Железин аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы "2022-2024 жылдарға арналған Железин аудандық бюджеті туралы" № 95/7 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 2022 жылғы 24 қарашадағы № 196/7 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Железин аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Железин аудандық мәслихатының "2022 - 2024 жылдарға арналған Железин аудандық бюджеті туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 95/7 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26337 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Железин аудандық бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6434205 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1131575 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 14212 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 65806 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5222612 мың теңге;
2) шығындар – 6579135 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 53766 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 82701 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 28935 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 1950 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 1950 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 200646 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 200646 мың теңге.";
2) 6 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2022 жылға арналған аудан бюджетінде ауылдық округтардың бюджеттеріне мақсатты ағымдағы трансферттер келесі көлемінде ескерілсін:
15740 мың теңге – ауылдық елді мекендерді су жабдықтаумен қамтамасыз етуге арналған;
147522 мың теңге – "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерінде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымы бойынша іс-шараларды іске асыруға;
16886 мың теңге – азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге;
109452 мың теңге – елді мекендердегі жолдарды және көшелерді орташа жөндеуге және ұстауға арналған;
20437 мың теңге – елді мекендерде жарықтандыру бойынша іс-шаралар өткізуге арналған;
27252 мың теңге – елді мекендерде аббаттандыру және санитарлық тазарту жөніндегі іс-шаралар өткізуге арналған;
4947 мың теңге – мемлекеттік органның күрделі шығыстарына арналған.";

О внесении изменений в решение Железинского районного маслихата от 24 декабря 2021 года № 95/7 "О Железинском районном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Железинского районного маслихата Павлодарской области от 24 ноября 2022 года № 196/7. Прекращено действие в связи с истечением срока
Железинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Железинского районного маслихата "О Железинском районном бюджете на 2022 - 2024 годы" от 24 декабря 2021 года № 95/7 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26337) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Железинский районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 6434205 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1131575 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 14212 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 65806 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5222612 тысяч тенге;
2) затраты – 6579135 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 53766 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 82701 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 28935 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 1950 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 1950 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 200646 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 200646 тысяч тенге.";
2) пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Учесть в районном бюджете на 2022 год целевые текущие трансферты бюджетам сельских округов в следующих размерах:
15740 тысяч тенге – на обеспечение водоснабжением сельских населенных пунктов;
147522 тысячи тенге – на реализацию мероприятий по инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі";
16886 тысяч тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета;
109452 тысячи тенге – на проведение среднего ремонта и содержания дорог и улиц населенных пунктов;
20437 тысяч тенге – на проведение мероприятий по освещению населенных пунктов;
27252 тысяч тенге – на проведение мероприятий по благоустройству и санитарии населенных пунктов;
4947 тысяч тенге – на капитальные расходы государственного органа.";