Железин аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы "2022-2024 жылдарға арналған Железин ауданының ауылдық округтерінің бюджеті туралы" № 102/7 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 қарашадағы № 211/7 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Железин аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Железин аудандық мәслихатының "2022 - 2024 жылдарға арналған Железин ауданының ауылдық округтерінің бюджеті туралы" 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 102/7 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 162506 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Ақтау ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 36009 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2571 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 282 мың теңге;
трансферттер түсімі – 33156 мың теңге;
2) шығындар – 36260 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 251 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициттін пайдалану) – 251 мың теңге.";
2-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"2. 2022-2024 жылдарға арналған Алакөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 146027 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5698 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 115 мың теңге;
трансферттер түсімі – 140214 мың теңге;
2) шығындар – 146030 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициттін пайдалану) – 3 мың теңге.";
3-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"3. 2022-2024 жылдарға арналған Башмачин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 94739 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3069 мың теңге;
трансферттер түсімі – 91670 мың теңге;
2) шығындар – 97881 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3142 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициттін пайдалану) – 3142 мың теңге.";
4-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:

О внесении изменений в решение Железинского районного маслихата от 29 декабря 2021 года № 102/7 "О бюджете сельских округов Железинского района на 2022-2024 годы"
Решение Железинского районного маслихата Павлодарской области от 30 ноября 2022 года № 211/7. Прекращено действие в связи с истечением срока
Железинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Железинского районного маслихата "О бюджете сельских округов Железинского района на 2022 - 2024 годы" от 29 декабря 2021 года № 102/7 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 162506) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Актауского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 36009 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2571 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 282 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 33156 тысяч тенге;
2) затраты – 36260 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 251 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 251 тысяча тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Алакольского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 146027 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5698 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 115 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 140214 тысяч тенге;
2) затраты – 146030 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 тысячи тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Башмачинского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 94739 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3069 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 91670 тысяч тенге;
2) затраты – 97881 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3142 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3142 тысячи тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:

"4. 2022-2024 жылдарға арналған Веселорощин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 39905 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3924 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 180 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 517 мың теңге;
трансферттер түсімі – 35284 мың теңге;
2) шығындар – 40459 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 554 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициттін пайдалану) – 554 мың теңге.";
5-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"5. 2022-2024 жылдарға арналған Еңбекші ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 33771 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1798 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 85 мың теңге;
трансферттер түсімі – 31888 мың теңге;
2) шығындар – 33857 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 86 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициттін пайдалану) – 86 мың теңге.";
6-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"6. 2022-2024 жылдарға арналған Железин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 204484 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 22056 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 531 мың теңге;
трансферттер түсімі – 181897 мың теңге;
2) шығындар – 205222 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 738 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициттін пайдалану) – 738 мың теңге.";
7-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"7. 2022-2024 жылдарға арналған Қазақстан ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 43342 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6361 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 84 мың теңге;
трансферттер түсімі – 36897 мың теңге;
2) шығындар – 43485 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 143 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициттін пайдалану) – 143 мың теңге.";
8-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:

"4. Утвердить бюджет Веселорощинского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 39905 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3924 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 180 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 517 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 35284 тысячи тенге;
2) затраты – 40459 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 554 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 554 тысячи тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Енбекшинского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 33771 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1798 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 85 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 31888 тысяч тенге;
2) затраты – 33857 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 86 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 86 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет Железинского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 204484 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 22056 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 531 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 181897 тысяч тенге;
2) затраты – 205222 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 738 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 738 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Казахстанского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 43342 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6361 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 84 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 36897 тысяч тенге;
2) затраты – 43485 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 143 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 143 тысячи тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:

"12. 2022-2024 жылдарға арналған Прииртышск ауылдық округінің бюджеті тиісінше 34, 35 және 36-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 51708 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 11440 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1889 мың теңге;
трансферттер түсімі – 38379 мың теңге;
2) шығындар – 52090 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 382 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициттін пайдалану) – 382 мың теңге.".

"12. Утвердить бюджет Прииртышского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 51708 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11440 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1889 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 38379 тысяч тенге;
2) затраты – 52090 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 382 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –382 тысячи тенге.".

2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 -қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың хатшысы П. Лампартер
Железин аудандық
мәслихатының 2022 жылғы
"30" қарашадағы
№ 211/7 шешіміне
1-қосымша
Железин аудандық
мәслихатының 2021 жылғы
29 желтоқсандағы

2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11,12 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь районного маслихата П. Лампартер
Приложение 1
к решению Железинского
районного маслихата
от "30" ноября 2022 года
№ 211/7
Приложение 1
к решению Железинского
районного маслихата
от 29 декабря 2021 года