Карантин белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз ауданы Жайсаңбай ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 31 тамыздағы № 16 шешімі. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ырғыз ауданы Жайсаңбай ауылдық округі әкімінің 2026 жылғы 16 наурыздағы № 13 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ырғыз ауданы Жайсаңбай ауылдық округі әкімінің 16.03.2026 № 13 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 7)-тармақшасына және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Ырғыз аудандық аумақтық инспекциясы басшысының 2021 жылғы 30 шілдедегі № 2-18/150 ұсынысы негізінде, Ақтөбе облысы Ырғыз ауданы Жайсаңбай ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мүйізді ірі қара малдарының арасынан қарасан ауруы анықталуына байланысты, Ырғыз ауданы Жайсаңбай ауылдық округінің "Исатай мешіті" қыстағының аумағында карантин белгіленсін.
2. "Ақтөбе облысы Ырғыз ауданы Жайсаңбай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Ырғыз аудандық әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жайсаңбай ауылдық
округінің әкімі
Н. Қарабаев

Об установлении карантина
Решение акима Жайсанбайского сельского округа Иргизского района Актюбинской области от 31 августа 2021 года № 16. Утратило силу решением акима Жайсанбайского сельского округа Иргизского района Актюбинской области от 16 марта 2026 года № 13
Сноска. Утратило силу решением акима Жайсанбайского сельского округа Иргизского района Актюбинской области от 16.03.2026 № 13 (вводится со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления руководителя Иргизской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 июля 2021 года № 2-18/150, аким Жайсанбайского сельского округа Иргизского района Актюбинской области РЕШИЛ:
1. Установить карантинна территории зимовки "Исатай мешіті" Жайсанбайского сельского округа Иргизского района, в связи с выявлением болезни эмфизематозный карбункул среди крупного рогатого скота.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Жайсанбайского сельского округа Иргизского района Актюбинской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Иргизского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Жайсанбайского сельского округа Н. Карабаев