О ратификации Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Российской Федерации об основных принципах и условиях сотрудничества по проекту строительства атомной электростанции на территории Республики Казахстан
Закон Республики Казахстан от 25 июня 2026 года № 328-VIII ЗРК
Ратифицировать Соглашение между Правительством Республики Казахстан и Правительством Российской Федерации об основных принципах и условиях сотрудничества по проекту строительства атомной электростанции на территории Республики Казахстан, совершенное в Астане 28 мая 2026 года.
Президент
Республики Казахстан
К. ТОКАЕВ

Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Ресей Федерациясының Үкіметі арасындағы Қазақстан Республикасының аумағында атом электр станциясын салу жобасы бойынша ынтымақтастықтың негізгі қағидаттары мен шарттары туралы келісімді ратификациялау туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 2026 жылғы 25 маусымдағы № 328-VIII ҚРЗ
2026 жылғы 28 мамырда Астанада жасалған Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Ресей Федерациясының Үкіметі арасындағы Қазақстан Республикасының аумағында атом электр станциясын салу жобасы бойынша ынтымақтастықтың негізгі қағидаттары мен шарттары туралы келісім ратификациялансын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ. ТОҚАЕВ