Атырау облыстық мәслихатының 2017 жылғы 17 наурыздағы № 94-VI "Атырау облысында ортақ су пайдаланудың Қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2022 жылғы 30 қыркүйектегі № 187-VII шешімі. Күші жойылды - Атырау облыстық мәслихатының 2026 жылғы 18 наурыздағы № 228-VIII шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облыстық мәслихатының 18.03.2026 № 228-VIII шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Атырау облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Атырау облыстық мәслихатының 2017 жылғы 17 наурыздағы № 94-VI "Атырау облысында ортақ су пайдалану Қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 3834 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
қосымшада:
көрсетілген шешімімен бекітілген Атырау облысында ортақ су пайдаланудың Қағидаларында:
мемлекеттік тілдегі мәтінде 8-тармақ келесі редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді:
"8. Су объектілері мен су шаруашылығы құрылысжайларындағы көпшіліктің демалуына, туризм мен спортқа арналған жерлерді экологиялық талаптар мен адам өмірінің қауіпсіздігін сақтай отырып, су қорын пайдалану және қорғау, сумен жабдықтау, су бұру саласындағы, қоршаған ортаны қорғау саласындағы және халықтың санитарилық – эпидемиалогиялық салауаттылығы саласындағы уәкілетті органдармен келісім бойынша облыстың жергілікті атқарушы органы белгілейді.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы Ә. Нәутиев

О внесении изменений в решение Атырауского областного маслихата от 17 марта 2017 года № 94-VI "Об утверждении Правил общего водопользования Атырауской области"
Решение Атырауского областного маслихата от 30 сентября 2022 года № 187-VII. Утратило силу решением Атырауского областного маслихата от 18 марта 2026 года № 228-VIII
Сноска. Утратило силу решением Атырауского областного маслихата от 18.03.2026 № 228-VIII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Атырауский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Атырауского областного маслихата от 17 марта 2017 года № 94-VI "Об утверждении Правил общего водопользования Атырауской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3834) следующее изменение:
в приложении:
в Правилах общего водопользования Атырауской области, утвержденных указанным решением:
в тексте на государственном языке пункт 8 изложить в следующей редакции, текст на русском языке не изменяется:
"8. Су объектілері мен су шаруашылығы құрылысжайларындағы көпшіліктің демалуына, туризм мен спортқа арналған жерлерді экологиялық талаптар мен адам өмірінің қауіпсіздігін сақтай отырып, су қорын пайдалану және қорғау, сумен жабдықтау, су бұру саласындағы, қоршаған ортаны қорғау саласындағы және халықтың санитарилық – эпидемиалогиялық салауаттылығы саласындағы уәкілетті органдармен келісім бойынша облыстың жергілікті атқарушы органы белгілейді.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата А. Наутиев