О ратификации Конвенции об установлении минимальной заработной платы с особым учетом развивающихся стран (Конвенция 131)
Закон Республики Казахстан от 20 октября 2025 года № 224-VIII ЗРК
Ратифицировать Конвенцию об установлении минимальной заработной платы с особым учетом развивающихся стран (Конвенция 131), совершенную в Женеве 22 июня 1970 года.
Президент
Республики Казахстан
К. ТОКАЕВ

Дамушы елдерді ерекше ескере отырып, ең төмен жалақыны белгілеу туралы конвенцияны (131-конвенция) ратификациялау туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 2025 жылғы 20 қазандағы № 224-VIII ҚРЗ
1970 жылғы 22 маусымда Женевада жасалған Дамушы елдерді ерекше ескере отырып, ең төмен жалақыны белгілеу туралы конвенция (131-конвенция) ратификациялансын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ. ТОҚАЕВ