Мәслихаттың 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 67 "Меңдіқара ауданының 2022 - 2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 2022 жылғы 1 наурыздағы № 92 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Меңдіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Меңдіқара ауданының 2022 - 2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 67 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26286 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Меңдіқара ауданының 2022 - 2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 5 182 035,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 1 291 857,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 22 910,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 9 530,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 3 857 738,4 мың теңге;
2) шығындар - 5 282 461,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 13 693,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 45 945,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 32 252,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - – 114 118,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 114 118,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың хатшысы Ж. Байболатова
Mәслихаттың

О внесении изменений в решение маслихата от 28 декабря 2021 года № 67 "О бюджете Мендыкаринского района на 2022 - 2024 годы"
Решение маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 1 марта 2022 года № 92. Прекращено действие в связи с истечением срока
Мендыкаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете Мендыкаринского района на 2022 - 2024 годы" от 28 декабря 2021 года № 67 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26286) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Мендыкаринского района на 2022 - 2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы - 5 182 035,4 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 1 291 857,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 22 910,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 9 530,0 тысяч тенге; поступлениям трансфертов - 3 857 738,4 тысяч тенге;
2) затраты - 5 282 461,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 13 693,0 тысяч тенге, в том числе: бюджетные кредиты - 45 945,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 32 252,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - – 114 118,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 114 118,9 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь районного маслихата Ж. Байбулатова
Приложение
к решению маслихата

5500,0
010
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
7800,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
800,0
008
Cпорт объектілерін дамыту
800,0
3
Ақпараттық кеңiстiк
133732,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
6800,0
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
6800,0
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
126932,0
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
108230,0
007
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
18702,0
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
228000,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
28142,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19898,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
8244,0
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
199858,0
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24002,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
175856,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
37600,9
6
Жер қатынастары
22410,9
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
22410,9
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19009,0
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
3401,9
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
15190,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
15190,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
15190,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
25254,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
25254,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
25254,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

5500,0
010
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
7800,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
800,0
008
Развитие объектов спорта
800,0
3
Информационное пространство
133732,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
6800,0
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
6800,0
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
126932,0
006
Функционирование районных (городских) библиотек
108230,0
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
18702,0
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
228000,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
28142,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
19898,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
8244,0
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
199858,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
24002,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
175856,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
37600,9
6
Земельные отношения
22410,9
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
22410,9
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
19009,0
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
3401,9
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
15190,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
15190,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
15190,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
25254,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
25254,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
25254,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)