің "Қазақстан Республикасының Мемлекеттік фельдъегерлік қызметі" республикалық мемлекеттік мекемесінің заттай нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесі Басшысының 2020 жылғы 15 мамырдағы № 10-4-28 бұйрығының күші жойылды деп танылсын.
3. Қазақстан Республикасы Үкіметінің Аппараты Бақылау және құжаттамалық қамтамасыз ету бөлімі осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін және оның заңнамада белгіленген тәртіппен ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Үкімет Аппараты Басшысының орынбасары А.С. Жәкеновке жүктелсін.
5. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары -
Үкімет Аппаратының Басшысы
Ғ. Қойшыбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігі
________________________
"____" ________________
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары –
Үкімет Аппараты Басшысының
2023 жылғы "____"___________
№_______бұйрығына
1-қосымша
Көлік құралдарымен қамтамасыз етудің
заттай нормалары
№ р/с
Мемлекеттік мекеменің атауы
Бөлімшелердің атауы
Жедел-қызметтік міндеттерге арналған арнайы автокөлік құралдарының нормалары
Автокөліктің айына жүрісі (километр)
1
Қазақстан Республикасы Үкіметі Аппаратының Қазақстан Республикасы Мемлекеттік фельдъегерлік қызметі Республикалық мемлекетік мекемесі (бұдан әрі – МФҚ РММ)
Астана қ.
Астана қ.1
Астана қ.1
15
1
1

Об утверждении натуральных норм республиканского государственного учреждения "Государственная фельдъегерская служба Республики Казахстан" Аппарата Правительства Республики Казахстан
Приказ Заместителя Премьер-Министра - Руководителя Аппарата Правительства Республики Казахстан от 17 марта 2023 года № 10-4-37. Утратил силу приказом Заместителя Премьер-Министра - Руководителя Аппарата Правительства Республики Казахстан от 3 декабря 2025 года № 10-4-100
Сноска. Утратил силу приказом Заместителя Премьер-Министра - Руководителя Аппарата Правительства РК от 03.12.2025 № 10-4-100 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 69 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) натуральные нормы обеспечения транспортными средствами согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) натуральные нормы обеспечения телефонной связью и интернетом согласно приложению 2 к настоящему приказу;
3) натуральные нормы обеспечения офисной и бытовой мебелью согласно приложению 3 к настоящему приказу;
4) натуральные нормы обеспечения площадями для размещения сотрудников и работников согласно приложению 4 к настоящему приказу;
5) натуральные нормы обеспечения бытовой, вычислительной и организационной техникой, средствами связи и оборудованием согласно приложению 5 к настоящему приказу;
6) натуральные нормы обеспечения имуществом, вооружением и боеприпасами согласно приложению 6 ДСП к настоящему приказу;
7) натуральные нормы обеспечения снаряжением, инвентарем, спортивным и иным имуществом согласно приложению 7 к настоящему приказу.
2. Признать утратившим силу приказ Руководителя Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан от 15 мая 2020 года № 10-4-28 "Об утверждении натуральных норм республиканского государственного учреждения "Государственная фельдъегерская служба Республики Казахстан" Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан".
3. Отделу контроля и документационного обеспечения Аппарата Правительства Республики Казахстан обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его официальное опубликование в установленном законодательством порядке.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на заместителя Руководителя Аппарата Правительства Республики Казахстан Жакенова А.С.
5. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Заместитель Премьер-Министра -
Руководитель Аппарата
Правительства РК
Г. Койшыбаев
"СОГЛАСОВАН"
Министерство финансов
Республики Казахстан
_____________________
"___"____________
Приложение 1
к приказу Заместителя
Премьер-Министра – Руководителя
Аппарата Правительства
Республики Казахстан
от 17 марта 2023 года № 10-4-37
Натуральные нормы обеспечения транспортными средствами
№ п/п
Наименованиегосударственного учреждения
Наименование подразделений
Нормы специальных автотранспортных средств для оперативно-служебных задач
Пробег автомобиля в месяц (километр)
1
Республиканское государственное учреждение Государственная фельдъегерская служба (далее – РГУ ГФС) Республики Казахстан Аппарата Правительства Республики Казахстан
г. Астана
г. Астана1
г. Астана1
15
1
1

3000
5000
3000
Алматы қ.
Алматы қ.1
6
1
3000
3600
Семей қ.
3
2600
Аумақтық бөлімшелер
Екі автокөлік
2600
*3000
Қазақстан Республикасы МФҚ РММ үшін резерв
Бір броньдалған автокөлік
3000
Ескертпе:
"Қазақстан Республикасының Мемлекеттік фельдъегерлік қызметі" РММ-нің автокөлік құралдары "арнайы" - жедел қызметтік міндеттерге, мемлекеттік құпиялардың қорғалуын қамтамасыз ете отырып үкіметтік курьерлік байланысты жүзеге асыруға, Қазақстан Республикасы мемлекеттік органдарының арнайы жөнелтілімдерін жедел жеткізуге, оның ішінде аса маңызды, өте құпия, құпия, үкіметтік, дипломатиялық және қызметтік хат-хабарларын жедел жеткізуді қамтамасыз етуге және Қазақстан Республикасы мемлекеттік органдарының хат-хабарларын дереу жеткізу бойынша арнайы сипаттағы тапсырмаларды орындауға, сондай-ақ мемлекеттік мекеме басшысына дербес көліктік қызмет көрсетуге арналған автомобиль санатқа жатады.
1 – Кезекші арнайы автокөлік – "Қазақстан Республикасының Мемлекеттік фельдъегерлік қызметі" РММ-нің арнайы жөнелтілімдерді жедел жеткізуді қамтамасыз ететін қызметкерлерінің тәулік бойы жедел жұмысына, мемлекеттік құпиялардың қорғалуын қамтамасыз ете отырып, үкіметтік курьерлік байланысты жүзеге асыруға арналған автомобиль не шағын автобус.
Осы заттай нормаларда автокөліктердің жүріс лимиті "Қазақстан Республикасының Мемлекеттік фельдъегерлік қызметі" РММ қызметкерлерінің қолма-қол қалааралық автомобиль маршруттарын орындауы кезіндегі жүрісті қамтымайды.
Ұзақ қызметтік іссапарларды жүзеге асыруға пайдаланылатын автокөліктер үшін бір айлық жүгірісті пайдалану нормасын мемлекеттік мекеме басшысының бұйрығымен, жанар жағармай материалдарын бөле отырып, айына 3000 км ден аспайтындай етіп ұлғайту.
* Қарағанды, Шымкент қалаларының автокөліктері үшін.
_______________________________
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары –
Үкімет Аппараты Басшысының
2023 жылғы "____"___________
№_______бұйрығына
2-қосымша
Телефон байланысы және интернетпен қамтамасыз
етудің заттай нормалары
р/с №
Телефон байланысы және интернет түрлерінің атауы
Пайдаланушылар
1
республика ішіндегі қалааралық телефон байланысы *
мемлекеттік мекеменің басшысы, оның орынбасарлары, бөлімшелердің басшылары мен орынбасарлары, бас бухгалтер, бухгалтер 1 және кезекші бөлімдер
2
жақын шетелдермен халықаралық телефон байланысы
мемлекеттік мекеменің басшысы, оның орынбасарлары, кезекші бөлім 1
3
қалалық нөмірлермен телефон байланысы
мемлекеттік мекеменің басшысы, оның орынбасарлары, басшының және оның орынбасарларының қабылдау бөлмелері, бөлімшелердің басшылары мен орынбасарлары, бас бухгалтер, бухгалтерлер және кезекші бөлімдер - бір нөмірден, қызметкерлер - екі адамға бір нөмірден
4
интернет
мемлекеттік мекеменің басшысы, оның орынбасарлары, бөлімшелердің басшылары мен орынбасарлары, бас бухгалтер, бухгалтерлер 1 және кезекші бөлімдер, әр қызметкерге 1
Ескертпе:
* - телефон байланысының бұл түрі ұялы байланыс операторларының желісіне стационарлық телефоннан қоңырау шалуды да қамтиды;
1 - "Қазақстан Республикасының Мемлекеттік фельдъегерлік қызметі" РММ орталық аппараты".
____________________________
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары –
Үкімет Аппараты Басшысының
2023 жылғы "____"___________
№_______бұйрығына
3-қосымша
Кеңсе жиһазбен қамтамасыз
етудің заттай нормалары
р/с
Таралу саласы
Жиһаздың атауы
Өлшем бірлігі
Кеңсе жиһазы мен мүкәммалдың саны (1 бірлікке)
1 2 3 4 5
1
Басшының кабинеті
Басшының үстелі
дана.
1
Қағаздарға арналған тумба
дана.
1
Ұйымдастыру техникасына арналған тумба
дана.
1
Конференц-приставка
дана
1
Кеңсе қабырға шкафы
дана.
1
Құжаттарға арналған шкаф
дана.
1
Сырт киімге арналған шкаф
дана
1
Басшы креслосы
дана
1
Келушілерге арналған кеңсе креслосы
дана.
4
Сейф
дана
1
Кілем
дана
1
Басшының демалыс бөлмесі
Журнал үстелі
дана.
1
Телевизордың астына қоятын тумба
дана.
1
Жұмсақ жиһаз
дана
1 жиынтық
(1 диван 2 кресло)
Кілем
дана
1
Басшының қабылдау бөлмесі
Кеңсе үстелі
дана
1
Қағаздарға арналған тумба
дана
1
Ұйымдастыру техникасына арналған тумба
дана
1
Құжаттарға арналған шкаф
дана
1
Сырт киімге арналған шкаф
дана
1
Кеңсе креслосы
дана
1
Келушілерге арналған орындық
дана
4
Конференц-залы
Келіссөздерге арналған үстел
дана
1
Кеңсе үстелі
дана
1
Басшыға арналған кресло
дана
1
Кеңсе креслосы
дана
9
2
Басшы орынбасарының кабинеті
Кеңсе үстелі
дана
1
Келіссөздерге арналған үстел
дана
1
Қағаздарға арналған тумба
дана
1
Ұйымдастыру техникасына арналған тумба
дана
1
Конференц-приставка
дана
1
Кеңсе қабырға шкафы
дана
1
Құжаттарға арналған шкаф
дана
1
Сырт киімге арналған шкаф
дана
1
Басшыға арналған кресло
дана
1
Келушілерге арналған кеңсе креслосы
дана
4
Диван
дана
1
Сейф
дана
1
Кілем
дана
1
Басшының орынбасарының қабылдау бөлмесі
Кеңсе үстелі
дана
1
Ұйымдастыру техникасына арналған тумба
дана
1
Құжаттарға арналған шкаф
дана
1
Сырт киімге арналған шкаф
дана
1
Келушілерге арналған орындық
дана
2
Кеңсе креслосы
дана
1
3
Бөлімше басшысының кабинеті
Приставкасы бар үстел
дана
1
Келіссөздер үстелі
дана
1
Қағаздарға арналған тумба
дана
1
Ұйымдастыру техникасына арналған тумба
дана
1
Телевизордың астына қоятын тумба
дана
1
Сырт киімге арналған шкаф
дана
1
Құжаттарға арналған шкаф
дана
2
Басшыға арналған кресло
дана
1
Келушілерге арналған кеңсе креслосы
дана
2
Диван
дана
1
Сейф
дана
1
4
Бөлімше басшысы орынбасарының кабинеті
Приставкасы бар үстел
дана
1
Қағаздарға арналған тумба
дана
1
Ұйымдастыру техникасына арналған тумба
дана
1
Телевизордың астына қоятын тумба
дана
1
Сырт киімге арналған шкаф
дана
1
Құжаттарға арналған шкаф
дана
2
Басшыға арналған кресло
дана
1
Келушілерге арналған кеңсе орындығы
дана
2
Сейф
дана
1
5
Құрылымдық бөлімшенің қызметкері
Кеңсе үстелі
дана
1
Қағаздарға арналған тумба
дана
1
Ұйымдастыру техникасына арналған тумба
дана
1 (3 бірлікке)
Сырт киімге арналған шкаф
дана
1 (2 бірлікке)
Құжаттарға арналған шкаф
дана
1 (2 бірлікке)
Металл шкаф
дана
1
Келушілерге арналған кеңсе орындығы
дана
1
Кеңсе креслосы
дана
1
6
Экспедиция үй-жайы
Арнайы жөнелтімдер мен хат-хабарларды қабылдауға, өңдеуге және беруге арналған үстел1
дана
10
Арнайы жөнелтімдер мен хат-хабарларды қабылдауға, өңдеуге және беруге арналған үстел2
дана
6
Арнайы жөнелтімдер мен хат-хабарларды қабылдауға, өңдеуге және беруге арналған үстел 3
дана
4
Арнайы жөнелтімдер мен хат-хабарларға арналған сөрелер1
дана
10
Арнайы жөнелтімдер мен хат-хабарларға арналған сөрелер 2
дана
4
Арнайы жөнелтімдер мен хат-хабарларға арналған сөрелер 3
дана
2
Арнайы жөнелтімдер мен хат-хабарларды сақтауға арналған металл шкаф1
дана
2
Арнайы жөнелтімдер мен хат-хабарларды сақтауға арналған металл шкаф 3
дана
1
Құжаттарға арналған шкаф
дана
1 (3 бірлікке)
Сырт киімге арналған шкаф
дана
1 (2 бірлікке)
Диван
дана
1
Кеңсе орындығы
дана
6
Әскери кереуеті (матрасы бар)
дана
2
7
Фельдъегерлерге арналған бөлме 1
Кеңсе үстелі
дана
1
Телевизордың астына қоятын тумба
дана
1
Сырт киімге арналған шкаф
дана
4
Құжаттарға арналған шкаф
дана
1
Әскери кереуеті (матрасы бар)
дана
4
Кереует жаны тумбасы
дана
4
Кеңсе орындығы
дана
2
8
Психоэмоционалды релаксация кабинеті 1
Жұмсақ жиһаз
жиынтық
1 жиынтық
(1 диван 2 кресло)
Журнал үстелі
дана
1
Арқалығы биік жиналмалы жартылай жұмсақ орындық
дана
5
Релаксация креслосы
дана
2
Кілем
дана
1
9
Кезекші бөлімнің үй-жайы
Кеңсе үстелі
дана
2
Ұйымдастыру техникасына арналған тумба
дана
1
Кеңсе орындығы
дана
2
Құжаттарға арналған шкаф
дана
1
Сырт киімге арналған шкаф
дана
1
Диван
дана
1
Кілттерден тез арылуға арналған қондырғы
дана
әрбір кезекші бөлімге
10
Қару сақтауға арналған бөлме
Бір тумбалы үстел
дана
1
Әмбебап пирамида (ұяшық) немесе тапанша мен автоматқа арналған ұстағыштары
дана
1 ұяшық (ұстағыш) 1 бірлік қаруға
Жартылай жұмсақ орындықтар
дана
2
Металл қару-жарақ шкафы 1
дана
3
Металл қару-жарақ шкафы 2
дана
2
Металл қару-жарақ шкафы 3
дана
1
11
Қару тазалауға арналған бөлме
Қару тазалауға арналған үстел (орын)
дана
1
Оқ тұтқыш
дана
1
Сүрту-майлау материалдарын жинауға арналған метталл жәшік
дана
1
Сүрту-майлау материалдарына арналған шкаф
дана
1
12
Қару-жарақ қоймасы 1
Металл сөрелер
дана
10
Бір тумбалы үстел
дана
1
Жартылай жұмсақ орындықтар
дана
1
Металл шкаф
дана
2
Ескертпе: 1 – "Қазақстан Республикасының Мемлекеттік фельдъегерлік қызметі" республикалық мемлекеттік мекемесінің орталық аппараты үшін;
2 – "Қазақстан Республикасының Мемлекеттік фельдъегерлік қызметі" республикалық мемлекеттік мекемесінің Алматы қаласындағы Қазақстан Республикасының Мемлекеттік фельдъегерлік қызметінің аумақтық бөлімшесі үшін;
3 – Аумақтық бөлімшілер үшін.
____________________________
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары –
Үкімет Аппараты Басшысының
2023 жылғы "____"___________
№_______бұйрығына
4-қосымша
Қызметкерлер мен жұмыскерлерді орналастыруға арналған алаңдармен қамтамасыз етудің
заттай нормалары
Р/с№
Үй-жайдың атауы
Өлшем бірлігі
Үй-жайдың ауданы
1 2 3 4
1*
Басшының кабинеті
шаршы метр

3000
5000
3000
г. Алматы
г. Алматы1
6
1
3000
3600
г. Семей
3
2600
Территориальные подразделения
Два автотранспорта
2600
*3000
Резерв для РГУ
ГФС Республики Казахстан
Один бронированный автотранспорт
3000
Примечание:
Автотранспортные средства РГУ "Государственная фельдъегерская служба Республики Казахстан" относятся к категории "специальные" - предназначенные для оперативно-служебных задач, осуществления правительственной курьерской связи с обеспечением защиты государственных секретов, обеспечивающих оперативную доставку специальных отправлений, в том числе особо важной, совершено секретной, секретной, правительственной, дипломатической, служебной корреспонденции государственных органов Республики Казахстан и выполняющих поручения специального характера по незамедлительной доставке корреспонденции, осуществления управленческих функции структурных подразделений, а также транспортного обеспечения руководителя и его заместителей государственного учреждения и руководителей территориальных подразделении.
1 - Дежурный специальный автотранспорт – автомобиль либо микроавтобус, предназначенный для круглосуточной оперативной работы сотрудников РГУ "Государственная фельдъегерская служба Республики Казахстан", осуществления правительственной курьерской связи с обеспечением защиты государственных секретов, обеспечивающих оперативную доставку специальных отправлений.
В настоящих натуральных нормах лимит пробега автотранспорта не включает в себя пробег при выполнении нарочных междугородних автомобильных маршрутов сотрудниками РГУ "Государственная фельдъегерская служба Республики Казахстан".
Для автотранспорта использующимся при осуществлении длительных служебных командировок норму эксплуатации месячного пробега увеличивать приказом руководителя государственного учреждения с выделением горюче-смазочных материалов, но не более чем, на 3 000 километров в месяц.
* Для автотранспорта гг. Караганда и Шымкент.
Приложение 2
к приказу Заместителя Премьер-
Министра – Руководителя
Аппарата Правительства
Республики Казахстан
от 17 марта 2023 года № 10-4-37
Натуральные нормы обеспечения телефонной связью и интернетом
№ п/п
Наименование видов телефонной связи и интернета
Пользователи
1
междугородная телефонная связь внутри республики *
руководитель государственного учреждения, его заместители, руководители и заместители подразделений, главный бухгалтер, бухгалтера 1 и дежурные части
2
международная телефонная связь со странами ближнего зарубежья
руководитель государственного учреждения, его заместители, дежурная часть 1
3
телефонная связь с городскими номерами
руководитель государственного учреждения, его заместители, приемные руководителя и его заместителей, руководители и заместители подразделений, главный бухгалтер, бухгалтера и дежурные части - по одному номеру, сотрудники - один номер на двоих
4
интернет
руководитель государственного учреждения, его заместители, руководители и заместители подразделений, главный бухгалтер, бухгалтера 1 и дежурные части, на каждого сотрудника 1
Примечание:
* - данный вид телефонной связи включает также звонки со стационарного телефона на сети мобильных операторов связи;
1 - центральный аппарат РГУ "Государственная фельдъегерская служба Республики Казахстан".
Приложение 3
к приказу Заместителя Премьер-
Министра – Руководителя
Аппарата Правительства
Республики Казахстан
от 17 марта 2023 года № 10-4-37
Натуральные нормы обеспечения офисной и бытовой мебелью
№ п/п
Область распространения
Наименование мебели
Единица измерения
Количество офисной и бытовой мебели и инвентаря
(на 1 единицу)
1
2
3
4
5
1
Кабинет руководителя
Стол руководителя
шт.
1
Тумба для бумаг
шт.
1
Тумба под оргтехнику
шт.
1
Конференц-приставка
шт.
1
Стенка офисная
шт.
1
Шкаф для документов
шт.
1
Шкаф для верхней одежды
шт.
1
Кресло руководителя
шт.
1
Кресло офисное для посетителей
шт.
4
Сейф
шт.
1
Ковер
шт.
1
Комната отдыха руководителя
Стол журнальный
шт.
1
Тумба под телевизор
шт.
1
Мягкая мебель
комп.
1 комплект (1 диван 2 кресла)
Ковер
шт.
1
Приемная руководителя
Стол офисный
шт.
1
Тумба для бумаг
шт.
1
Тумба под оргтехнику
шт.
1
Шкаф для документов
шт.
1
Шкаф для верхней одежды
шт.
1
Кресло офисное
шт.
1
Стул для посетителей
шт.
4
Конференц-зал
Стол для переговоров
шт.
1
Стол офисный
шт.
1
Кресло руководителя
шт.
1
Кресло офисное
шт.
9
2
Кабинет заместителя руководителя
Стол офисный
шт.
1
Стол для переговоров
шт.
1
Тумба для бумаг
шт.
1
Тумба под оргтехнику
шт.
1
Конференц-приставка
шт.
1
Стенка офисная
шт.
1
Шкаф для документов
шт.
1
Шкаф для верхней одежды
шт.
1
Кресло руководителя
шт.
1
Кресло офисное для посетителей
шт.
4
Диван
шт.
1
Сейф
шт.
1
Ковер
шт.
1
Приемная заместителя руководителя
Стол офисный
шт.
1
Тумба под оргтехнику
шт.
1
Шкаф для документов
шт.
1
Шкаф для верхней одежды
шт.
1
Стул для посетителей
шт.
2
Кресло офисное
шт.
1
3
Кабинет руководителя подразделения
Стол с приставкой
шт.
1
Стол для переговоров
шт.
1
Тумба для бумаг
шт.
1
Тумба под оргтехнику
шт.
1
Тумба под телевизор
шт.
1
Шкаф для верхней одежды
шт.
1
Шкаф для документов
шт.
2
Кресло руководителя
шт.
1
Кресло офисное для посетителей
шт.
2
Диван
шт.
1
Сейф
шт.
1
4
Кабинет заместителя руководителя подразделения
Стол с приставкой
шт.
1
Тумба для бумаг
шт.
1
Тумба под оргтехнику
шт.
1
Тумба под телевизор
шт.
1
Шкаф для верхней одежды
шт.
1
Шкаф для документов
шт.
2
Кресло руководителя
шт.
1
Стул офисный для посетителей
шт.
2
Сейф
шт.
1
5
Кабинет сотрудника структурного подразделения
Стол офисный
шт.
1
Тумба для бумаг
шт.
1
Тумба под оргтехнику
шт.
1 (на 3 единицы)
Шкаф для верхней одежды
шт.
1 (на 2 единицы)
Шкаф для документов
шт.
1 (на 2 единицы)
Металлический шкаф
шт.
1
Стул офисный для посетителей
шт.
1
Кресло офисное
шт.
1
6
Помещение экспедиции
Стол для приҰма, обработки и выдачи специальных отправлений и корреспонденции 1
шт.
10
Стол для приҰма, обработки и выдачи специальных отправлений и корреспонденции 2
шт.
6
Стол для приҰма, обработки и выдачи специальных отправлений и корреспонденции 3
шт.
4
Стеллажи для специальных отправлений и корреспонденции 1
шт.
10
Стеллажи для специальных отправлений и корреспонденции 2
шт.
4
Стеллажи для специальных отправлений и корреспонденции 3
шт.
2
Металлический шкаф для хранения специальных отправлений и корреспонденции 1
шт.
2
Металлический шкаф для хранения специальных отправлений и корреспонденции 3
шт.
1
Шкаф для документов
шт.
1 (на 3 единицы)
Шкаф для верхней одежды
шт.
1 (на 2 единицы)
Диван
шт.
1
Стул офисный
шт.
6
Кровать армейская (с матрасом)
шт.
2
7
Комната для фельдъегерей 1
Стол офисный
шт.
1
Тумба под телевизор
шт.
1
Шкаф для верхней одежды
шт.
4
Шкаф для документов
шт.
1
Кровать армейская
(с матрасом)
шт.
4
Тумба прикроватная
шт.
4
Стул офисный
шт.
2
8
Кабинет психо-эмоциональной релаксации 1
Мягкая мебель
комп.
1 комплект
(1 диван 2 кресла)
Журнальный столик
шт.
1
Полумягкие стулья раскладные с высокими спинками
шт.
5
Кресло релаксационное
шт.
2
Ковер
шт.
1
9
Помещение дежурной части
Стол офисный
шт.
2
Тумба под оргтехнику
шт.
1
Стул офисный
шт.
2
Шкаф для документов
шт.
1
Шкаф для верхней одежды
шт.
1
Диван
шт.
1
Устройство для быстрого избавления от ключей
шт.
на каждую дежурную часть
10
Комната для хранения оружия
Стол однотумбовый
шт.
1
Пирамида универсальная (гнездовая) или подставки под пистолет и автомат
шт.
1 гнездо (подставка) на 1 единицу оружия
Стулья полумягкие
шт.
2
Металлический оружейный шкаф 1
шт.
3
Металлический оружейный шкаф 2
шт.
2
Металлический оружейный шкаф 3
шт.
1
11
Комната для чистки оружия
Стол для чистки оружия (мест)
шт.
1
Пулеулавливатель
шт.
1
Металлический ящик для сбора обтирочно-смазочных материалов
шт.
1
Шкаф для обтирочно-смазочных материалов
шт.
1
12
Склад вооружения 1
Металические стеллажи
шт.
10
Стол однотумбовый
шт.
1
Стулья полумягкие
шт.
1
Шкаф металлический
шт.
2
Примечание:
1 - для центрального аппарата Республиканского государственного учреждения "Государственная фельдъегерская служба Республики Казахстан";
2 - для территориального подразделения в городе Алматы Республиканского государственного учреждения "Государственная фельдъегерская служба Республики Казахстан";
3 - для территориальных подразделений.
Приложение 4
к приказу Заместителя Премьер-
Министра – Руководителя
Аппарата Правительства
Республики Казахстан
от 17 марта 2023 года № 10-4-37
Натуральные нормы обеспечения площадями для размещения сотрудников и работников
п/п
Наименование помещения
Единица измерения
Площадь помещения
1
2
3
4
1*
Кабинет руководителя
кв.м